בעיה בכתר חדש

בחודש מאי השנה נשברה לי חתיכת שן 35 עקב אכילת בוטן אמריקאי הרופא שיניים עשה צילום ואמר שצריך טיפול שורש מבנה וכתר עשיתי טיפול שורש ואחרי שבוע מבנה ועכשיו אני עם כתר קבוע עם דבק זמני כי יש כמה בעיות שהרופא לא מצליח למצוא פיתרון לאחר המבנה התלוננתי שיש לי כאבים בבשר לא כשאני אוכלת משהו אלא כשאני נוגעת שם אני מרגישה רגישות בבשר אציין כי כל הזמן הזה שביצעו לי את הטיפולים לא אכלתי על הצד הזה כך שאין שם שאריות של אוכל או משהו וגם אציין שאין לי כאבים בזמן שינה או חום קור זה לא העניין רק בזמן שאני נוגעת שם הרופא אמר לי שהוא לא רואה סיבה לתחושה שאני מתארת וגם הצילום נראה בסדר המשכנו את הטיפולים זה אומר עשה כתר זמני ואחכ כתר קבוע עם דבק זמני ועדיין כשאני מזיזה את הכתר יש כאבים בבשר משני צידי השן וגם בחיבורים בין השן הקודמת לבין השן של הכתר כשאני מקישה עם האצבע בשולים של הכתר אני מרגישה לעומת השיניים האחרות מזיזה את הכתר ימינה ושמאלה מרגישה כאב וגם עשיתי שיננית ובאזור של הכתר בבשר יש רגישות אינני יודעת מה לעשות כבר חודשיים אני הולכת כל שבוע למרפאת השיניים והם לא יודעים מה לעשות. כל שבוע עושים צילום הצילום יוצא בסדר אני ממש מיואשת לא יודעת מה לעשות ממה זה יכול להיות? תודה רבה

אותה בעיה כמו שהיתה לי

אורלי שלום גם לי היתה אותה בעיה יכולות להיות כמה סיבות: 1. יש לך דלקת באותו מקום 2. אם כואב לך למטה מתחת לכתר אבל ממש מתחת יכול להיות שהרופא לא סתם לך איזה תעלה של השורש שהיה אמור לסתום לך 3. יכול מאוד להיות שהשול רחב מדי ולוחץ לך על הבשר של החניכיים מה שאומר שלאט לאט יהיה לך חניכיים במקום ורודות יהיה לך חניכיים שחורות באותו המקום שהשול נמצא בו כלומר הסוף של הכתר זה שנכנס לבשר החניכיים. אם הרופא לא מוצא פתרון זה חמור מאוד ממליץ לך ללכת לרופא שלי כדי לבדוק את העניין. תתפלאי היה לי את אותה בעיה והרופא שלי עלה על זה בשניה אחת בזבזתי למעלה מ 5 אלף שקל לכתר ומבנה אצל הרופא הקודם אף שלא החזיר לי תכסף כפרה על הכסף אבל לפחות מצאתי רופא טוב שאיבחן את הבעיה כמו שצריך על רופא שיניים לא מתפשרים. אם את מכפר סבא או מאיזור השרון והמרכז הקרוב לשרון הרווחת תדברי איתי באופן פרטי או שתראי את המספר של דוקטור אריה רביב פה בפורום רפואה שלמה. ברק.

גשי לחוות דעת אצל מומחה לשיקום הפה

http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker

http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker

לפני כשלושה חודשים עברתי טיפול שורש בשן עקב כאבים בלסת תחתונה. לאחר הטיפול חלף הכאב, אך בשלושת השבועות האחרונים אני סובלת מכאבים חזקים הרבה יותר בדיוק אותו איזור, מספר דקות לאחר שאני שותה/אוכלת משהו קר. כאבים אלה נמשכים כשעה וחולפים מעצמם, וכאשר אינם חולפים אני לוקחת משכך כאבים.
לציין, שהרופא המטפל ורופא שיניים נוסף עשו צילום של השן שטופלה, ואמרו שטיפול השורש נראה תקין.
שאלתי היא האם יכול להיות סיבוך כתוצאה מטיפול שורש שלא רואים בצילום. אם כן, למי עליי לפנות ואיזה בדיקות נוספות עלי לעשות?
תודה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר