היתי עושה חוק אילוף כלבים חובה!!!

שלום, אני חדשה בפורום, אבל אני חייבת לשתף אתכם במשהו שמציק לי כבר המון זמן... לאחרונה אני יותר ויותר נתקלת באנשים שלא רוצים כלבים בסביבתם. לדעתי זה נובע פשוט מבורות בנוסף לזה רק בשבוע שעבר קבלתי 4 מיילים על כלבים נטושים שמחפשים בית, כלבים שיש להם שבב, אבל בעלהם מסרבים להחזיר אותם הביתה. לדעתי, אם היה קיים חוק לאילוף לכבים בסיסי, זה היה מנוע מהרבה אנשים לזרוק את החברים הקטנים שלנו לרחובות.. אנשים פשוט לא יודעים כיצד לטפל בהם ולכן מתעייפים ונוטשים אותם. לגבי הסביבה, אם היו יודעים שכל בעל כלב יודע לשלוט בכלב שלו ולטפל בו כמו שצריך, לא היו מקרים של "קחי את הכלב שלך..." "את לא רואה שיש פה ילדים..." כאילו, מה הכלב שלי הוא דינוזאור??? פשוט חוצפה תודה על ההקשבה, מקווה שתביעו הזדהות...

חסר לי קורס כזה

אני לא לקחתי קרוס אילוף לכלב שלי, כי זה עולה די הרבה כסף, ועכשיו אני מצטערת על זה. אם הייתי חייבת וזה היה מטעם עירייה, שזה אומר גם לא עולה יקר- בכיף הייתי הולכת על זה, חסר לי מאוד את הידע הזה

מה שיותר נחמד זה יהיה קורסי אילוף מסובסדים על ידי העיריות

למרות זאת, אני לא חושבת שקורס אילוף ימנע מאנשים ברחוב להגיב בצורה כזו או אחרת לכלב, אנשים לא מגיבים כך בגלל שהם חוששים שהכלב לא מאולף, חלקם פשוט לא אוהבים כלבים, ואף נגעלים מהם.

חסר לי קורס כזה

אני לא לקחתי קרוס אילוף לכלב שלי, כי זה עולה די הרבה כסף, ועכשיו אני מצטערת על זה. אם הייתי חייבת וזה היה מטעם עירייה, שזה אומר גם לא עולה יקר- בכיף הייתי הולכת על זה, חסר לי מאוד את הידע הזה

כמה עולה אילוף מקצועי?

שהכלב יהיה תותח!!!! איך?

היתי עושה חוק אילוף כלבים חובה!!!

שלום, אני חדשה בפורום, אבל אני חייבת לשתף אתכם במשהו שמציק לי כבר המון זמן... לאחרונה אני יותר ויותר נתקלת באנשים שלא רוצים כלבים בסביבתם. לדעתי זה נובע פשוט מבורות בנוסף לזה רק בשבוע שעבר קבלתי 4 מיילים על כלבים נטושים שמחפשים בית, כלבים שיש להם שבב, אבל בעלהם מסרבים להחזיר אותם הביתה. לדעתי, אם היה קיים חוק לאילוף לכבים בסיסי, זה היה מנוע מהרבה אנשים לזרוק את החברים הקטנים שלנו לרחובות.. אנשים פשוט לא יודעים כיצד לטפל בהם ולכן מתעייפים ונוטשים אותם. לגבי הסביבה, אם היו יודעים שכל בעל כלב יודע לשלוט בכלב שלו ולטפל בו כמו שצריך, לא היו מקרים של "קחי את הכלב שלך..." "את לא רואה שיש פה ילדים..." כאילו, מה הכלב שלי הוא דינוזאור??? פשוט חוצפה תודה על ההקשבה, מקווה שתביעו הזדהות...

אני חושב שמה שצריך הוא חוק אמיתי נאכף ונשכני

חוק שיגדיר לדוגמא שאם זנחת כלב הרשום על שמך תקבל קנס של 5000 ש"ח או אפילו לדעתי ניתן לקבוע סכום כפול מזה. התעללת בבעלי חיים לא צריך לחכות למשפט שיקבע כן מאסר לא מאסר, כן עבודות שרות לא עבודות שרות, מידית קנס של 10000 ש"ח. יש לך המלטה בבית ולא מצאת בתים לכל הגורים ואתה רוצה למסור אותם לעמותה אין בעיה תשלם קנס של 2500 ש"ח על כל גור או יותר. ברגע שחוק כזה יכנס לפעולה ותהיה על כך אכיפה המון בעיות יפתרו ואלה שלא יהיה כסף מקנסות לפתור אותן.

אני מבין אותך

אני אישית מתעסק עם כלבים מגיל 5 אבל לחנך כלב זה דבר מורכב ודורש אינטלגנציה רבה . אני מבין את הרגשתך איך לדעתי יש סוגי כלבים שרצוי ועדיף שיהיו עם חוסם פה. זה עיניין של אחריות ולא לכולם לצערינו יש אחריות. [פיטבול או אמסטף מאולף במידה ומקבל פקודה מבעליו מוריד מראשו את חוסם הפה בשניה אחת] כך שזה רק כיסוי תחת....וזה בדוק!!!! כואב הלב על כל הכלבים שמרדימים בכלביות ועל כלבי הרחוב שמטיילים. אני מכיר מקרה של בלש שירה בכלב פיטבול בגלל שלא יכל "לקפוץ על בעליו" אם היו פונים בצורה יפה או בצורה אחרת ומקצועית לא היה נגרם נזק וחיי הכלב הטוב היו ניצלים. יש גם אנשים שלוקחים את תפקידם שניתן להם בסמכות החוק וחוצים את כל החוקים לצערנו.... אני מקווה שבאמת יבינו שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם כי זה באמת נכון... שיהיה לך גבירתי רק טוב

קורס אילוף זה נחמד

אילוף כלב זה נחמד וטוב כשרוצים להקנות לכלב משמעת בסיסית ואף לחזק את הקשר בין הבעלים והכלב, אבל זה בכלל לא יפתור את הקטע שיש אנשים שאינם אוהבים בעלי חיים בסביבתם ובמיוחד ליד הילדים שלהם-נכון שהתגובות מאוד מרגיזות לפעמים,עצתי היא פשוט לא להגיב להסתובב וללכת משם,כי אחרת זה נגרר לריבים מיותרים והרגשת כעס שלא עוברת כל כך מהר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר