נתון מזעזע ומצמרר: שוטרים היכו מתיישבים בחוות גלעד.

התמונות שכלי התקשורת לא פירסמו. אני הייתי בהלם, לא לפני שאמרתי לעצמי בקול רם שעצם העובדה ששוטרים/חיילים מרימים יד על אחיהם היהודים - זה חילול השם. איני מצדיק את הכאת השוטרים והחיילים ע"י המתנחלים, אך יש גבול לכל דבר. הנה הכתובת: http://www.israel.destiny.co.il/

תודה על הלינק, תמונות מזעזעות.

אל תהיה תמים לירן

גלוחי הראש עם הכיפות התקיפו את השוטרים והחיילים בצורה מכפירה... שמעתי זאת ממקור ראשון. הם ראויים להענש בכל חומרת הדין.

אל תהיה תמים לירן, אל תבלבל את גילה עם עובדות.

מין הראוי היה שלפני שאתה מתבטא תבדןק את העובדות בשטח.

חוליגני הגבעות זכו ליחס שאף טרוריסט אחר לא היה זוכה לו והם מיללים? אגב סלב, למה מתו?

היי סלב! בוקר טוב

אל תהיה תמים לירן

גלוחי הראש עם הכיפות התקיפו את השוטרים והחיילים בצורה מכפירה... שמעתי זאת ממקור ראשון. הם ראויים להענש בכל חומרת הדין.

זו דוגמא להסתה ועלילת דם של השמאל

השואת הימין לנאצים/נאו נאצים אחר כך הם ייללו שההסתות באות רק מצד אחד אז זהו שלא....2 הצדדים מסיתים אחד נגד השני והצד השמאלי אף יותר ועלילות דם ידועות כמו ברצח ארלזורוב-קרדום לחפור בו בהנאה או הנסיון להאשים את הנהגת הימין ברצח רבין-עוד עלילת דם

היי סלב! בוקר טוב

יש להגיש לפואד את חשבון ההוצאות של פינוי החווה

הואיל ומדובר במעשה לא לצרכי ביטחון אלא לעזור לפואד להיבחר במפלגתו יש לקזז את הסכום מתקציב הבחירות של האבודה.

השואת הימין לנאצים/נאו נאצים אחר כך הם ייללו שההסתות באות רק מצד אחד אז זהו שלא....2 הצדדים מסיתים אחד נגד השני והצד השמאלי אף יותר ועלילות דם ידועות כמו ברצח ארלזורוב-קרדום לחפור בו בהנאה או הנסיון להאשים את הנהגת הימין ברצח רבין-עוד עלילת דם

ה"מוחקק" שקרנסקי - אתה מלהג לא לענין

אבדת שליטה, "מוחקק" דגול!

אל תהיה תמים לירן

קודם כל, אני לא כל כך תמים. נראה לך שלא ידעתי זאת? קראי שוב את המשפט שכתבתי:

אני >> לא << מצדיק את הכאת השוטרים והחיילים ע"י המתנחלים.

זה בסדר

היא נוהגת לקרוא מה שבא לה הדיוק לא חשוב בכלל לוקחת מילה מהמקור מדביקה לה משפט (שהיא הוסיפה) ומרקדת עימו את ריקודי הטם-טם .

לאור בקשתך גם אני קראתי את הודעתך ואת התשובה והמסקנה היחידה שלי היא שאתה זה שלא הבין.

המשטרה מתפקידה לשמור על החוק לדכא הפרות סדר התפרעויות ולעצור פורעי חוק בכל דרך, ובמסגרת החוק. (עם הסתיגות לכח הנדרש לכך, אין צורך לירות לתןך קהל מפגינים לא חמושים או במילים אחרות תוך הקפדה על טוהר-הנשק) הדרך שבה כתבת את הודעתך מצביע על חוסר הבנה של המוסד שנקרא הרשות המבצעת ובו זמנית חשף את הצביעות הבילתי נסבלת שבה נאמרים היום דברים בארץ . אם חבורה של שודדי בנק ורוצחים היו מתפרעים ומפגינים ומכים שוטרים מה הייתה אומר?? שהשוטרים היכו את אחייהם והתמונות מזעזעות אותך??? קצת צבוע אתה לא חושב?! אז אנה ממך, כניסוי מחשבתי כתוב את אותה ההודעה אך במקום מתישבי חוות גלעד, כתוב שודדים, ונדליסטים, מסיתים ורוצחי מוסקי זיתים (המוסקים יהודיים לצורך העניין כי לחייהם של לא יהודים אין ערך בעינך.), ואז תנסה לזעזע אותנו, נראה אותך! מס השפתיים ששילמת כשכתבת :"אני לא מצדיק..." (שיכול לומר גם אני לא שולל) היה מעט מידי ומאוחר מדיי.

דמעות הקוזק הנגזל השוואה קטנה בין גלוחי הראש לנוער הגבעות...

בוא נתחיל עם העובדות ואחר כך נגלוש לרגשות קיפוח ואומללות. ישנם אלמנטים רבים חלקם דומים וחלקם זהים בין "נוער הגבעות, וגלוחי הראש מגרמניה ואיטליה של מלחמה"ע 2,בניגוד לגלוחי הראש של העת הנוכחית. הרקע החינוכי, חוסר ההשתלבות במערכות חברתיות, החינוך כמעט תמיד בעל מכנה משותף ויותר מהכל האידיאולוגיה הפשיסטית שמקדשת איזשהו עקרון "נעלה" על פני חיי אדם. הכלים שבהם משתמשים שתי הקבוצות הן זהות כמעט במאה אחוז: אלימות, אלימות, אלימות!! מאחורי כל חבורה כזו של חוליגנים עומד אירגון חוקי שכמעט תמיד מאבד שליטה ונדרש בדרך זו או אחרת להתנער מהנ"ל. בגרמניה היתה זו המפלגה הנאצית שהתנערה מהמפלצת שהיא עצמה יצרה ב"ליל הסכינים הארוכות" בו נשחטו אלף פעילי אס.אה. עלידי פעילי האס אס. ובארץ זוהי מועצת ישע שפשוט מתנערת מאחריות על החינוך לאליטיזם גיזעי נטול פשרות שהפך להיות היסוד הרעיוני לאספסוף הלז. ועכשיו הגיע זמן הרגשות אבל אני חייב ללכת אז שמשהו אחר יעשה זאת במקומי

לאור בקשתך גם אני קראתי את הודעתך ואת התשובה והמסקנה היחידה שלי היא שאתה זה שלא הבין.

המשטרה מתפקידה לשמור על החוק לדכא הפרות סדר התפרעויות ולעצור פורעי חוק בכל דרך, ובמסגרת החוק. (עם הסתיגות לכח הנדרש לכך, אין צורך לירות לתןך קהל מפגינים לא חמושים או במילים אחרות תוך הקפדה על טוהר-הנשק) הדרך שבה כתבת את הודעתך מצביע על חוסר הבנה של המוסד שנקרא הרשות המבצעת ובו זמנית חשף את הצביעות הבילתי נסבלת שבה נאמרים היום דברים בארץ . אם חבורה של שודדי בנק ורוצחים היו מתפרעים ומפגינים ומכים שוטרים מה הייתה אומר?? שהשוטרים היכו את אחייהם והתמונות מזעזעות אותך??? קצת צבוע אתה לא חושב?! אז אנה ממך, כניסוי מחשבתי כתוב את אותה ההודעה אך במקום מתישבי חוות גלעד, כתוב שודדים, ונדליסטים, מסיתים ורוצחי מוסקי זיתים (המוסקים יהודיים לצורך העניין כי לחייהם של לא יהודים אין ערך בעינך.), ואז תנסה לזעזע אותנו, נראה אותך! מס השפתיים ששילמת כשכתבת :"אני לא מצדיק..." (שיכול לומר גם אני לא שולל) היה מעט מידי ומאוחר מדיי.

במשפט אחד: זה נכנס לי מאוזן אחת ויוצא לי מהאוזן השנייה.

אל תהיה תמים לירן

גילה, חדלי להיות צבועה, זה שאת נלחמת נגד אחייך, שונאת אותם בדם ורוצה לגרשם מביתם אינו מוסיף לך כבוד.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר