מתחברים לצדקה וחסד

מתחברים לצדקה וחסד 

 

סיוע למשפחות חולים

 

 

הסיפור של טלי – אחד מיני רבים

 

"היו ימים שהמשפחה שלי עזרה לנזקקים. מי היה מאמין שיום אחד אנחנו נהיה בצד השני.... רק מי שחווה זאת (חס וחלילה), יכול להבין איך מחלה קשה של בן משפחה משפיעה על כל המשפחה ומדרדרת אותה. כשחליתי בסרטן החיים נעצרו במשפחתי. אבא פוטר מעבודתו כי נאלץ ללוות אותי משך תקופה ארוכה לטיפולים הקשים ולאשפוזים הממושכים בבית החולים. אימא נשארה בבית לשמור על אחיי הקטנים. את כל הכסף שהוריי חסכו במשך השנים, הוצאנו על תרופות יקרות ונסיעות לטיפולים. כשהכסף נגמר הם החלו להלוות כספים מהבנק ומאנשים פרטיים. החובות הלכו ותפחו והוריי לא הצליחו  לשלם אותם. כך הפכנו למשפחה נזקקת. למזלנו, מישהו סיפר את סיפורנו לעמותת מתחברים לצדקה וחסד ע"ר, ובעזרת תמיכת העמותה, שגייסה כספים במסגרת קרן שהוקמה על שמי -  ניצלנו, לא רק אני, אלא כל משפחתי. טלי (ש.ב.)

 

 

מחלה קשה מפילה משפחה שלמה

 

הסיפור של טלי הוא סיפורן של משפחות רבות, שהקדישו את כל משאביהן הכלכליים והנפשיים למען בן משפחה שחלה במחלה קשה. במתחברים לצדקה וחסד , המסייעת לחולים קשים בגיוס כספים למימון תרופות, השתלות וניתוחים, אנו עדים להתדרדרות הכואבת של משפחות החולים, המאבדות את כל כספן ורכושן, ונכנסות לחובות כבדים, כדי לממן תרופות וטיפולים יקרים ומיוחדים שאינם כלולים בסל הבריאות – כי המטרה של החלמת בן המשפחה מקדשת את כל האמצעים. משפחות שלמות נופלות מאיגרא רמא לבירא עמיקתא, מתקיימות ממצרכי מזון בסיסיים ומינימאליים, חיות בתנאי רעב, וידם אינה משגת לקיים ארוחות שבת וחג.

 

 

מתחברים לצדקה וחסד ל"ריפוי" המשפחה

 

מתחברים לצדקה וחסד מקימה קרנות למען משפחות החולים, ומגייסת עבורן תרומות לסיוע במהלך כל השנה, בעיקר למימון מצרכי מזון בסיסיים. לקראת החגים יוזמת העמותה מבצעים מיוחדים לגיוס כספים, תווי קנייה או מוצרים, עבור סלי מזון לחג. מתן היכולת 'לעמוד על הרגליים ולהרים ראש' מתוך התסבוכת הנוראית אליה נקלעה המשפחה בעקבות המחלה, מאפשר לבני המשפחה להתמודד עם המצב, לקבל את העזרה עד יעבור זעם, ולהשתקם בכל המישורים.

 

 

אם הנכם גוף עסקי או אנשים פרטיים שאכפת להם ורוצים לסייע – נשמח להתחבר ולעשות חסד  ולקבל תרומות של כספים או מצרכים, לסיוע למשפחות החולים.

הצטרפו לעשייה שנוגעת בנשמות ומצילה משפחות שלמות.

1800-800-522 סניף נתיבות

1800-800-533 סניף בני ברק

קישור לאתר הארגון http://www.mlv.org.il/

 

 

 

 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה