השגי מלחמת 48.........כישלון מוחלט

ערב הקמת המדינה התגוררה האוכלוסיה היהודית במה שכונה ה- N ההתישבותי (שפלת החוף,עמק יזרעאל,גליל מזרחי). אם איני טועה בגבולות המדינה היהודית של החלוקה היה רוב ערבי. בעקבות המלחמה ברחה/גורשה האוכלוסיה הפלסטינית,היהודים הביאו מהגרים חדשים, אוכלסו ערים הוקמו עיירות פיתוח,מושבים קיבוצים וכו'. אחר כך הפקעות קרקעות בתקופת רבין 1 'יהוד הגליל' וגל ההגירה מברית המועצות בן מליון נפש בקרוב. למרות המכה הקשה שספגה האוכ' הערבית התחומי ישראל, המודרניזציה פרצה אליהם ועימה שירותי בריאות וירידה דרסטית בתמותת תינוקות. מאידך דפוסי הילודה לא קטנו והתוצאה ריבוי טבעי עצום ,מהגבוהים בעולם הערבי, יותר ממצרים יותר ירדן יותר מסוריה. בגליל ההררי כל כפר הפך לעיר/עיירה גדולה בחיפה מצפים לגל הגירה שישתוף אל העיר התחתית, בנצרת עלית בדרום העיר פלשו ערבים בלוד ורמלה הם הופכים למיעוט גדול.בנגב הצפוני: באר שבע,דימונה וערד הם איים באזור המאוכלס בעשרות מבנים של בדואים, כל אחד קונה 4 נשים (לאחרונה מעזה) וכל אחת יולדת כ 11 ילדים. בקרוב יווצר רציפות התישבותית ערבית ממצרים ללבנון: מהרצועה לצפון הנגב דרך הר חברון יהודה ושומרון לעבר הגליל ההררי בואכה גבול הלבנון. כל השגי 48 יבוטלו. רק בפרוזדור ירושלים שיננו את המפה הדמוגרפית וקצת הרחבנו את מותני החוף/שרון. ההתישבות ביש"ע שנויה במחלוקת, פתחת סיני פונתה, יהוד הגליל רק עודד את קיבוע הבדואים וצמיחת הישובים הערביים,99% מתושבי וואדי ערה הם ערבים, חזרנו לתקופת החלוקה ב 47. + העובדה שצפון הנגב ומזרחו מעוגנים בהחלטות בינלאומיות כשטח פלסטיני ומאוכלסים כיום בערבים.....לאן זה יוביל? גירוש/בריחת הפלסטינים ב 48 לא שינה דבר, הכרס הערבית הרפואה המודרנית הם שמעצבים את הנוף ולא החלטות הנופלות במשרד ראשי הממשלה . ערפאת מבין ומאמין שהכרס הערבית והטרור יעשו עבורו את העבודה הוא יקבל את יש"ע ורצוי ללא הסכם אלא בנסיגה חד צדדית , ערביי ישראל (רצוי בתוספת זכות השיבה) יפוצצו את ישראל מבפנים ובירדן יש לו כבר רוב פלסטיני. בפני ישראל עומדות כמה אפשרויות: 1. טרנספר- והלא כל הפתרונות עם הפלסטינים הושגו באלימות ובכוח. אם תפרוץ אלימות רבתי לנצל זאת ... 2. במידה שנסוגים לקו הירוק לדאוג ששטחים כמו אום אל פאחם לא ישארו בידי ישראל, אז קמים ואומרים זה לא מוסרי לשלול אזרחות אלא שאפשר לנצל את דרישתם להגדרה לאומית נפרדת למלכד אותם הרי יהיה קשה להם למצוא נימוק לדחות את ההצעה שאר הפתרונות נבית מדרשו של השמאל מובילים בהכרח לטווח רחוק לחיסול ישראל בעזרת הילודה. אוסלו אף מעצים את התהליך . בשנת 2020 42% מאזרחי ישראל יהיו לא יהודים , ובין הירדן לים הפלסטינים יהיו 63%. על היהודים להקדים תרופה למכה שאחרת נמצא את עצמנו כמיעוט במולדתנו. הן בין הירדן לים והן בתחומי הקו הירוק. אלא ששמאלננו עסוקים בקילו זיתים במסיק ליד איתמר והימין הקיצוני עסוק בלהפוך בסטוט בשוק בחברון ובינתיים כל שערפאת צריך זה לשבת ולהמתין... ============================================================== כל הזכויות שמורות לשרון.ק.

תגובה

כישלון?!! לא נראה לי.אנחנו בכל פעם מביאים את הצרה לעצמנו.קודם היו לנו הפועלים הפלסטיניים ועכשיו יש לנו את התילנדים-סינים, לך תדע מה הם בסופו של דבר יעשו. אולי סין תרצה את הארץ המקודשת?!! מה עם עבודה עברית???? אבל זה לא יעבוד, כי אנחנו הישראלים, איך לומר את זה בעדינות- אוהבים לשבת בחיבוק ידיים, ולא לעבוד... אז שלוש ארבע, לעבודה.... יום טוב:)

אולי כתכתוב את המאמרים האלה בפורום פוליטיקה. זה לא קשור לפורום!

תגובה

כישלון?!! לא נראה לי.אנחנו בכל פעם מביאים את הצרה לעצמנו.קודם היו לנו הפועלים הפלסטיניים ועכשיו יש לנו את התילנדים-סינים, לך תדע מה הם בסופו של דבר יעשו. אולי סין תרצה את הארץ המקודשת?!! מה עם עבודה עברית???? אבל זה לא יעבוד, כי אנחנו הישראלים, איך לומר את זה בעדינות- אוהבים לשבת בחיבוק ידיים, ולא לעבוד... אז שלוש ארבע, לעבודה.... יום טוב:)

מצאת למי להטיף בעניני בטלה....

הנ"ל הפך את הבטלה למקצוע!!!

אולי כתכתוב את המאמרים האלה בפורום פוליטיקה. זה לא קשור לפורום!


זה מאמר?

סתם מלל ארסי מתובל בשקרים משעמם לו

מה שקר במה שכתבתי? תני דוגמא!

דוגמא

בגבולות המדינה היהודית של החלוקה לא היה רוב ערבי אגב מה אתה מציע? לסרס כדי למנוע ילודה? או לטראנספר?

קישקוש

כתבתי במפורש 'אם איני טועה' משמע איני בטוח שהנתון הזה נכון אבל לא זה הנושא ולא הוא שמעלה או מוריד היכן הצעתי לסרס? שוב את מדמינת

המדמין / משקר הוא אתה

שאלתי מה אתה מציע למה אינך עונה? "די להיות חלבי" (דבריך)

הצגתי מצב

ו 2 פתרונות האפשריים תאורוטית לא הבעתי דעתי מה עדיף כיצד זה הופך אותי לשקרן חזרנו רפלקס גילה מותנה?

קודם תלמד

מהו רפלקס מותנה (ולא מערוץ 10...נסה את ערוץ הסרטים יהי לך קל יותר להבין...) את עובדת היותך שקרן כבר ביססנו כאן, ולא אחת. חובת ההוכחה היא עליך. לא ענית לי על השאלה. איזה פתרון אתה מציע?

מתחמקת? כתבת שקרים תני דוגמאות

לגבי פתרונות אם העסק יגמר במלחמה אזורית אז מרבית הציבור ידרוש 'מעשי בן גוריון' אם העסק יגמר בשלום רצויה הנוסחה אריאל תמורת אום אל פאחם. מה עדיף לגביך?

את מומחיותך בשקרים והתפתלויות כבר ביססת - זה שאתה כותב כותרת (שקרית, אלא מה....) שאיננה לענין

הפכת לשיטה. אתה הוא זה שיצא במלל מטופש וגרנדיוזי. מה אתה מנסה לאמר? מה הפתרונות שאתה מציע? נדה כלום אפס ---כרגיל העיקר ללכלך ולזהם בארס.

אז איך אתה מציע לפתור את "הבעיה" הדמוגרפית?

תן פתרון שקרנסקי "די להיות חלבי"

תני דוגמא מהדברים שהבאתי בראש האשכול -שהם שקר

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: the.one.who.knows
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר