מבקש עזרה והמלצות בנושא חתונה רפורמית

אשמח לקבל מידע, המלצות וכ'ו בנושא חתונה רפורמית, רב רפורמי וכל מה שיכול לעזור תודה רבה ניר.

מידע על נישואים רפורמים - בית דניאל בת"א

בית דניאל - המרכז ליהדות מתקדמת בתל אביב - ישמחו לענות על שאלות, כמו כן יום על נישואים וטקסים ייחודיים יתקיים ב- 19.03.04 בית דניאל 03-5442740 office@beit-daniel.org.il מזל טוב

המלצה טובה!

אני חושבת שההמלצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך, פשוט לעשות חתונה כדת וכדין. אתה יהודי יקר!! וזו לא התחנפות. אם תרשה לי להסביר משהו, אלפי שנים העם שלנו מנסה לשרוד כל מיני עמים ואמפריות, שהיום כבר לא נשאר מהם כלום רומא יוון מצרים פרס ועוד. יוון שיש היום זו לא יוון שהחריבה לנו את בית המקדש ואסרה עליינו לקיים מצוות. ומצרים של היום אלא לא המצרים ששיעבדו אותנו בפרך. כל האומות הללו נכחדו! ורק עם אחד קטן אבל בעל חוזק שרד ונשאר כל אותן אלפי שנים. ואם אתה שואל אותי למה? אני יענה לך בפשטות, לעם שלנו יש דת ומסורת ואמונה חזקה! ולדעתי אלו הדברים ששמרו עליינו ובזכותם אנחנו קיימים. האומות הללו ניסו להכחיד אותנו לפעמים רק את האמונה שלנו, אבל בזכות העקשנות שלנו לא ויתרנו!! אז אתה רוצה להתחתן בחתונה רפורמית? תעשה חושבים שוב.(אני בטוחה שחשבת על זה הרבה) ותחשוב מה היה קורה אם ההורים שלך או הסבים שלך או הסב של הסב סבים שלך היו מוותרים ולהם תאמין לי היו סיבות יותר חזקות לוותר. הם סבלו ולא ויתרו ואתה חי ונושם במדינה שלך עם צבא שלך ומוותר???

עוד המלצה

פשוט מאד, תזמינו ליצן והוא יערוך לכם "טכס רפורמי" כדת וכדין. תאמין לי שזה לא יהיה הבדל גדול.
מנהל הפורום
1000+

לא להאמין...

עם כל הכבוד לך. אני לא חושבת שיש לך זכות לדבר ככה. גם לך כדאי לחשוב פעמיים (ויותר..)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר