מלונה

מלונה

אני זקוקה למלונה יד שנייה במצב טוב לכלבת רחוב בשכונה שלי. הכלבה מסתובבת, ומיותר לציין כמה קר וגשום בחוץ, מסכנה נקרע לי הלב אין ביכולתי לקנות מלונה חדשה לכן אני מחפשת איזה מלונה יד שנייה. אם ידוע לכם באיזור יבנה ודרומה. תודה רבה ממני וגם ממנה. calanit120@walla.co.il

מלונה יד שניה

אני בטוחה שמכירים אבל בכל זאת - אתר yad2.co.il או אתר agora.co.il בהצלחה, דר' גלית רובין מרכז רפואי וטרינרי - גן יבנה vet4pet.co.il

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

08:28 20-02-2008|%%posterlink.958421%%

עד שתמצאי מלונה

אם בא לך לעשות שיעור ב"עבודת בית" קצת.... אם הכלבה לא גדולה, אפשר לקחת קרטון, לעטוף אותו בניילון (על מנת שלא יתרטב) להניח בפנים שמיכה חמה ויבשה ולהניח בפינה שאינה חשופה לרוחות ו/או לגשם. זה יכול להספיק עד שתמצאי מלונה. ממליצה גם לפנות לחנויות בע"ח / ספקי מזון וכו' - אולי יש להם משהו לתרום. בהצלחה

היי

תודה, הכלבה גדולה גם פוחדת להכנס לכל מיני אלתורים שניסינו כי המקום לא גדול והיא פוחדת להכנס כי היא לא יכולה להסתובב כמו במלונה.. מבינה?? זהו, בכל מקרה אם תשמעי על מלונה במצב טוב תודיעי לי בבקשה אתמול מסכנה, הייתה ספוגה במיים היום ראיתי אותה קצת התייבשה כל כך כואב לי הלב עליה היא יפיפיה וכלבה טובה טובה תודה, ויום טוב כלנית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר