מסורתי, בהמשך לדיון מאתמול על לוחמה ביולוגית...

תקרא את הלינק הבא ותאמר לי אם זה לא נקרא לוחמה ביולוגית! בברכה תמנה

לא הבנת את כוונתי אתמול...

לא טענתי שמעטפות עם חיידקי אנטקרס אינן לוחמה ביולוגית. טענתי שזו לא **מלחמה** ביולוגית. בדיוק כמו שצרור יריות אחד אינו נקרא "מלחמה", כך גם כמה מעטפות אינן "מלחמה". במידה והענין יתרחב לזרם של מעטפות מכילות חיידקי אנטרקס, ניתן יהיה לדבר על מלחמה ביולוגית.

הערבים

הערבים משתמשים כלוחמה פסיכולוגית על היהודים.כל סיפור האנטרקס זה יותר לחץ, מאשר מיפגע המוני.צריכים להיות יותר רגועים ולפעול בצורה רגועה.

לא הבנת את כוונתי אתמול...

לא טענתי שמעטפות עם חיידקי אנטקרס אינן לוחמה ביולוגית. טענתי שזו לא **מלחמה** ביולוגית. בדיוק כמו שצרור יריות אחד אינו נקרא "מלחמה", כך גם כמה מעטפות אינן "מלחמה". במידה והענין יתרחב לזרם של מעטפות מכילות חיידקי אנטרקס, ניתן יהיה לדבר על מלחמה ביולוגית.

מאיזה תדירות זה יהפך למלחמה מלוחמה?

הערבים

הערבים משתמשים כלוחמה פסיכולוגית על היהודים.כל סיפור האנטרקס זה יותר לחץ, מאשר מיפגע המוני.צריכים להיות יותר רגועים ולפעול בצורה רגועה.

אנחנו (החרדים) בכלל מסתכלים על הערבים בצורה שונה

ולא מפחדים כי אין מה לפחד. הכל צפוי. הדיון היה בעקבות זה שהערתי על מלחמת עולם והוספתי משהו על מלחמה ביולוגית. אני חושבת שמי שאין לו ביטחון מלא בה' ומי שלא מבין את מהות ישמעאל הוא זה שחושש ומודאג מהמצב.

מאיזה תדירות זה יהפך למלחמה מלוחמה?

מאותה תדירות שבה תקריות גבול הופכות למלחמה.

אנחנו (החרדים) בכלל מסתכלים על הערבים בצורה שונה

ולא מפחדים כי אין מה לפחד. הכל צפוי. הדיון היה בעקבות זה שהערתי על מלחמת עולם והוספתי משהו על מלחמה ביולוגית. אני חושבת שמי שאין לו ביטחון מלא בה' ומי שלא מבין את מהות ישמעאל הוא זה שחושש ומודאג מהמצב.

להזכירך שאנו יהודים ולא בודהיסטים. אצלנו לא "הכול צפוי", אלא "הכול צפוי *והרשות נתונה*".

מאותה תדירות שבה תקריות גבול הופכות למלחמה.

טוב, יש לנו 7 שנים לברר אם הנבואות צדקו...

בודאי שצדקו. תמיד יש נבואה שתתאים למצב. לכל מצב...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר