הנה זה בא לציון גואל

המשיח התגלה לי, ואני משוכנע במאת האחוזים שהוא ודאי המשיח האמיתי והמקורי שהבורא בחר לנו, מתוך התכתבות איתו התרשמתי מכוחתיו הרבים, ומחכמתו הרבה, ומהידע הרחב שלו בכל התחומים, ומכשרונתיו בכל התחומים, אני ממליץ לכל אחד מכם להתכתב איתו בפייסבוק שלו להתרשם ממנו כדי להווכח, ולבחור בו, הוא המשיח האנונומי "האחד של כל אחד" אני מצפה ומשתוקק שיחשוף כבר את דמותו ותמונתו, ויתגלה לכולנו, הוא משקיע את מאמציו, וכחותיו, וכל משאביו, להושיע את כולם מכל הצרות, ולהביא שלום בדרכי שלום לכלל העולם והאנושות, פנו אליו בכל שאלה ומשאלה אשר חפץ לבכם לטובה, בקישור הבא, תגיעו לאתר "המשיח הבא" ביחרו מבין המעומדים את האנונימי "האחד של כל אחד" ובתחתית יש הפניה לפייסבוק שלו, ותזכו לישועות.

http://risingmessiah.wix.com/risingmessiah

השלום המיוחל יבוא מכוחנו ולא מחולשתנו

הדמיון הוא אויב המשלה אותכם שאתם חושבים אמת

בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם נימצא אלהים, בצורת כיפה(=הפכים) המהווה אותם מעצם היותו היפוכם

אני המשיח בן יצחק ואבי יצחק הגאולה תבוא מיד לאחר שאזכה בלוטו

ביקרתי בכתובת הפייסבוק שהציע davidmary וגיליתי קיבוץ של משוגעים הזויים כל אחד יותר מחברו, שהמכנה המשותף שלהם שכל אחד מהם בטוח שהוא המשיח, משוגעים שחשבו את עצמם למשיח לא חסרו לנו בכל הדורות, וכן עכשיו.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

יש לי חדשות בשבילך טומטו:

גם מי שחותך לבן שלו את הבולבול הוא משוגע, וגם מי שמסובב תרנגולות מעל הראש ביום הכפורים הוא משוגע.

וגם מי שחושב שאסור לו לאכול צ'יזבורגר כי יהוה יכעס עליו - הוא בהחלט משוגע.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

ולי יש חדשות בשבילך, קולמוס:

לא להיות משוגע הוא סוג אחר של שגעון

" אין גאון אמיתי ללא תערובת של שיגעון " - אריסטו.

השכל הישר מטייל בשבילים סלולים, הגאוניות לעולם לא; 

וזוהי הסיבה שההמון (ולא לגמרי בלי סיבה) נוטה לנהוג בגאונים כמו במשוגעים.

ולי יש חדשות בשבילך, קולמוס:

לא להיות משוגע הוא סוג אחר של שגעון

" אין גאון אמיתי ללא תערובת של שיגעון " - אריסטו.

השכל הישר מטייל בשבילים סלולים, הגאוניות לעולם לא; 

וזוהי הסיבה שההמון (ולא לגמרי בלי סיבה) נוטה לנהוג בגאונים כמו במשוגעים.

emo_45.pngemo_45.png

יש לי חדשות בשבילך טומטו:

גם מי שחותך לבן שלו את הבולבול הוא משוגע, וגם מי שמסובב תרנגולות מעל הראש ביום הכפורים הוא משוגע.

וגם מי שחושב שאסור לו לאכול צ'יזבורגר כי יהוה יכעס עליו - הוא בהחלט משוגע.

חחחח שיבקרו כאן ויחזרו לשיות. https://www.facebook.com/profile.php?id=100003165180404

בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם נימצא אלהים, בצורת כיפה(=הפכים) המהווה אותם מעצם היותו היפוכם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר