רחל אמנו יום פטירתה י"א חשון --

רחל אמנו יום פטירתה י"א חשון --
כדאי מאד להדליק נר לעלוי נשמתה
לבקש להתחנן שתתפלל עלינו על כל המצב של עם ישראל.

קוֹל בְּרָמָה נִשְׁמָע נְהִי בְּכִי תַמְרוּרִים – רָחֵל, מְבַכָּה עַל-בָּנֶיהָ; מֵאֲנָה לְהִנָּחֵם עַל-בָּנֶיהָ, כִּי אֵינֶנּוּ"...
אמר לה בורא העולם-- "מִנְעִי קוֹלֵךְ מִבֶּכִי, וְעֵינַיִךְ, מִדִּמְעָה:
כִּי יֵשׁ שָׂכָר לִפְעֻלָּתֵךְ נְאֻם-ה', וְשָׁבוּ מֵאֶרֶץ אוֹיֵב. וְיֵשׁ-תִּקְוָה לְאַחֲרִיתֵךְ, נְאֻם-ה'; וְשָׁבוּ בָנִים, לִגְבוּלָם"
בקרוב ממש ממש

איזו עדות יש לכך ש"רחל אמנו" היתה קיימת וזה לא סתם ספור מיתולוגי ?

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

קבר רחל, בדרך אפרתא היא בית לחם.

טז וַיִּסְעוּ מִבֵּית אֵל, וַיְהִי-עוֹד כִּבְרַת-הָאָרֶץ לָבוֹא אֶפְרָתָה; וַתֵּלֶד רָחֵל, וַתְּקַשׁ בְּלִדְתָּהּ.  יז וַיְהִי בְהַקְשֹׁתָהּ, בְּלִדְתָּהּ; וַתֹּאמֶר לָהּ הַמְיַלֶּדֶת אַל-תִּירְאִי, כִּי-גַם-זֶה לָךְ בֵּן.  יח וַיְהִי בְּצֵאת נַפְשָׁהּ, כִּי מֵתָה, וַתִּקְרָא שְׁמוֹ, בֶּן-אוֹנִי; וְאָבִיו, קָרָא-לוֹ בִנְיָמִין.  יט וַתָּמָת, רָחֵל; וַתִּקָּבֵר בְּדֶרֶךְ אֶפְרָתָה, הִוא בֵּית לָחֶם.  כ וַיַּצֵּב יַעֲקֹב מַצֵּבָה, עַל-קְבֻרָתָהּ--הִוא מַצֶּבֶת קְבֻרַת-רָחֵל, עַד-הַיּוֹם.

אני חושב שיצחק רבין לא היה קיים, זה סתם סיפור מיתולוגי.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

אני חושב שיצחק רבין לא היה קיים, זה סתם סיפור מיתולוגי.

בכל אופן שיקום פה מישהו וישבע באלוהים שהוא יודע את תאריך פטירתה של רחל המסכנה שלנו שנידו אותה ולא טמנו אותה במערת המכפלה.שזה שיא נבזות בפני עצמו.

רמז: מאבקי השליטה יהודה נגד יוסף.

התכונה היהודית בלעדיה אין יהדות,מחלוקת

המחלוקת הגיע לשיא ,יש הבטוחים שאלוהים הרג ששה מליונים  ובצדק,

יש הבטוחים שהיטלר והנציזם הם המתועבים

המחלוקת לא זהה בכל מקרה.

בפרקי אבות כתוב:

איזוהי מחלוקת לשם שמים... מחלוקת בין הלל לשמאי.

ואיזוהי מחלוקת שלא לשם שמים.... מחלוקת קורח ועדתו.

בכל אופן שיקום פה מישהו וישבע באלוהים שהוא יודע את תאריך פטירתה של רחל המסכנה שלנו שנידו אותה ולא טמנו אותה במערת המכפלה.שזה שיא נבזות בפני עצמו.

מר הורוביץ, לא יתכן שתכתוב דברי בלע על אבותינו הקדושים ושזה יעבור ללא תגובה,  רחל נקברה בבית לחם על פי הוראת יעקב אבינו והסיבות מבוארות היטב בדברי חז"ל, שהנך סבור שאתה יותר חכם מהם, על פי המדרש יעקב אבינו וויתר על קבורת רחל שאהב לצידו במערת המכפלה, מכיון שצפה ברוח הקודש שבני ישראל בדרכם בגלות יעברו במקום הזה בבית לחם, למען שנשמת רחל תחוש את צערם של בני ישראל ותתפלל עליהם בשמים, מקור בראשית רבה פ"ב: 10, ופסיקתא איכה רבתי כ"ד

לא אכנס אתך לויכוח עקר, כי אי אפשר לנהל אתך דיון, אבל אני כותב את הדברים עבור הגולשים האחרים, 

מנהל הפורום
1000+

מר הורוביץ, לא יתכן שתכתוב דברי בלע על אבותינו הקדושים ושזה יעבור ללא תגובה,  רחל נקברה בבית לחם על פי הוראת יעקב אבינו והסיבות מבוארות היטב בדברי חז"ל, שהנך סבור שאתה יותר חכם מהם, על פי המדרש יעקב אבינו וויתר על קבורת רחל שאהב לצידו במערת המכפלה, מכיון שצפה ברוח הקודש שבני ישראל בדרכם בגלות יעברו במקום הזה בבית לחם, למען שנשמת רחל תחוש את צערם של בני ישראל ותתפלל עליהם בשמים, מקור בראשית רבה פ"ב: 10, ופסיקתא איכה רבתי כ"ד

לא אכנס אתך לויכוח עקר, כי אי אפשר לנהל אתך דיון, אבל אני כותב את הדברים עבור הגולשים האחרים, 

לרחל היתה נשמה ? והיא עלתה לשמיים ?

גם בזה אתה מאמין, בנשמות שעולות לשמיים? ... אלוהים ישמור! emo_04.png

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

ג'קו, טוב שאתה מזהיר את הגולשים האחרים, אני כבר מתעלמת מהיצור הזה כשנתיים ואולי יותר. אבל גם אפשר להתחשב במצבו, ולא 'לרדת' עליו, הוא כבר לא כ"כ אשם או אחראי למה שיוצא לו מהפה\מקלדת.

ג'קו, טוב שאתה מזהיר את הגולשים האחרים, אני כבר מתעלמת מהיצור הזה כשנתיים ואולי יותר. אבל גם אפשר להתחשב במצבו, ולא 'לרדת' עליו, הוא כבר לא כ"כ אשם או אחראי למה שיוצא לו מהפה\מקלדת.

בטטה,לא נמאס לך להציק כל היום לאנשים בפורומים?לא נמאס לך ללעוג לדתיים/חרדים כאשר פוקדים אותם אסונות?כמה זבל את מסוגלת להיות כלפי אחרים?כמה?תמצאי לך כבר חיים ~המלצה~.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

הגיוני, האדם הזה הורוביץ, חושב את עצמו לחכם גדול יותר מכל החכמים שבכל הדורות, מדובר בסימפטום מטורף של שוטה החושב שכל העולם טפשים חוץ ממנו, הורוביץ הוא אחד משני השוטים שמסתובבים פה בפורומים, ראה מה שכתבתי לו  על הודעתו האחרת בעניין ירושלים. 

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

הגיוני, האדם הזה הורוביץ, חושב את עצמו לחכם גדול יותר מכל החכמים שבכל הדורות, מדובר בסימפטום מטורף של שוטה החושב שכל העולם טפשים חוץ ממנו, הורוביץ הוא אחד משני השוטים שמסתובבים פה בפורומים, ראה מה שכתבתי לו  על הודעתו האחרת בעניין ירושלים. 

זכותו לחשוב מה שהוא רוצה.למרות שגם אני לא מסכים איתו לרוב,כוונותיו טובות.קרא כאן לדוגמה,מדברים שהוא כתב בפורום היסטוריה בנענע:

כותרת ההודעה:   ידידי הטוב...דובשי הוא אדם יקר...
מאת:   צבי הורוביץ
תאריך ההודעה:   20:14 07/03/11

לו הקו המרכזי ביהדות היה מתנהג כמוהו ,בקרוב לבבות שכזה...לא היתה סכנה של מלחמת אחים בעם ישראל.
אבא שלי היה אומר לי: לא חשוב כל --כך מה בן-אדם אומר,הבט על מה הוא עושה,וכיצד הוא מתנהג...

יש לנו ביישוב רב חבד``ניק...מקרב לבבות כמו דובשי...ללא תנאי,בלי להעלב,בלי לרצות דבר...אם יוצא לי לעבור בשבת ברכב ורואה אותו מרחוק ממולי...אני מסתובב ובורח בדרך אחרת...לא יכול לפגוע בו...בלי קשר לאמונתי...לא יכול לפגוע בו...

http://forums.nana10.co.il/Message/MessageFullUTF8.asp?pid=48&MsgID=13497760

הבטטה לעומתו,כל הזאת לועגת לדתיים/חרדים,יש לה אליהם אובססיה עד כדי לחשוב שיש לה איזו בעיה נפשית.התאמין,שכאשר אדם דתי נהרג בפיגוע או תאונה,היא מתחילה ללעוג לחרדים על אמונתם בראייה שלהם את המוות כמשהו מן השמיים.הורוביץ כועס עליה על הלעג הזה ולכן גם מה שהיא כתבה עליו כאן.הייתי מציע לך להתייחס בחשדנות לבטטה ולא אליו-כי בניגוד אליה,אצלו הכל גלוי.כנס לפעמים לפורום היסטוריה בוואלה ותיווכח על טיבה.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

זכותו לחשוב מה שהוא רוצה.למרות שגם אני לא מסכים איתו לרוב,כוונותיו טובות.קרא כאן לדוגמה,מדברים שהוא כתב בפורום היסטוריה בנענע:

כותרת ההודעה:   ידידי הטוב...דובשי הוא אדם יקר...
מאת:   צבי הורוביץ
תאריך ההודעה:   20:14 07/03/11

לו הקו המרכזי ביהדות היה מתנהג כמוהו ,בקרוב לבבות שכזה...לא היתה סכנה של מלחמת אחים בעם ישראל.
אבא שלי היה אומר לי: לא חשוב כל --כך מה בן-אדם אומר,הבט על מה הוא עושה,וכיצד הוא מתנהג...

יש לנו ביישוב רב חבד``ניק...מקרב לבבות כמו דובשי...ללא תנאי,בלי להעלב,בלי לרצות דבר...אם יוצא לי לעבור בשבת ברכב ורואה אותו מרחוק ממולי...אני מסתובב ובורח בדרך אחרת...לא יכול לפגוע בו...בלי קשר לאמונתי...לא יכול לפגוע בו...

http://forums.nana10.co.il/Message/MessageFullUTF8.asp?pid=48&MsgID=13497760

הבטטה לעומתו,כל הזאת לועגת לדתיים/חרדים,יש לה אליהם אובססיה עד כדי לחשוב שיש לה איזו בעיה נפשית.התאמין,שכאשר אדם דתי נהרג בפיגוע או תאונה,היא מתחילה ללעוג לחרדים על אמונתם בראייה שלהם את המוות כמשהו מן השמיים.הורוביץ כועס עליה על הלעג הזה ולכן גם מה שהיא כתבה עליו כאן.הייתי מציע לך להתייחס בחשדנות לבטטה ולא אליו-כי בניגוד אליה,אצלו הכל גלוי.כנס לפעמים לפורום היסטוריה בוואלה ותיווכח על טיבה.

אני מודה לך.

באמת מכעיס אותי הלעג שלה לאסונות אנשים דתיים --הרוע הזה.

כמדומני שגם אתה הסבת פעם תשומת לב פורום דתיים למפלצתיות שלה.

(בכל הזדמנות מאחלת לי סניליות.)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר