זוועה.

זוועה.

הי לכולם, אני כול הזמן עוקבת אחרי הפורום של הכלבים ושל הכלבים הגזעיים.. אני לומדת הרבה, כי בעצמי מגדלת גולדנית בת 7 חודשים. בובה אמיתית! רק רציתי לספר שכול פעם שאני נתקלת בהודעה נוספת של כלב שעבר התעללות ומחפש בית אני פשוט לא יכולה לעצור מעצמי ולקרוא אפילו שיודעת שזה יגרום לי לבכות ופשוט להישאר המומה! אני לא מבינה איך בן אדם יכול להרים יד על יצור חיי שלא לדבר על להעביר אותו כזה סבל כמו שאנחנו רואים לאחרונה. הכעס שיש בי לאנשים כאלה, ואת מה שהייתי עושה להם בעצמי בלתי ניתנים לתיאור במילים! אם יכולתי, הייתי לוקחת את כול האנשים האלה ומעבירה אותם את אותם עינויים שהעבירו הם את הבעלי חיים! הסיפור האחרון של הגור של הקוקר פשוט לא יוצא לי מהראש מאז שהוא הופיעה שלא לדבר על התמונות המזעזעות. פשוט לא יכולתי להפסיק לבכות ועדיין עולות בי דמעות רק מלחשוב עליו.פשוט חוסר צדק! (מישהו יכול לעדכן מה שלומו? האם הוא בסדר?) סליחה על החפירה, ועל מירמור. אני חושבת שפה יכולים להבין אותי ומאיפה אני באה.. לכול מי שעושה משהו בשביל הכלבים האלה, אפילו קצת, אני מורדיה את הכובר בפניכם! You are all saints. לילה.

את בהחלט מובנת ....

יותר מזה הילדים שלי כבר צוחקים עלי בבית ושואלים ..... "אם זה עושה לך כל כך רע וגורם לך לבכות אז למה את ממשיכה לקרא את הסיפורים האלו ?" לא ניתן לשליטה . ויותר מזה אומר לך (מעבר למה שבא לי לעשות לאותם מתעללים) הייתי רוצה שיהיה לי בית עם חצר גדולה כדי לאסוף את כל הכלבים האלו שעברו כזאת התעללות .... פשוט רע לב לשמו.
12:43 02-07-2008|%%posterlink.958421%%

לא פשוט

הי לילה, לא חפירה ולא מרמור. זה באמת מאוד קשה להתמודד עם הצד ה"אפל" של העולם שלנו, אם תרצי לראות את זה כך. אנחנו פשוט לא מבינים כיצד אפשר לפגוע ביצורים, שכל תכליתם הוא להעניק אהבה ולרצות אותנו. גם אני בעצמי מגדלת כלבה שעברה התעללות קשה בתור גורה. לפעמים אני ובעלי מרגישים שהיינו מסוגלים לפגוע באותו אדם שניסה להרוג את הכלבה שלנו בדרך כל כך מזעזעת. ואנחנו לא אנשים אלימים. מנגד - אני יודעת שאותו פושע הפסיד....הפסיד כלבה מדימה, ולפחות על כך אני מודה. תראי, אני מנהלת את הפורום הזה כבר 6 שנים. במהלך השנים הללו נחשפתי לסיפורים איומים, מקרים יוצאי דופן שלא יצאו לי מהראש, כמו אצלך. זה טבעי. אבל צריך לדעת למצוא גם את הצד המאזן והחיובי, אחרת נשאבים לתחושה השלילית. למשל - כל כלב שמוצא בית (אם דרך הפורום, וגם באופן כללי), מבחינתי עוזר לאזן את הצד השלילי על כלב אחר שעבר התעללות לדוגמה. כל בעל כלב שמחליט לעקר / לסרס את כלבתו/כלבו מפחית מיידית את פוטנציאל הכלבים בעמותות, דבר שמעודד גם הוא. כל העמדת אדם לדין בגין התעללות בבבעלי חיים, עד כמה שזה מעט - גם מעודד. וגם את - יכולה לעשות משהו למען הכלבים. להעביר במייל לחברים את המודעות של כלבים שמחפשים בית. זה מינימום. אם יש לך יותר זמן פנוי - אפשר להתנדב בעמותות. לכי אחרי הלב שלך...

חשבתי להתחיל לתרום...

אני תורמת כסף ל-Green Peace כבר כמה שנים, ולומרות שאני בטוחה שזה מטרה מצויינת, אני מרגישה שנושא הכלבים חשוב לי הרבה יותר. מי שיודע להגיד לי איך ולאן עושים זאת? לא אוכל לתרום הרבה אבל בטוחה שכול שקל עוזר, והידיעה שאולי עזרתי אפילו לכלב אחד להימנע מחיים אומללים של התעללות או רחוב, יעודדו אותי מאוד. מעניין מה שלום הגורון הקטן...? האם הוא החלים? האם מישהו אימץ?

את יכולה ...

לתרום לאחת העמותו שאת מתחברת אליה. אני יודעת שעמותת רחובות במצוקה. אולי תוכלי לעזור.

זוועה.

הי לכולם, אני כול הזמן עוקבת אחרי הפורום של הכלבים ושל הכלבים הגזעיים.. אני לומדת הרבה, כי בעצמי מגדלת גולדנית בת 7 חודשים. בובה אמיתית! רק רציתי לספר שכול פעם שאני נתקלת בהודעה נוספת של כלב שעבר התעללות ומחפש בית אני פשוט לא יכולה לעצור מעצמי ולקרוא אפילו שיודעת שזה יגרום לי לבכות ופשוט להישאר המומה! אני לא מבינה איך בן אדם יכול להרים יד על יצור חיי שלא לדבר על להעביר אותו כזה סבל כמו שאנחנו רואים לאחרונה. הכעס שיש בי לאנשים כאלה, ואת מה שהייתי עושה להם בעצמי בלתי ניתנים לתיאור במילים! אם יכולתי, הייתי לוקחת את כול האנשים האלה ומעבירה אותם את אותם עינויים שהעבירו הם את הבעלי חיים! הסיפור האחרון של הגור של הקוקר פשוט לא יוצא לי מהראש מאז שהוא הופיעה שלא לדבר על התמונות המזעזעות. פשוט לא יכולתי להפסיק לבכות ועדיין עולות בי דמעות רק מלחשוב עליו.פשוט חוסר צדק! (מישהו יכול לעדכן מה שלומו? האם הוא בסדר?) סליחה על החפירה, ועל מירמור. אני חושבת שפה יכולים להבין אותי ומאיפה אני באה.. לכול מי שעושה משהו בשביל הכלבים האלה, אפילו קצת, אני מורדיה את הכובר בפניכם! You are all saints. לילה.

אני איתך בכל מילה ביגלל

שאני לא מבינה ובחיים לא יבין איך אדם יכול לעשות כל כך הרבה רע אני יודעת שהרבה יכולים להגיד זה רק כלב אז היום הוא עושה את זה לכלב מחר לילד לפי דעתי צריך את חוק שן תחת שן ועין תחת עין גם במצב הזה ביגלל שהיום כלב הוא כבר לא יצור שמיתחת לנו הוא יצור שהוא שווה לנו ויש הרבה מאוד מצבים שאני מעדיפה כלב על אנשים בגלל שהאדם זה החיה הכי רעה בעולם הוא מבין שעושה רע ועוד ממשיך לעשות אני גם הייתי רוצה שעה עים האדם שעשה את זה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר