לביאה, יש אב-טיפוס לחברה בלי גברים. 

עיירה של נשים יפיפיות בברזיל מחפשת רווקים
מעל ל-600 נשים בגילאי 20-35 חיות בעיירה קטנה בברזיל שמנוהלת אך ורק ע”י נשים. כעת הן מחפשות גברים ש”יסכימו לחיות לפי החוקים שלנו”

העיירה הברזילאית נוביה דו קורירו, המאוכלסת בנשים בלבד, פונה לגברי העולם בבקשה: בואו אלינו. לפני שאתם עולים על מטוס, כדאי שתדעו שהתנאי של הנשים הללו הוא: עליכם להסכים לחיות לפי החוקים שלנו.

נלמה פרננדס בת ה-23, תושבת העיירה מודה כי מציאת בני זוג הפכה לנושא קריטי. "הגברים היחידים שאנחנו פוגשות פה הם או נשואים או קרובי משפחה שלנו. כולם פה בני דודים שלנו. לא נישקתי גבר כבר זמן רב", היא מודה. "כולנו חולמות להתאהב ולהתחתן, אבל אנחנו גם מאוד אוהבות לחיות פה ולא רוצות לעזוב את העיירה רק כדי למצוא גבר".

רוסלאנה פרננדרס, תושבת העיירה בת 49, מספרת כי הן הוכיחו שכוח נשי עובד מעולה: "יש הרבה מאוד דברים שנשים עושות יותר טוב מגברים. העיירה שלנו הרבה יותר יפה, יותר מאורגנת והרבה יותר הרמונית מאשר ערים שמנוהלות ע"י גברים. כאשר יש בעיות, או ריבים, אנחנו פותרות אותן בדרכים נשיות – מנסות למצוא את המכנה המשותף ולא להתרכז בריב. אנחנו משתפות בהכל, אפילו באדמה שלנו. אף אחת לא מתחרה במישהי אחרת. זה כולן למען אחת ואחת למען כולן". בתור דוגמא להרמוניה היא מספרת ש"כל העיירה התאגדה לאחרונה כדי לקנות מסך טלוויזיה גדול למרכז הקהילתי, כדי שנוכל לצפות יחד באופרות סבון".

https://www.facebook.com/wallanews/app_201616063217364

מפליא אותי שבימים שיש אנשים רעבים בעולם,מחלות כמו אבולה,מלחמות,ועוד הרבה דברים רעים,יש אנשים שמתעסקים עם מה שיהיה בעוד 200 אלף שנה,מה גם שמי שהעלה את הנושא מונע משנאה,ורוע,אגב לא איכפת לי מה יהיה בעוד 200 אלף שנה,ואם לא יהיו גברים אני מעריך שתסדרו עם כל מיני דברים בולטים ארוכים וקצרים,ותביאו ילדים ותהרגו את הזכרים,אחרי שתיקחו מהם את הזרע בהצלחה

את יודעת מה עוד לא יתקיים בעתיד? המשך שלך. כי אף גבר לא יגע בך עם מקל. לשמחתי, העולם לא יצטרך לחכות 200 אלף שנה בשביל זה, אלא רק 50. אולי אפילו פחות. אני בטוח שאת אישה מכוערת ומגעילה ששונאת גברים כי אף אחד לא רוצה לראות אותך. יצור עלוב ופטטי שכמותך.

ולא, אני לא דתי. לפני שאת מפיצה גם את השנאה העיוורת הזאת לכיווני.

אני מאחל לך המשך חיים טובים, ושתצליחי... חחחחחחחחחחחחח אפילו לא הצלחתי לסיים את המשפט בלי להתפקע מצחוק. אני מקווה שתמצאי פסיכולוג טוב שיוציא את כל החרא מהראש שלך.

איזה בעסה קבעתי דייט ל 2888

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר