אורז לכלב

אורז לכלב

אני נוהגת ממש לבשל לכלב אורז ולערבב לו עם עוף מבושל או נקניק, האם זה מסוכן לכלת כל האורז הזה? תודה לכל תשובה

נתלי תודה

הכלב אוכל בד"כ אוכל יבש, אבל לפחות פעם בשבוע אני נותנת לו אורז נטו עם חתיכת עוף (לא מטובל) או נקניק, והוא טורף את זה, כמות של בערך כוס אורז מבושל

אורז לכלב

אני נוהגת ממש לבשל לכלב אורז ולערבב לו עם עוף מבושל או נקניק, האם זה מסוכן לכלת כל האורז הזה? תודה לכל תשובה

אורז בריא לכלב

08:20 04-06-2007|%%posterlink.958421%%

מזון לכלב

זיוה שלום, המזון הטוב ביותר לכלב הינו מזון יבש, סופר פרמיום. מעבר לרכיבים ה"רגילים" של חלבונים ופחמימות ושומן (מה שיש באורז, עוף וקצת שמן), המזון היבש מכיל גם ויטמינים ומינרלים שחיוניים להתפתחות הכלב ולשמירה על בריאותו. לכן, לדעתי, טוב תעשי עם תעבירי את הכלב למזון יבש. אין שום מניעה מדי פעם "לפנק" את הכלב ולהוסיף לו תבשיל מעשה ידייך (בלי בצל כמובן!), אבל לא באופן קבוע על מנת לא לגרור השמנה. אורז, כמו אצל בני אדם - מוביל לעצירות. אפשר לגוון עם פסטה. בהצלחה

נטלי שלום

הכלבים שלי אוכלים כל יום אוכל יבש וכל יום אני מבשלת להם בערב אורז עים בשר קצוץ והם כלבים בריאים שהפרווה שלהם מבריקה ויפה מאוד ועד דבר מערכת העיקול של הכלב לא דומה למערכת העיקול שלנווביגלל זה אי אפשר להגיד שמה שלא טוב לנו זה לא טוב לכלב סליחה על זה שאני מעיה לך ואם את תיסתכלי על מה שיש באוכל יבש אז תיראי שיש בו גם אורז נכון בצל לא כל כך טוב לכלב אבל כצת אבקת שום זה בריא לכלבאנחנו פה מוסיפים כל השנה כצת אבקת שום לאלכל של הכלב ואז אין הבה קרציות בכל אופן הקרציות לא נידבקות בהם כל כך חזק ואני בהחלט מאמינה שזה ביגלל השום אני מקווה שלא תיכעסי עליביגלל שהערתי לך על האורז ועוד דבר ניזכרתי להגיד שלכלב מתאים לעשות אוכל בית כל אחד עים האפשרות שלו ליזכור שלכלב אסור לשים תבלינים לפי דעתי מספיק טיפת אבקת מרק עוף וטיפה אבקת שום זו הדיעה שלי ואני האכלתי בצורה כזאת יותר משלושים שנים והכלבים שלי היו תמיד בריאים אילת

נתלי תודה

הכלב אוכל בד"כ אוכל יבש, אבל לפחות פעם בשבוע אני נותנת לו אורז נטו עם חתיכת עוף (לא מטובל) או נקניק, והוא טורף את זה, כמות של בערך כוס אורז מבושל

לא לתת נקניק!!!

אורז עם עוף מצויין, עוד יותר טוב זה אורז עם הודו.... אני חסידת האוכל היבש, החמסיקה שלי אינם מקבלים שום תוספות, גם הצ'ופרים שלהם אלו עוגיות לכלבים... סבתא ניל"י...

למה טוב אורז? סליחה

מותר לכלב אורז? זה בריא לו?

מותר לכלב אורז? זה בריא לו?

ענו כבר בתאריך 04/06/2007

גבריאל מרקוביץ , טלפון 0503322843 , ראשון לציון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר