כמה זה עולה לנו??

אני הולכת לאותו רופא שיניים כבר שנים, בלי להשוות את המחירים שלו למחירים המקובלים בשאר מרפאות השיניים. השבוע גיליתי שאני צריכה לעשות טיפול די רציני שיעלה לי לא מעט כסף והתחלתי להרהר אם אולי המחירים שלו מופרזים קצת. האם יש מחירון כלשהו לטיפולי שיניים בסיסיים? כמה אמורה לעלות סתימה רגילה וכמה סתימה לבנה? מה המחיר של כתר ומה המחיר של טיפול שורש? האם אמור להיות הבדל בין המחיר של סתימה קטנה וסתימה גדולה? מאוד אודה למי שיענה על השאלות שלי. נופר
Anonymous

הטעם הטוב של המחיר הנמוך לא נשאר.הכשלון לא חולף!

אם הרופא שלך טוב ונעים לטפל אצלו ואת שנים אצלו לטיפול שגרתי אז הוא בוודאי יהיה אותו רופא לטיפולים הכבדים יותר. אין כל מחירון אלא יש טווח מחירים שבתוכם נופלת כל עלות כוללת. החשוב הוא האבחון הנכון, הטיפול הנכון ולזה לעיתים אין מחיר להשוואה כאשר הכל נכשל בגלל שבוחרים מחיר נמוך יותר. תבדקי בהשוואה אצל רופא אחר האם תכנית הטיפול דומה ותחליטי אצל איזה רופא תרצי לטפל ולא לפי המחיר כי לטפל טיפול מתקן זה הרבה יותר קשה ממה שאת חושבת וגפ הרבה יותר יקר לטפל פעמיים. אם תכניות הטיפול הן שונות תגשי לרופא שלישי להשוואה. הייעוץ מקל ומלמד על טווח המחירים. שאלי את עצמך איך הגעת למצב של טיפול מקיף בגילך והחליטי לפי המקצועיות ולא לפי המחיר! |wlove| |bulb|
Anonymous

לא נראה לי שאני אחליף את הרופא שלי

בתחום המקצועי אין לי ולו טענה אחת כלפיו ואני מאוד מרוצה. אני רוצה לדעת אם המחירים שהוא גובה ממני תואמים למחיר הממוצע בשוק. אם יש חריגה במחיר אני אוכל לגשת אליו ולומר שהמחירים אצל רופאים אחרים הם נמוכים יותר ושאני מבקשת הנחה. יכול להיות שהמחירים שלו זולים יותר או ממוצעים. אני לא מחפשת מחיר זול, אני רוצה מחיר סביר יחד עם טיפול טוב שאותו אני מקבלת כיום. אולי תוכל לתת לי טווח מחירים? בתודה מראש, נופר.
Anonymous

רפואת שיניים היא שרות ולא מוצר.המחיר הוא לא הבסיס

רופא טוב הוא הבסיס. לגבי טווח מחירים, לכי לקבל חוו"ד נוספת וזה יקל עליך בשיחה עם הרופא הטוב שלך וגם יהיה לך מושג האם זוהי האפשרות היחידה.
Anonymous

שלום נופר...

עצתי לך: אם יש לך אמון ברופא, אם עד כה הטיפול שלו בך היה טוב והשביע את רצונך ואם את בטיפול אצלו כבר הרבה זמן, הכי פשוט זה לומר לו בגלוי לב את דאגתך באשר למחירים אותם הוא מבקש. אבל יש פה שיקולים נוספים: איך קרה באמת (כפי שדר שמידט שואל) שפתאום לאחר שנים של טיפול אצל אותו רופא את זקוקה לטיפול מסיבי. האם הוא הציע לך קודם לכן במהלך הטיפולים ואת דחית? או שמא הוא הציע , התריע, לימד אותך איך למנוע ובכל זאת את לא טיפלת נכון בשניך? או שמא הוא יעץ ואת טיפלת ובכל זאת הדברים קרו? אלה השאלות הנכונות ולא המחיר דוקא?? מנסיוני האישי: האמיני לי שחפשתי מחירים ממוצעים ונפלתי בכזה פח שרק אחרי שמצאתי רופא מעולה וגם אחרי ששלתי כפליים הבעיה נפתרה אני מאחלת לך הצלחה ברוריה
Anonymous

כמה זה עולה?

נופר, אני מבקר באתר זה כבר כמה חודשים, וחוששני שתשובה חד משמעית לא תקבלי, כי טווח המחירים הוא גדול, ההבדל בין הרופאים מבחינת הרופאים, יכול להפתיע כל אחד אבל הכי חשוב, וזה כבר נאמר בפעם השלישית, בדקי את תכנית הטיפול. אוסיף דבר מה מנסיוני האישי. לפני כחצי שנה, שילמתי לרופא השיניים שלי 3100 ש"ח עבור טיפול שורש ומיבנה וכתר חרסינה כאשר המתכת מכילה זהב (קוראים לה מתכת אצילה). איני יודע אם זה יקר או לא, אבל זה מה יש. מקווה שעזרתי
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר