התבטאויותיו של אורן מנור מנהל הפורום. ואיך נוצרים טרולים!

הטרולים למינהם נולדו בגללכם, אתם יצרתם אותם בתגובותכם וסתימת הפיות. להלן כמה דוגמאות קטנות כי יש כל כך הרבה(פשוט המשכתם לתת סיבות לחפור): ציטוטים מפיו של אורן מנור: מי שצבוע ביננו, זהו לא אני, מעניין שפעם ראשונה אתה נכנס לכתוב כאן,ועשית עבודה מאומצת לחפש "מתחת לשטיח". "נכון שהיו כמה "עקיצות" שגחשו מהנושא לפסים אישיים, אך זהו הליך טבעי בכל מקום שמתקיימים דיונים על נושאים מהותיים. רק חבל שנוגה רונן נסה על נפשה ולא מגיבה לדבריהם הלומדים והענייניים של דרורה צחור, שי גרינר.. אני אגיע בהחלט עם ראש פתוח כדי ללמוד דברים חדשים, אם ישנם כאילו. אז "הפלצנות" וההתיפיפות הזו יכולים להיות יעילים מבחינה שיווקית ולעשות רושם על אנשים שאינם אנשי מקצוע, אך על אנשי מקצוע, מביני דבר, זה לא עושה רושם כלל לעומתו של גל כתב (שלפי תשובותיו והתנהגותו בושה שהוא מנהל פורום בווינט), שזורק מאמרים ודברים באוויר ובורח מדיון אם כל "השפרצת" המידע, שאת מצותתת מהמקורות, נוגה הבנו יפה מאד שהמושג "רעשים", בוא משתמשת נוגה רונן, הוא עוד מושג ממכבסת המילים שלה, כחוחסר אונים שלה לנהל ויכוח ענייני מבלי לפסול דבריהם של אחרים. אנחנו יושבים, כותבים ומנסים לעזור לך. תקבלי את מה שאנחנו כותבים או לא, אך לפחות תכבדי אותנו. מי שלוקה כאן בהבנת הנקרא זו את ולא אף אחד אחר. תעשי מה שאת רוצה, רק אל תתרידי אותנו לחינם, אם את רוצה תשאלי שאלות ותעני להן בעצמך. אני לא הייתי ממכתי, אני לא אהיה ממלכתי לעולם ואם כך גם היו נבחרי העם שלנו (הממלכתיים, המלוקקים והצבועים) היינו נראים הרבה יותר טוב. מעבר לכך, את האחרונה כאן בפורום שיש לך זכות לדרוש ממישהו להיות ממלכתי. יש עוד הרבה אני פשוט לא חושב שיש מספיק מקום וסבלנות לקרוא. חג שמח אורן השלישי

מאד חכם להראות חלק מהתמונה.....

אבל חוכמה היא לא החלק שאני מצפה למצוא אצלך, אורן השלישי. דברי נכתבו כתגובה או כחלק מדיון לדברים שנכתבו בידי הכותבים האחרים. אני רואה שאתם מאד מתאמצים, עד עתה ללא הצלחה יתרה, לנסות ולמצוא דברים "מתחת לשטיח". אני מציע לכם ללכת ללשכת עבודה למצוא עבודה שלפחות תתגמל אותכם כלכלית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר