כלב מעורב

כלב מעורב

שלום רב יש לי כלב מעורב בבית בינוני בגודלו, מקסים שנמצא אצלי כבר שלוש וחצי שנים. לפני כחודשיים הריתי , אין לי בעייה עם הכלב מרשה לו להיות גם עלי, אך ביציאות איתו החוצה יש לנו מדרגות והוא משתולל בריצה למרות שיש גם חגורה של 5 מטר וזה לא מספק אותו האורך הזה, הוא ממש רץ בריצת אמוק, גם בשכונה הוא רץ לכיוון כלבים אחרים ומטלטל אותי לכל כיוון. אני משוגעת על הכלב מאוד ולא יודעת מה לעשות כדי להרגיע לו את הריצה המטורפת הזאת. גם אם יש כלב אחד בחוץ הוא אינו מוכן להכנס הביתה גם אם זה אחרי רבע שעה, מה לעשות? הוא כבר הפיל אותי במדרגות לפני חצי שנה אבל עכשיו שאני בהריון קצת חוששת. אשמח מאוד אם תעזרו להדריך אותי או לייעץ מה עושים. תודה חן

תשובה

היי חן לדעתי, אין מנוס אלה להזמין איש מקצוע למספר שיעורים ללמדכם, לפחות, הליכה נכונה עם הכלב. דבר נוסף, באותה הזדמנות, בקשי ממנו הדרכה לכניסת תינוק חדש הבייתה. הריון קל שיהיה לך, ובהצלחה

גיל הכלב

היי אורן! האם גיל הכלב (כתוב 3 וחצי) יכול להוות קושי בחינוך הכלב להליכה נכונה עם הבעלים? תודה

תשובה

ניתן להרגיל כלבים להתניות חדשות גם בגיל מבוגר יותר. ככל שהכלב מסגל התנהגויות לא רצויות בתקופה ארוכה יותר, כך לשנות הרגלים אילו יהיה קשה יותר. רמת ההקושי תלויה גם באופיו ומזגו של הכלב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר