נמאס לי

נמאס לי

שלום! אני לא חדשה פה. אתם מכירים אותי. אבל נכנסתי בשם אחר ככה שלא תוכלו לזהות אותי. אז אל תנסו. הבעייה היא שכבר נמאס לי מהכלב. אני בהטלבטויות קשות. הכלב קשור בגינה. אני דואגת להביא לו אוכל ומים תמיד. אבל יותר מזה כלום. אני לא יודעת אם הוא מסכן ככה. אבל אני לא יכולה יותר לסבול אותו. אני נגעלת ממנו. והוא גם לא מחזיר לי אהבה כמו שאני נתתי לו. אני לא רוצה למסור אותו. אבל מצד שני אני לא מסתכלת ולא מתייחסת אליו בכלל. אני הבאתי אותו לפני שנה והכל היה טוב אבל פתאום זה כבר נמאס. בבקשה אל תשפטו אותי לרעה. בגלל זה אני לא מזדהה.

למה?

את יכולה להסביר ולפרט למה נמאס לך ממנו? בת כמה את? הוא מאוד עצוב וסובל, כי הוא בודד- לבד כל היום. זה לא מספיק רק לתת מים ואוכל לכלב. הוא יצור חיי, מרגיש ונושם, שזקוק לתשומת-לב, חום ואהבה. כמו תינוק. ואם את נגעלת ממנו, ונמאס לך ממנו?, אז מדוע את לא רוצה למסור אותו? ומדוע את נגעלת בכלל? כואב הלב לקרוא את מה שאת כותבת עצוב, עצוב מאוד גליה

עצוב וקשה

אני מצד אחד השקעתי בו הרבה רבתי עם המשפחה בגללו השקעתי המון כסף ואהבה הכלב לא מחזיר בכלל אהבה מלוכלך ומטונף ולא מחונך ויש לי הרבה זמן בשבילו אבל אני לא רוצה יהיה לי קשה למסור אותו.

למה?

את יכולה להסביר ולפרט למה נמאס לך ממנו? בת כמה את? הוא מאוד עצוב וסובל, כי הוא בודד- לבד כל היום. זה לא מספיק רק לתת מים ואוכל לכלב. הוא יצור חיי, מרגיש ונושם, שזקוק לתשומת-לב, חום ואהבה. כמו תינוק. ואם את נגעלת ממנו, ונמאס לך ממנו?, אז מדוע את לא רוצה למסור אותו? ומדוע את נגעלת בכלל? כואב הלב לקרוא את מה שאת כותבת עצוב, עצוב מאוד גליה

לא אוהבת אבל לא רוצה למסור

עצוב לשמוע את מה שאת כותבת, מה גרם לך לא לרצות אותו? לדעתי את צריכה למסור אותו למשפחה שתעניק לו חום ואהבה, דווקא עכשיו בחום הקשה הוא נימצא בחוץ? קצת קשה לי להבין את המעשה.

עצוב וקשה

אני מצד אחד השקעתי בו הרבה רבתי עם המשפחה בגללו השקעתי המון כסף ואהבה הכלב לא מחזיר בכלל אהבה מלוכלך ומטונף ולא מחונך ויש לי הרבה זמן בשבילו אבל אני לא רוצה יהיה לי קשה למסור אותו.

לקחת כלב זה לכרות ברית אמת בניכם.

והברית הזו בין האדם לכלב, נמשכת כבר אלפי שנים. הכלב לעולם אינו טועה, הוא כלב, הוא עושה מה שטוב לו ולא עושה מה שלא טוב לו, אי אפשר לבוא לכלב בטענות שהוא מלוכלך ומטונף.. זו אשמת הבעלים בלבד.. לא מחונך?....... האמת, ואני לא שופט, לפי מכתבך, גם את לא מחונכת. דפוסי התנהגות כאלו, של "לקחת חפץ" (כלב), להשתמש עד שנמאס, מבלי לטפל ולדאוג, מראה על חוסר בסיסי.. בהבנה וחינוך. אז תתחזקי, תתפסי עצמך בידיים, תסתכלי לתוך עיניי הכלב ותראי שאין לו בעולם הזה אף אחד מחוץ לך. תחנכי אותו, כן כן, זה לא בא לבד, ולידיעתך, המפתח לגידול מהנה של כלב, זה החינוך שלו, זה פותר מלא בעיות כמו טיולים בלתי נשלטים לאיזורים מלוכלכים.. וכמו שנאמר.. תתני אהבה - הוא יחזיר כפליים. תצליחי.

נמאס לי

שלום! אני לא חדשה פה. אתם מכירים אותי. אבל נכנסתי בשם אחר ככה שלא תוכלו לזהות אותי. אז אל תנסו. הבעייה היא שכבר נמאס לי מהכלב. אני בהטלבטויות קשות. הכלב קשור בגינה. אני דואגת להביא לו אוכל ומים תמיד. אבל יותר מזה כלום. אני לא יודעת אם הוא מסכן ככה. אבל אני לא יכולה יותר לסבול אותו. אני נגעלת ממנו. והוא גם לא מחזיר לי אהבה כמו שאני נתתי לו. אני לא רוצה למסור אותו. אבל מצד שני אני לא מסתכלת ולא מתייחסת אליו בכלל. אני הבאתי אותו לפני שנה והכל היה טוב אבל פתאום זה כבר נמאס. בבקשה אל תשפטו אותי לרעה. בגלל זה אני לא מזדהה.

מהר מהר למצוא לו בית

אני לא רוצה להכנס למניעים ולסיבות. יפה שאת מודעת למצב ושהוא לא טוב לכלב. כיוון שכאן זה פורום שענינו כלבים אז אני מדבר על טובתו של הכלב. למה הוא "מלוכלך ומטונף" כדברייך. הוא לא אשם. למה שיחזיר לך אהבה? את נגעלת ממנו. חובתך לפחות לעשות מאמץ ולמצוא לו משפחה טובה. ואת הבעיות האמיתיות שלך תפתרי אח"כ. אני מאחל לך בהצלחה ומקווה שלכשתתבגרי לא תצטערי צער עמוק על הסיפור הזה. אני חושב על הכלב האומלל שלך וליבי נשבר. מהרי ומצאי פתרון למצב. כלב בלי אהבה סובל יותר ממחסור באוכל.

אם זה חשוב לך באמת תקראי את זה...!

אני יודעת שאת לא מתכוונת להכאיב לו אבל אם הוא אצלך ואת לא מטפלת בו כמו שצריך (מבחינת חום ואהבה) אז את צריכה למצוא לו בית חם ומהר! אם את רוצה את יכולה לשלוח לי תמונה שלו ואני יפרסם את זה ככלב לאימוץ... אם את רוצה תגיבי למה שכתבתי ואני ייתן לך כתובות של אתרים או שאני ירשום אותו לאתרים! אבל באמת כל הכבוד לך שאת מתייעצת ככה כדי לדעת מה יהיה הכי טוב בשבילו! אז תתעודדי! אם את לא אוהבת אותו והוא לא אותך אז אני בטוחה שהוא ימצא בית חם שהוא יאהב את הבעלים והבעלים אותו...!

תגובה ל "נמאס לי"

עם כל הקושי של מה שני הולך להגיד זו כנראה הבררה היחידה שנותרה, הכלב הזה צריך למצוא משפחה חדשה וכמה שיותר מהר. אם אלו הן הרגשות שלך כלפיו וזה היחס שהוא מקבל הוא לא צריך להישאר אצלך אפילו יום אחד. המינימום שאת יכולה לעשות ע"מ לעזור במסירה הוא לקחת את הכלב לימי האימוץ של s.o.s ולראות מי האנשים שלוקחים אותו ואם אף אחד לא רוצה אז לחזור איתו הביתה ולנסות בשבוע שלאחר מכן. זה מינימום האחריות שאפשר לבקש ולא לזרוק אותו (ואני מאמין שאת לא מתכוונת לעשות זאת) בעמותה כזו או אחרת שהתהליך ידוע מראש. אולי הדברים לא נעימים לעיין אבל זו לא ביקורת אלה פרקטיות בכדי למצוא לכלב בית אוהב כמה שיותר מהר. חג שמח יו-הב חינוך ואילוף כלבים "כי כל כלב הוא עולם ומלואו" 054-8015915

לקחת כלב זה לכרות ברית אמת בניכם.

והברית הזו בין האדם לכלב, נמשכת כבר אלפי שנים. הכלב לעולם אינו טועה, הוא כלב, הוא עושה מה שטוב לו ולא עושה מה שלא טוב לו, אי אפשר לבוא לכלב בטענות שהוא מלוכלך ומטונף.. זו אשמת הבעלים בלבד.. לא מחונך?....... האמת, ואני לא שופט, לפי מכתבך, גם את לא מחונכת. דפוסי התנהגות כאלו, של "לקחת חפץ" (כלב), להשתמש עד שנמאס, מבלי לטפל ולדאוג, מראה על חוסר בסיסי.. בהבנה וחינוך. אז תתחזקי, תתפסי עצמך בידיים, תסתכלי לתוך עיניי הכלב ותראי שאין לו בעולם הזה אף אחד מחוץ לך. תחנכי אותו, כן כן, זה לא בא לבד, ולידיעתך, המפתח לגידול מהנה של כלב, זה החינוך שלו, זה פותר מלא בעיות כמו טיולים בלתי נשלטים לאיזורים מלוכלכים.. וכמו שנאמר.. תתני אהבה - הוא יחזיר כפליים. תצליחי.

מאוד עצוב לשמוע ...

נמאס לי

מצאי לכלב בית אחר, בית טוב שיאהב אותו..ואת לכי לטיפול!

הודעתך ילדותית !אני מקווה שזה סתם מתיחה.

אם הבאת את הכלב ושנה את איתו מה נמאס לך

הבנתי מדבריך שלאחר שנה נמאס לך אם היית כותבת שאת קמה ב- 6 בבוקר בכדי לטיל איתו, ובשבת קמה ב-7 בבוקר בכדי לטיל עם הכלב, הייתי מבינה את המילה נמאס לי בקושי רב, אני יספר לך את הסיפור שלי ואולי זה יעזור, כשבעלי הביא את הכלב שלנו שהיום הוא בן 8 שנים, צרחתי ולא הסכמתי ולא עזר לי אחרי חודש ימים התאהבתי בכלב בטרוף היום אני לא מוותרת עליו, וכל הטיפול נפל עלי מגיל חודש, בהתחלה בעלי התלהב הוריד אותו וטיפל בו אחרי חודש נמאס לו, אני לעומת זאת מאוד נקשרתי אליו, ואני יגיד לך עוד דבר , שכלב יודע לתת אהבה יותר מכל גבר בעולם,אם תטפלי בו, תעשי לך זמן מסוים, חצי שעה ביום לשחק איתו, תנקי אותו תרחצי אותו, אל תתני לו להיות כל היום קשור, את מענה אותו, הוא מסכן, תחשבי על עצמך איך היית מרגישה סגורה במשך שנה בחוץ או בבית , לא מטיילת לא יוצאת מהבית, ודואגים רק לתת לך אוכל, אני מאמינה שההרגשה שלך היתה נוראה, אם תדעי לטפל בו ובטח לא למסור אותו, לנקות אותו, תלמדי לאהוב אותו, אני בטוחה שתצליחי

עצוב וקשה

אם הכלב יקבל מקלחת טובה הוא יהיה נקי ולא מטונף אם זאת הבעיה שלך!!

קודם כל טיפול מקלחת,ותדאגי שהכלב יהיה בבית ולא כל הזמן בחצר, כך הוא ישאר נקי, וזה שהוא לא מחונך ומעצבן, זה הדרך שלו להגיב לחוסר התייחסות שלך אליו, כשאני ביום עמוס עם הילדה והכלב שלי , ואני לא היחסתי אליו כמו שהוא רגיל, הוא נכנס לחדר של הילדה לוקח לה בובה שעל הריצפה ומפרק אותה לחתיכות, זה הדרך שלו להגיד תתיחסו אלי, אם תשחקי איתו, תטיילי איתו, תחבקי ואפילו תנשקי אותו, תלמדי לאהוב אותו, הוא יתן לך אהבה כפולה, אני חושבת שגם כך תצליחי להוציא את מה שיש אצלך בעיה, אם לכלב את לא מסוגלת לתת אהבה וטיפול, זה ילווה אותך לאורך כל הדרך בחיים, עם חבר, עם הבעל, ועם הילדים, תלמדי לתת לכלב אהבה וטיפול, ואני מבטיחה לך שתקבלי חזרה, ודרך אגב אם הכלב בגיל שניתן לאלף אתו, אולי הדבר יכול לעזור לך אם את טוענת שהוא לא מחונך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר