דבר נוסף לא פחות חמור בהתנהגות נטלי ואורן מנור - העליהום שאתם עושים למעליי הדעות כאן !

דוגמאות יש לרוב - ראו לא מזמן שאורן מנור, שי גרינר ואבנר רז נכנסו בנוגה רונן. מה אתם חושבים, באמת לא ברור ?!! שהקוראים פה ובעלים של כלבים/חתולים ושאר מיני בעלי כנף ** לא רואים את התמונה בשלמותה ?!! מה לא ברור שאבנר רז - שמודה אגב בדחיפת תלמידיו לפורומים ו"מדריך" אותם שיווק מהו (כדי שיצדיקו את היותם תלמידיו המוצלחים, נגיד) ולכן הם תקועים לנו בפרצוף בכל פורום אפשרי ומפזרים את משנתו. דרככם מוטעת מיסודה - ומוכיח את זאת יפה יפה אורן השני בכמה משפטי מחץ שתגובתכם ישר הופכת לתרועות קרב - (וזה נראה די אלים אפילו לצופה מהצד). ונטלי, את פחות אשמה, זה די בולט שאת נגררת שלא באשמתך. די לאלימות- במגרשים, בפורומים ןבטח ובטח באילוף וחינוך כלבים !!!! שלום ** ההודעה נערכה. לא חושבת שיש מקום להעליב אוכלוסייה שלמה **

עובדות בבקשה! ! תראי/ה לי שרשור אחד בו אני מתנגח עם נוגה אף פעם לא

התכתבנו ובעיקר לא התוכחנו..תביא עובדות ולא השמצות.... ואני שמח מאד שתלמידי נותנים מענה מלא במקצועיותם ,אמינותם, ויושרם.. אף פעם איני נכנס באדם...אלא תמיד תמיד כותב לגופו של עינין אל תסלף ןאל תשמיץ הראה עובדות וסימוכין לדבריך ..ואם לא ראוי שימחקו לאלתר.. ואני אף פעם לא מסתתר מאחרי עמוד או בניק. אבנר רז "הלוחש לכלבים"

אפוקוליפסה.....

אני מאחל כל מאלפי הכלבים בארץ יהיו ברמתם של מאלפי הכלבים שאבנר רז מכשיר ומלמד. אם אתם, ה"טרולים" לא תסתתרו בפחדנות תחת שמות מזוייפים, אני מבטיח לכם סיור בבית הספר של אבנר רז. מי שמסתתר תחת זהויות ושמות בדויים הם אנשים קטנים, מוגי לב וחסרי הגינות מינימלית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר