בתגובה לדיון בנושא "מכונית שבת" באשדוד

עצירת הרכב לא תעשה בדרך של חסימת הכביש, לא על ידי קבוצת אנשים ולא על ידי רכב אחר, אלא ע"י הבאת פקח עירוני ושוטר למקום וע"י בקשה/איתות לנהג לעצור ולמסור את פרטיו. כמו כן תירשם לוחית הזיהוי שעל הרכב והוא יצולם ע"י מצלמת וידאו המידע ימסר לגורמים המתאימים. ברצוני להוסיף שלחרדים והדתיים יש מנהג מגונה וציני לנסות להאשים את הציבור החופשי באלימות כאשר הם אלא שאלימים והמסיתים נגד הציבור החופשי. (דוגמת זריקת אבנים על מכוניות שנוסעות בשבת, התנפלות על רכבי אמבולנס שנוסעים להציל אנשים ביום כיפור וכו')

אחלה. אני מתאר לי את היומנאי בתחנת המשטרה מתפוצץ מצחוק כשמבקשים ממנו לשלוח שוטר...

למטרה זו, ועוד על סף כניסת השבת. משום מה נראה לי שזה לא עומד בראש סדר העדיפויות של המשטרה. ואותה תגובה תקבל בעיריה. וכי ממתי פקחי עיריה עובדים ביום ו' אחה"צ? אבל מצידי, אתם מוזמנים לנסות.

אין לנו אלא לחגוג

אין לנו אלא לחגוג על כך שידי המשטרה והעירייה עמוסות, והן אינן יכולות למנוע מאחינו הדתיים מלהפר את החוק בצורה בוטה. כמו כן, טוב שיש לנו אדם כמסורתי המאושר ממצב אבסורדי זה. בברכה, J-Bar

מאושר או לא... אינו רלוונטי. הנקודה היא...

שהטענה שיפנו למשטרה היא שקרית, משום שגם שונאי הדת יודעים מראש שהמשטרה לא תפעל בנידון. ברור מאליו שמלכתחילה התכוונו שונאי הדת להפריע לרכב ע"י חסימת דרכו בצורה בלתי חוקית. בדיוק כמו שהם פורצים לבתי כנסת בלילות ומשאירים שם כרוזי חזיר, וכמו שהם שורפים בתי כנסת (ראה שדה בוקר), וכמו שהם מדביקים סטיקרים על קירות של בתים פרטיים (ראה הבית שלי לפני כמה חודשים).

אחלה. אני מתאר לי את היומנאי בתחנת המשטרה מתפוצץ מצחוק כשמבקשים ממנו לשלוח שוטר...

למטרה זו, ועוד על סף כניסת השבת. משום מה נראה לי שזה לא עומד בראש סדר העדיפויות של המשטרה. ואותה תגובה תקבל בעיריה. וכי ממתי פקחי עיריה עובדים ביום ו' אחה"צ? אבל מצידי, אתם מוזמנים לנסות.

אתה חושב שאתה יודע הכל, אבל בסוף תראה מי יצחק אחרון

במיוחד שהפעילות מגובת ע"י שתי מפלגות בכנסת והרבה אנשים שאכפת להם מאופיה של המדינה שלנו. וסתם לידיעתך פקחי השבת באשדוד עובדים בכל ימי השבוע וגם בשבת כולל בשכונות החרדיות.

נו, אז יצא הסוד הגדול...

לא מדובר באזרחים תמימים בסובלים מרעש, אלא בפרובוקטורים של "שינוי" ו"מרצ" ("הפעילות מגובה ע"י שתי מפלגות"). ואם הפקחים באשדוד עובדים בשבת, מצידי פנה אליהם והיעזר בהם. אני אישית: א. לא גר באשדוד. ב. לא נזקק ל"רמקול שבת". (גם בעיתון של יום ו' וגם בלוח השנה יש כל המידע הנחוץ)

בתגובה לדיון בנושא "מכונית שבת" באשדוד

עצירת הרכב לא תעשה בדרך של חסימת הכביש, לא על ידי קבוצת אנשים ולא על ידי רכב אחר, אלא ע"י הבאת פקח עירוני ושוטר למקום וע"י בקשה/איתות לנהג לעצור ולמסור את פרטיו. כמו כן תירשם לוחית הזיהוי שעל הרכב והוא יצולם ע"י מצלמת וידאו המידע ימסר לגורמים המתאימים. ברצוני להוסיף שלחרדים והדתיים יש מנהג מגונה וציני לנסות להאשים את הציבור החופשי באלימות כאשר הם אלא שאלימים והמסיתים נגד הציבור החופשי. (דוגמת זריקת אבנים על מכוניות שנוסעות בשבת, התנפלות על רכבי אמבולנס שנוסעים להציל אנשים ביום כיפור וכו')

ואם זה לא יעזור, יש פתרון נוסף.

מכונית שתיסע בשכונות החרדיות בשבת בצהריים, ותודיע על מועדי יציאת השבת...

רק תדאג **לבטח** את המכונית בביטוח מקיף לפני ביצוע המשימה...

אני נדהם

לתומי חשבתי שהחרדים הם צאן קדושים והיהדות דרכי נועם דרכיה, והנה בא שונא חרדים אחד ומציג את הקהל הקדוש הזה ככנופיית פורעים שידם בכל. ואחר כך מאשימים * אותי * בשנאת חרדים :(

רכב שכור עם צלם וידיאו ושני מלוים חמושים בפנים.

אני נדהם

לתומי חשבתי שהחרדים הם צאן קדושים והיהדות דרכי נועם דרכיה, והנה בא שונא חרדים אחד ומציג את הקהל הקדוש הזה ככנופיית פורעים שידם בכל. ואחר כך מאשימים * אותי * בשנאת חרדים :(

אני עדיין נדהם ששונא הדת מציע לעבור על החוק ולנסוע בשבת ברחובות שנסגרו לתנועה.

מה שמוכיח שמדובר בחבורה של חוליגנים אנטי-דתיים מבית מדרשן של שינוי ומרצ. אותם פושטקים ששרפו בית כנסת בשדה בוקר, ושמפזרים כרוזי חזיר בבתי כנסת.

רכב שכור עם צלם וידיאו ושני מלוים חמושים בפנים.

תזהיר את המלוים החמושים שמותר להם לירות רק כשהם בסכנת חיים מיידית...

כי אם יירו במצב אחר, הם עוד יישבו שנים רבות בבית הסוהר. לא חבל להרוס את חייו של מאבטח תמים בגלל כמה חוליגנים אנטי-דתיים?

נ.ב. אל תשכח לבטח גם את מצלמת הוידאו. חיבור של צלם חוליגן והמון זועם יכול להזיק לוידאו.

אני עדיין נדהם ששונא הדת מציע לעבור על החוק ולנסוע בשבת ברחובות שנסגרו לתנועה.

מה שמוכיח שמדובר בחבורה של חוליגנים אנטי-דתיים מבית מדרשן של שינוי ומרצ. אותם פושטקים ששרפו בית כנסת בשדה בוקר, ושמפזרים כרוזי חזיר בבתי כנסת.

חלילה לנסוע ברחובות סגורים.

אשדוד מחולקת לרובעים, ביניהם מפרידים רחובות ראשיים. יש מספיק כאלה ששכונות חרדיות מצד אחד שלהם, וחילוניות מצד שני, שאינם סגורים לתנועה בשבת. כמובן שלא היה עולה על דעתי לעשות כך לחרדים ללא הפרובוקציה שהם מעוררים באופן דומה בשישי בצהריים. והראיה - מכונית שבת כמו שהצעתי, עדיין אין. מכוניות שישי - יש ויש.

האמת? גם אני

אבל לא פחות אני מצטער על כך שאתה מוצא לנכון לכפר על גידופיך כלפי החרדים בגידופים דומים כלפי החילונים. לדעתי יש מקום שתתנצל בפני אחיך שומרי התורה ומצוות על העוול שגרמת להם בלשונך המשתלחת. בודאי אינך רוצה להמנות על החבורה הנלוזה של שונאי הדת המשמיצים את החרדים על כל גבעה ותחת כל עץ רענן, הלא כן?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר