כלב מדוכא ??

כלב מדוכא ??

שלום, אני מאוד רוצה להתייעץ עם מי שמבין בעניין. יש לי כלב מעורב, בן 3 שנים, חופשי בבית ומלא שליטה למרות שאני מכניסה אותו בלילות לפרגולה שהיא חלק מהבית ויש לו שם מלונה ואור , כמובן אוכל ומים. השאלה שלי היא כזו: כשאני לא נמצאת בבית וכשהבן שלי לא בבית הוא לא אוכל ולא שותה. כאשר אני מגיעה אחרי כמה שעות, בערך חצי יום, לוקח לו איזה שעה שעתיים ואז הוא הולך לאכול ולשתות. שמתי לב שזה אותו דבר עם הבן שלי, גם שהוא חוזר הוא שותה ואוכל וכשאנו לא בבית האוכל נשאר כמו שהוא וגם המים. אני דואגת מאוד כיוון שעכשיו זה קיץ וחם מאוד ואני לא רוצה שהוא יתייבש. מה עושים כדי לגרום לו לאכול ולשתות גם שאני לא נמצאת? האם הוא מדוכא או יש לו חרדת נטישה לפי ההתנהגות הזאת? אשמח לעזרתכם.

למען האמת גם הכלבה שלי ככה

אני יכול להשאיר לה קערת אוכל בבוקר, וכל זמן שאנחנו לא בבית היא לא תאכל (אמנם תשמור על הצלחת מחתולים...) רק גשמישהו מאיתנו חוזר היא תאכל. אבל שתיה - היא שותה במהלך היום. אני הנחתי בתחילה שזה הרגל ישן (היא כבת 9 שנים, אימצנו אותה לפני כשנה וקצת), אבל נראה לי שהיא פשוט מעדיפה לאכול בחברה

דניאל שמחה לשמוע שלא רק אצלי

זה מנחם לשמוע שעוד כלבים מתנהגים כך. אולי באמת נעים להם יותר לאכול בחברה למרות שישר אחרי אוכל להוציא כלב זה מסוכן אבל זה בערך ככה יוצא. אז תודה על השיתוף פתאום הרגשתי שהכלב שלי לא עוף מוזר.
21:58 25-06-2008|%%posterlink.958421%%

"כיוון" צרכים?

גם הכלבה שלנו כזו. לדעתי היא גם לא שותה במהלך היום. כשאנחנו חוזרים ומתפנים אליה - היא "מרביצה" שתיה וגם אוכל. כמובן שכאן לפעמים אנחנו צריכים להתערב ולקחת את האוכל, כי אנחנו לא רוצים שאח"כ היא תרוץ בפארק על "בטן מלאה" שאח"כ יכול להגמר באסון. לכן רוב הארוחות שלה בשעות הערב / הלילה, וגם השתיה. זה יותר מקל עליה להתאפק במהלך היום. כמובן שזו החלטה שלה. ומים יש לה בשפע 24 שעות ביממה וגם אוכל

באמת?

אסור להוציא כלב אחרי אוכל? למה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר