אני מעוניינת להתחזק בדת,מה הדרך המומלצת לזה ? מאיפה להתחיל..

בבקשה המלצות רק מאנשים שבאמת מבינים בזה. 

אריאל שלום

שמח בשבילך שמצאת את הדרך, אני לאחר שהבנתי שיש בורא, לקחתי כל מה שנזדמן לי

והראשון שהגיע היה חסיד ברסלב שהביא לי את שיחות הרן שם מצאתי דרך קלה להתחיל 

ארי-אל חייב ללכת לאט, אם הייתי הולך מהר הייתי נופל כי זה תהליך לא קל, בשבילי לשנות תפיסת עולם

זה היה קשה מאד, לכן התחלתי בתפילין כל בוקר, לאחר מכן בתפילת בוקר מלאה, ואחר מכן בשמירת שבת

שמירת שבת = אל תפרנס שום אדם, לא נוסע לא בילווים, שבת זה שבת ולא עזבתי את הדרך אפילו שמעדתי הרבה 

פעמים, לא עוזב נאחז, והיום תודה לאל שעזר לי בדרכי, אני כבר מתפלל כל יום, לומד גמרא פעמיים בשבוע, 

לאט לאט, האור בודק, ורואה ומזרים לאט כוחות לדרכו של הבורא, ואין יאוש הכל לטובה, אפילו שחטפתי מהבורא סטירות 

כל החיים ותאמיני לי סטירות קשות מגיל שנתיים, עד שהוא הוריד אותי לתחתית ומשם הבנתי, ממעמקים קראתי יה,

לצערי רק כשהאדם במצוקה הוא קורא לאל לעזרה, ואם קבלת שכל לפני עלי והצליחי, כל שאלה שיש לך אל תתביישי לשאול אותי

אשמח לעזור לך באהבה ובחינם מאיר 

אריאל שלום

שמח בשבילך שמצאת את הדרך, אני לאחר שהבנתי שיש בורא, לקחתי כל מה שנזדמן לי

והראשון שהגיע היה חסיד ברסלב שהביא לי את שיחות הרן שם מצאתי דרך קלה להתחיל 

ארי-אל חייב ללכת לאט, אם הייתי הולך מהר הייתי נופל כי זה תהליך לא קל, בשבילי לשנות תפיסת עולם

זה היה קשה מאד, לכן התחלתי בתפילין כל בוקר, לאחר מכן בתפילת בוקר מלאה, ואחר מכן בשמירת שבת

שמירת שבת = אל תפרנס שום אדם, לא נוסע לא בילווים, שבת זה שבת ולא עזבתי את הדרך אפילו שמעדתי הרבה 

פעמים, לא עוזב נאחז, והיום תודה לאל שעזר לי בדרכי, אני כבר מתפלל כל יום, לומד גמרא פעמיים בשבוע, 

לאט לאט, האור בודק, ורואה ומזרים לאט כוחות לדרכו של הבורא, ואין יאוש הכל לטובה, אפילו שחטפתי מהבורא סטירות 

כל החיים ותאמיני לי סטירות קשות מגיל שנתיים, עד שהוא הוריד אותי לתחתית ומשם הבנתי, ממעמקים קראתי יה,

לצערי רק כשהאדם במצוקה הוא קורא לאל לעזרה, ואם קבלת שכל לפני עלי והצליחי, כל שאלה שיש לך אל תתביישי לשאול אותי

אשמח לעזור לך באהבה ובחינם מאיר 

תודה רבה מאיר על ההכוונה והעידוד והחיזוק. בהחלט עזרת לי, ואני מודה לך מאד על זה.

שבת שלום , וחג פורים שמח.

בבקשה המלצות רק מאנשים שבאמת מבינים בזה. 

דיאטה והרבה סקס זו הדרך הכי מוממלצת שאני מכיר.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

הגיוני, אריאלה.

לפני עוור לא תיתן מכשול.

סייג לחכמה שתיקה.

שתיקה לחכמה תיחשב.

שומר פיו ולשונו שומר מצרות נפשו.

אדם שואל שאלה תמימה ואתם לועגים, הרי הודי צריך לעזור ליהודי ולא להכשיל אותו.

ובכן אריאל, התשובה היא התבוננות.

אברהם אבינו גדל בבית של עובדי אלילים, מאחר והתבונן בבריאה הבין שיש בורא לעולם, ביקש וקיבל התגלות.

גם אתה תתבונן בכל דבר, ותשאל מי ברא כל אלה, דרוש את הקב"ה, דבר אליו בשפתך,

בקש ושאל ממנו, ואתה תראה נפלאות והצלחה,

ומתוך כך תתקרב לאט לאט, אבל קח בחשבון שיש בני בליעל שינסו להפריע לך,

וזהו הנסיון שלך, תעמוד איתן ותצליח.

הגיוני, אריאלה.

לפני עוור לא תיתן מכשול.

סייג לחכמה שתיקה.

שתיקה לחכמה תיחשב.

אברהם אבינו גדל בבית של עובדי אלילים, מאחר והתבונן בבריאה הבין שיש בורא לעולם, ביקש וקיבל התגלות.

יהודה,אני מקווה שאתה לא מתכוון אליי,כי כפי שאתה רואה לא אני שאלתי כאן את השאלה הלכאורה תמימה.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

מומלץ להתחיל עם צניעות שזה נקרא ביהדות יסוד של האישה

תוכלי להיכנס ללינק הזה יש בו המון הרצאות מעניינות ובעמדו הרחרון יש הרצאה שנקראת כתר הצניעות

כל ההרצאות הם למבוגרים בלבד

לא לצפות בשבתות וחגים

http://forums.walla.co.il/viewtopic.php?f=1391&t=14636308

תוכלי להיכנס ללינק הזה יש בו המון הרצאות מעניינות ובעמוד האחרון יש הרצאה שנקראת כתר הצניעות

לא לצפות בשבתות וחגים

הגיוני, אריאלה.

לפני עוור לא תיתן מכשול.

סייג לחכמה שתיקה.

שתיקה לחכמה תיחשב.

יהודה,אני מקווה שאתה לא מתכוון אליי,כי כפי שאתה רואה לא אני שאלתי כאן את השאלה הלכאורה תמימה.

שבוע טוב.

הגיוני, אני באתי לכאן עקב זאת שטענת שאריאלה ביקרה כאן.

אני יודע שאין לך יד ורגל במזימה, זה הכל מעשה נבלה של אריאלה.

תוכלי להיכנס ללינק הזה יש בו המון הרצאות מעניינות ובעמוד האחרון יש הרצאה שנקראת כתר הצניעות

לא לצפות בשבתות וחגים

כן, אני רואה שזה מוביל לשרשור מאד ארוך שהתחלת אותו לפני כמעט שנה, ובאמת השקעת בו הרבה ויש בשרשור מאות הרצאות וסרטונים, ממש השקעה רצינית. יש שם גם הרצאות על  גלגול נשמות ועל העולם הבא, כי הנשמות של הנפטרים  עוברות הרי לעולם הבא. ועולה בנושא הזה שאלה מעניינת, שאולי תרצה להתייחס אליה :

כל העדויות על הנושא הזה, באות ממי שעבר מוות קליני, העדויות מספרות על המנהרה והאור בקצה המרוחק שלה ואלוהים שעומד שם ומדבר, ולפעמים על 'יציאה' מהגוף ושהאיש מסתכל על גופו 'מהצד', אתה מכיר את זה ודאי, אז למה כל העדויות האלה על העולם הבא הן רק מאנשים שהיו רק קרובים למוות, אבל עדיין הבחיים, ואין אף עדות כזו ממישהו שכבר ממש מת, ונגיד אחרי שעה או אחרי 6 שעות או אחרי יממה הוא התעורר, ו'חזר' כאילו מהעולם הבא, וסיפר מה יש שם ?

תודה על הקישור, כל הסיכויים שאצפה שם בסרטונים והרצאות ודרשות.

אני (לעת עתה, בינתיים) מדליקה משחב בשבת, אבל לשם אני לא אגלוש בשבתות, כפי שכתבת .

משחב = מחשב

קודם כל תלמדי יסודות ביהדות,למשל,ערבות הדדית, והצדקת השואה

ואולי תחליטי להשאר חילונית גאה ,כל בוקר צאי הביטי לשמים השמש תצחק לך

למטבע הזו של דתיות\חילוניות יש שני צדדים. אני מבינה שאתה מאוכזב מדברים בדת\דתיים, גם אני. אבל זה לא צריך לגרום לי לאטום את עצמי לחלוטין לצד השני. אף פעם לא הבנתי מה טוב בלהיות 'אנטי' מוחלט וטוטלי למשהו שבכל זאת יש לו יותר מצד אחד ומימד אחד, אולי אתה הגעת ל'עמדה' הזו , של להיות אנטי מוחלט וטוטאלי, אתה באמת חושב שזו עמדה אופטימלית ?

ואני לא 'חוזרת בתשובה' טיפוסית, מאלה שחוזרים בתשובה משום שאיבדו את דרכם וסתם מחפשים איזו דרך אחרי שירדו לבנקט, אז מותר לי להתעניין,  ובזה לכשעצמו אין רע, וגם יכול להיות שבשורה האחרונה את הצודק..  

למטבע הזו של דתיות\חילוניות יש שני צדדים. אני מבינה שאתה מאוכזב מדברים בדת\דתיים, גם אני. אבל זה לא צריך לגרום לי לאטום את עצמי לחלוטין לצד השני. אף פעם לא הבנתי מה טוב בלהיות 'אנטי' מוחלט וטוטלי למשהו שבכל זאת יש לו יותר מצד אחד ומימד אחד, אולי אתה הגעת ל'עמדה' הזו , של להיות אנטי מוחלט וטוטאלי, אתה באמת חושב שזו עמדה אופטימלית ?

ואני לא 'חוזרת בתשובה' טיפוסית, מאלה שחוזרים בתשובה משום שאיבדו את דרכם וסתם מחפשים איזו דרך אחרי שירדו לבנקט, אז מותר לי להתעניין,  ובזה לכשעצמו אין רע, וגם יכול להיות שבשורה האחרונה את הצודק..  

אריאלה אני מקווה שבמתכונים את טובה יותר.

אז כנסי למטבח, בשלי אפי, ומנעי מאיתנו את הבלייך..

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר