יישר כח, מנהלי הפורום

עד להופעת הטרולים הפורום היה מקום נעים להכנס אליו להחליף חוויות ולשאול שאלות. הטרולים ניזונים מהתגובות, רק התעלמות מוחלטת תביא למיגור התופעה. מקווה שהפורום יחזור לצביונו הקודם והנעים.

עיניים להם ולא ראו אוזניים להם ולא שמעו

אבל פה להם, וואיוואיוואי. דניאל יקר אים אתה תיקרא לעומק אז אתה תגלה שאני נילחם לטובת כלבים ולטובת מי שאוהב כלבים. וכול פעם שיש המלצות לא נכונות שיכולות לעשות נזקים או הסברים פסאודו מיקצועיים זה מעצבן אותי ואני יגיב על כול שגיאה או עיצה לא טובה. אני גם נותן כאן עצות בעצמי אז זה סתם השמצות ליקרוא לי טרול. אורן מנור מחק דברים משמעותיים ומהותיים. ואים נטלי שותפה להחלטות האלה אז גם היא לא בסדר. והקריזה שלי על הדברים שמר מנור אומר היא בידיוק ביגלל המעמד של מי שנותן את העיצות. אורן מנור מחק גם מישפטים הכי נורמאלים שיש ותגובות שלי. גם עכשיו אני לא מבין מה לא בסדר להגיד למישהי ששואלת ומיתמקדת על החלק של הויכוחים "עזבי אותך משטויות קראת את המאמר?" עכשיו אני לא מנסה ליפגוע בפרנסה של אורן מנור. אים כבר אני מנסה ליפתוח לו את הראש (חחחחחחחחח אורן אל תימחק, ליפתוח לך את הראש במובן של מחשבה, לא בקטע אלים) ולעזור לכלבים שמגיעים לכול מיני אילופים. מענין שאף אחד כולל אורן לא היתיחס לתמונה שאורן שם בעמוד הראשי באתר שלו. אז מי שחושב שזה הצקה סתם שיסתכל עוד פעם בתמונה ויתחיל לחקור ולישאול שאלות את עצמו כי אורן לא עונה. לדעתי התמונה הזאתי אומרת הכוווול. זה לא משהו שמר מנור לא יכול לשנות זה בחירה. זה בחירה לעבוד ככה וזה בחירה להציג את התמונה הזאת בתור חלון ראווה. וזה ביקורת עיניינית ולגיטימית.

ולך טרול יקר, אני אומרת

כאן לא פורום התנצחיות של מאלפי כלבים מאלפי כלבים לשעבר ומיני מתחזים שחושבים שהם מאלפי כלבים!!! קח את עצמך את "החברים" שהבאת איתך למקום אחר שבו הציבור יהנה מנוכחותך "הנעימה" שלום ולא להתראות!

האם מנהל הפורום הזה

והמאלף שמפרסם בראש העמוד זה אותו האיש, כי אז יש בעיה משפטית קטנה... אילוף כלבים בבית הלקוח ובתנאי פנסיון פתרון בעיות התנהגות הכלב - בבית הלקוח חינוך גורים אילוף לשמירה והגנה לכל מטרה שירותי ייעוץ בנושא התנהגות ואילוף נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת! כובשי החרמון 13א, רחובות48571 נייד: 5461577 - 054 דוא"ל: ombm@netvision.net.il

אין בעיה משפטית, אורי.....

היי אורי מי שהכניס את הלינק לאתר שלי הם הנהלת הפורום ולא אני, וזה מותר מבחינת חוקי הפורום. אני איני רושם קישור לאתר שלי בכלל בסיום כל תשובות שאני נותן, למרות שכמנהל הפורום אני יכול לעשות כך.

קראתי את ההודעה

לפני מספר ימים ורק עכשיו יש לי את תעצומות הנפש לענות עליה. אינני יכול להתעלם מההרגשה שגם אלי מכוונות המילים. מימיי לא כאן ולא בחיי אינני עולב באנשים אני לא מאמין בכך אף פעם לא האמנתי. לא נגררתי בדיונים קודמים לסוג דיבור שאינני מאמין בו למרות הוכחנות שהיתה משני הצדדים. יש כאן ריח מסריח של סתימת פיות במיוחד לאור העובדה שאחד ממנהלי הפורום נוטה חלק פעיל באותה צורת תקשורת "לא נאותה", ולפני שאתם עורפים את ראשי אתם מוזמנים לראות את ההודעה מאת מנהל הפורום בשירשור קודם שתשובתו הענינית אלי היתה לך לעבוד ותחסוך כסף.הוא אינומכיר אותי לא יודע מה מקצועי ולא מה מצב חשבון הבנק שלי תגובה זו היתה ממש פוגעת ולא הכרחית והייתי יכול להסתדר יופי גם בלעדיה. תגובה נוספת שטרם נערכה היא של אדון בשם זאב שבמשך שורות לא התייחס בכלום לנושא הדיון ורק עלב ועלב. אתם גם מוזמנים וראות את תגובתי לאותו זאב. צר לי שזו הדרך שבה אתם בוחרים לפעול מפני שלמרות שאני הכי בעד דיבור עניני ולא לא מתלהם יש פה הרגשת צנזורה שלא במקומה. אם אתם חושבים שאחת או יותר משאלותיי היו לא במקומם תגידו את זה ותענו לי ואל תתחבאו מאחורי תגובותיו של אורן השני. אדם יכול לשלוט רק על מעשיו ואני מפציר בכם להנהיג על פי דוגמא אישית. תודה דובי.

דובי, אני לא תמים....

יש לי יותר מחשש סביר שאתה מאלף כלבים, ולא סתם הופעת במקביל להופעת אורן השני, השלישי וחבורת ה"טרולים" העליזה. השאלות שלך אינן תמימות כלל. ועוד דבר, חבל על המאמץ שלך להקליד שאלות על המקלדת, כיוון שאני לא אענה לך.

ועוד משהו

גם אני לא תמים והבנתי שמשה כוהן היה מישהו מכוחותיך כי עשיתי 1+13 וחצי. אבל אז גברת מנהלת אמרה שאני מגזים ומעליל עלילות ואללה יוסטור אני לא ילך להוכיח את זה בבית מישפט. אז נאה דורש נאה מקיים כמו שאומרים. אתה לא תיקבע בישביל אדון דובי לחשוף מי הוא בידיוק כמו שמר משה כוהן נישאר אלמוני פלמוני. סליחה שתי המשה כוהנים נישארו אלמונים עים ה"נתתה" שלהם.

הודעה לגבי אורן השני ו"הטרולים" האחרים.....

ראשית, אני מתנצל בפני חברי הפורום על האווירה העכורה לאחרונה בפורום. אני החלטתי לעשות לזה סוף. כל סטיה של אורן השני ו"הצוות" שלו מהנושא המהותי והענייני, כל הכפשה כלפי כל אחד מחברי ומשתתפי הפורום וכן גם כלפי, כל הלצה פוגעת שלו תמחק מעכשיו. כל סטיה שלו מתקנון הפורום תערך, וזה רק צעד וכלי ראשון לפעולות נוספות שניתן לבצע כדי למגר תופעות כמוהו. אני השבתי לו כיוון שהיה כאן נסיון לפגוע בי ובפרנסתי. ניסיתי לתת לו במה בשם חופש הביטוי. אך אני חושב שהוא עבר כל גבול והכתיבה שלו היא מגמתית ומכוונת. אני מבקש מכל משתתפי הפורום להתעלם ולא להגרר להתנגחויות איתו, אני מבטיח שאני אמחוק כל חריגה בדבריו שעוברת את גבול הטעם הטוב. שוב, אתכם הסליחה.

לפי דעתי אתם

עושים עבודה נהדרת עלו והצליחו

חוות דעת אישית

אינני רואה או מוצא מדוע עליך להתנצל אין שום דופי או עוול בדרך שבה אתה ונאטלי מנהלים את הפורום הזה . ושוב זה כייף לא רגיל לי אישית לבקר ולקרא את שנכתב פה וגם אם לא מדויק כולם עושים זאת מסיבה פשוטה >אהבה < לבעלי חיים זו זכותו של הפרט לקבל דעה זאת או אחרת. דבר נוסף שעליך לדעת שיש פה גולשים מחו"ל וכאחד מהם אתר זה מהווה מעין תקשורת לארץ ואפשרות לתרגל את השפה. ועד עתה אומר שוב נעים לי לגלוש פה ולכן אומר לכם >חזקו ואמצו< אתם עושים עבודה נפלאה. ולגבי הטרולים למניהם הם באים ועוזבים אך אישית לא אתן להם אפשרות להרוס את הפורום הזה יש פה הרבה אנשים נפלאים ובעלי לב זהב שיסכימו איתי. שים לב שאפוקליפסה ודובי הצב הופיעו פה "לפתע" ומענין מאד הסינכרון בין התגובות שלהם ושל שאר הטרולים מה שמוביל אותי לומר "להתעלם מהם וזהו" ולכל שאר חברי הפורום תודה על ההשתתפות פה אתם עושים את הפורום הזה למספר 1 תודה זאב הפנר וכל החבורה ובשם כל אותם בעלי חיים שניצלו.

זאב ............

תודה רבה על התמיכה. דבריך מאד ריגשו אותי ונעשה הכל שזו תהיה פינה שלווה של אנשים שאוהבים כלבים בפרט ובעלי חיים בכלל, ואתה יודע מה? גם אנשים. השתתפותך בפורום תמיד מתקבלת בברכה ונעים שאנשים כמוך הם חלק מאיתנו. שבת שלום שיהיה לכם שם מעבר לים.

לפי דעתי אתם

עושים עבודה נהדרת עלו והצליחו

תודה אילת

אנחנו גם נהנים מאד מהשתתפותך כאן בפורום . שבת שלום

יישר כח, מנהלי הפורום

עד להופעת הטרולים הפורום היה מקום נעים להכנס אליו להחליף חוויות ולשאול שאלות. הטרולים ניזונים מהתגובות, רק התעלמות מוחלטת תביא למיגור התופעה. מקווה שהפורום יחזור לצביונו הקודם והנעים.

תודה רבה גם לך, חתולה

שמחים תמיד גם לארח חתולים כאן בפורום . שבת שלום

בתור קורא סמוי בפורום אני אומר - סופסוף

הי אורן, אני קורא סמוי בפורום זמן רב, לאחרונה באמת כל מה שאני קורא זה נסיונות ההתנגחות בך ובעוד כמה הבאים מכיוון אורן השני בעיקר ומדי פעם מאדם נוסף... האוירה פה בזמן האחרון ממש לא מעודדת להצרטף לדיון. כל הכבוד על ההחלטה, אני אוהב שיש דיונים מקצועיים בנושא אילוף , אני לומד מהם המון. אבל הדיונים עם אורן השני היו דיוני "ככה לא מאלפים" - כל הזמן להראות איך "אורן מנור" טועה ואיך הוא לא טוב, נראה כאילו הוא איזה מאלף שפעם נפגע ממך או שלקוחות העדיפו אותך על פניו וכעת יצא במסע נקמה אישי לאחר שסגר את העסק שלו. כיום יש לו עסק אחר - "השמצת אורן מנור בע"מ" ושוב - כל הכבוד על ההחלטה, גם לדמוקרטיה יש גבול !!!

תודה דניאל

אתה מוזמן להיות גם משתתף גלוי ופעיל, בשמחה. שבת שלום

זאב ............

תודה רבה על התמיכה. דבריך מאד ריגשו אותי ונעשה הכל שזו תהיה פינה שלווה של אנשים שאוהבים כלבים בפרט ובעלי חיים בכלל, ואתה יודע מה? גם אנשים. השתתפותך בפורום תמיד מתקבלת בברכה ונעים שאנשים כמוך הם חלק מאיתנו. שבת שלום שיהיה לכם שם מעבר לים.

תודה גם לכם אורן ונטאלי ושבת שלום מכולנו פה זאב והחבורה .

תודה רבה גם לך, חתולה

שמחים תמיד גם לארח חתולים כאן בפורום . שבת שלום

ועכשיו נעבור דקת דומיה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר