גירוד בלתי פוסק

גירוד בלתי פוסק

שלום רב הכלב שלי בן 3 שנים מחוסן ונקי עם חומר נגד קרציות ופרעושים. (דווין). לאחרונה הוא החל בגירוד לא נורמלי במשך כל שעות היום והלילה. לצערי גם באיזור הנקי שלהם ליד איבר המין איפה שתמיד היה אצלו ורדרד ויפה הכל נהיה נקודות חומות גדולות וגם שחורות. ניסיתי להסיר את זה במקלחת כי חשבתי שזה לכלוך שנדבק בו אך לשווא. מה יכולה להיות הסיבה או ששני הדברים קשורים אחד בשני? אודה לכם על כל עזרה או עצה. מירי

גם לכלב שלי

שלום מרב! הסימפטומים שרשמת מאוד דומים למה שקורה לכלב שלי גם. הווטרינרית אומרת שזה כנראה מאלרגיה לפרעושים (למרות שאני בטוח שכמעט ואין לו). אין לי מושג איך לפתור את זה. לך יש? תודה

היי זיו

ובכן גם לי אין פתרון וזה ממש עצוב לראות אותם כל היום עסוקים בגירודים אם זה היה קורה לנו לבני האדם היינו מתחרפנים מזה... אתה אומר שאמרו לך שזו אלרגיה לפרעושים? האמת לא ניראה לי. שלי מטופל בחומרים נגד פרעושים וקרציות, אמנם אני יודעת שאין ממש בטיחות מאה אחוז בשום מוצר אבל הוא גם לא מתקרב למקומות עם דשא אלא רק לאדמה יבשה , אמרו לי שזה פחות מעצים מבחינת המושבת פרעושים וכאלה. גם שלי גולדן הבנתי שגם שלך, וואו איזה מפונקים שהם. אבל מקסימים. טוב אשמח לשמוע אם יש לך פתרון לתופעת הגירוד הזאת. דרך אגב עשיתי לו טיפול מונע לתילוע כי שמעתי שגם תילוע יכול לגרום לגירוד בלתי פוסק, סתם לידע כללי. אז תודה מרב

גירוד בלתי פוסק

שלום רב הכלב שלי בן 3 שנים מחוסן ונקי עם חומר נגד קרציות ופרעושים. (דווין). לאחרונה הוא החל בגירוד לא נורמלי במשך כל שעות היום והלילה. לצערי גם באיזור הנקי שלהם ליד איבר המין איפה שתמיד היה אצלו ורדרד ויפה הכל נהיה נקודות חומות גדולות וגם שחורות. ניסיתי להסיר את זה במקלחת כי חשבתי שזה לכלוך שנדבק בו אך לשווא. מה יכולה להיות הסיבה או ששני הדברים קשורים אחד בשני? אודה לכם על כל עזרה או עצה. מירי

העזרה היחידה......

במסגרת זו, היא להמליץ לך בחום לפנות לוטרינר שיראה, יאבחן ויתן את הפתרון ההולם. בהצלחה.

היי זיו

ובכן גם לי אין פתרון וזה ממש עצוב לראות אותם כל היום עסוקים בגירודים אם זה היה קורה לנו לבני האדם היינו מתחרפנים מזה... אתה אומר שאמרו לך שזו אלרגיה לפרעושים? האמת לא ניראה לי. שלי מטופל בחומרים נגד פרעושים וקרציות, אמנם אני יודעת שאין ממש בטיחות מאה אחוז בשום מוצר אבל הוא גם לא מתקרב למקומות עם דשא אלא רק לאדמה יבשה , אמרו לי שזה פחות מעצים מבחינת המושבת פרעושים וכאלה. גם שלי גולדן הבנתי שגם שלך, וואו איזה מפונקים שהם. אבל מקסימים. טוב אשמח לשמוע אם יש לך פתרון לתופעת הגירוד הזאת. דרך אגב עשיתי לו טיפול מונע לתילוע כי שמעתי שגם תילוע יכול לגרום לגירוד בלתי פוסק, סתם לידע כללי. אז תודה מרב

גרודים, פרעושים וחיות אחרות...

מרב שלום, קודם כל לגבי הכתמים החומים - אני מניחה (מבלי לראות ולכן אני מסייגת את דבריי) שמדובר בפיגמנטציה כתוצאה מכרוניות הגרוד.שנית - לגבי פרעושים - אלו נוטים לפתח עמידות בפני חומרים שונים ולכן מומלץ להשתמש בחדשים יותר בשוק כגון אדוונטג' ורוולושן. כמו כן - חשוב לטפל נגד תולעי מעיים באותו הזמן מכיון שמחזור החיים של התולעת והפרעוש קשור זה בזה ודבר אחרון - אם שום דבר מאלו לא עוזר אולי מדובר באלרגיה (לפי המיקום שתארת פחות סביר שזה לפרעושים) ולכן ללא ספק גשי לוטרינר. בברכת רפואה שלמה, דר' גלית רובין vet4pet.co.il

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר