*וחשבו שמחלות ותופעות טבע הם עונים וקללות שניתנו משמיים

אנומימואוס

אנו חוזרים שוב על הדיון שהיה ביני לבן שלמה יוסי, גש שם ותחכים.

ובכל זאת רק תגובה קצרה

אם תלמד את כל התחומים הללו תבין את זה. אז אני כן למדתי תחומים אלו.

תראה לי פרופ' לארכיאולוגיה שיטען שטויות כמוך שחצו את ים סוף ובני ישראל חצו את המדבר ובאו ממצרים.

בבקשה נא ללמוד מהממצאים של כמה חוקרים, וארכיאולוגים מהעת האחרונה שמצאו הוכחות ושרידים למרכבות פרעה, ולחציית ים סוף, החוקרים הצרפתיים מאשרים שאכן זה התרחש.

תראה לי פרופ' לביולוגיה שיטען שחזיר פחות בריא לאכול מחיה אחרת או שיש הבדל בכלל בין חיות טמאות או לא טמאות.

שוב חור בהשכלה התורה לא נתנה טעם למצוות, תראי לי מקום שכתוב שהאיסור הוא מטעם בריאות.

תראה לי פרופ' לרפואה שיגיד לך שאם יתפללו למענך אתה תבריא יותר מהר.

אם היית שייכת לעם היהודי היית יודעת כמה אנשים הבריאו מברכה של צדיק

אוכל להביא לך עשרות דוגמאות מהחודש האחרון.

תראה לי פרופ' לאסטרולוגיה שיגיד שכדור הארץ נוצר לפני השמש והכוכבים.

שוב חור בהשכלה כדור הארץ הוא גם כן כוכב שנוצר לפני מיליארדי שנים עם שאר הכוכבים, ורק הבריאה הנוכחית היא 6000 שנים.

תראה לי מישהו אחד שהוא לא רפה שכל שיטען שגשם יורד בגלל שמתפללים לאלוהים.

לא יודע מי הבית ספר שלימד אותך, " למטר השמים תשתה מים"  יש 4 דברים שלא ניתנו לאדם ואחד מהם הוא הגשם לפני מספר שנים הרב כדורי עם מקובלים עברו במסוק מעל הכינרת ובאותו שבוע של שנה שחונה ירדו גשמים

ואגב גשי למקורות היהודים אם תבקשי תקבלי אותם,

ותראי שכתוב שהשמש עומדת, וכדור הארץ עם כוכבי הלכת מסתובבים, 

תנסי לקרוא את המבוא לספר רזיאל המלאך.

אם תביני מה כתוב שם, לא תחזרי שוב על הטענות הלעוסות, הנאמרות פה חדשים לבקרים.

מי אתה שנשאל אותך אם נסכים לבנות את בית המקדש השלישי חחח דתי עלק עליך עוד אחד כמוך ואבדנו

אנומימואוס

אנו חוזרים שוב על הדיון שהיה ביני לבן שלמה יוסי, גש שם ותחכים.

ובכל זאת רק תגובה קצרה

אם תלמד את כל התחומים הללו תבין את זה. אז אני כן למדתי תחומים אלו.

תראה לי פרופ' לארכיאולוגיה שיטען שטויות כמוך שחצו את ים סוף ובני ישראל חצו את המדבר ובאו ממצרים.

בבקשה נא ללמוד מהממצאים של כמה חוקרים, וארכיאולוגים מהעת האחרונה שמצאו הוכחות ושרידים למרכבות פרעה, ולחציית ים סוף, החוקרים הצרפתיים מאשרים שאכן זה התרחש.

נורא מצחיק שהבאת לי את סיפור הגלגל "שהוכיחו" באמצעותו את יציאת מצריים. אין לך מושג על מה אתה מדבר אה?
http://www.youtube.com/watch?v=EudFzSz91Vc&feature=relmfu
אנא צפה בזה ...

תראה לי פרופ' לביולוגיה שיטען שחזיר פחות בריא לאכול מחיה אחרת או שיש הבדל בכלל בין חיות טמאות או לא טמאות.

שוב חור בהשכלה התורה לא נתנה טעם למצוות, תראי לי מקום שכתוב שהאיסור הוא מטעם בריאות.
ציטוט חז"ל:
רמב"ם, מורה נבוכים ג, מח
"
החזיר לח יותר על המידה, ורבים בו העודפים, ויותר מכן מאסתו התורה מחמת ריבוי טינופו, ושהוא ניזון מטינופים, וכבר ידעת הקפדת התורה על ראיית הלכלוכים אפילו במדבר במחנה, כל שכן בתוך הערים.
ואילו היינו מגדלים חזירים למזון, היו נעשים השווקים ואף הבתים מטונפים יותר מבית הכיסא, כמו שאתה רואה בארצות הצרפתים עתה. וכבר ידעת אמרם ז"ל "פי חזיר כצואה עוברת דמי".

תראה לי פרופ' לרפואה שיגיד לך שאם יתפללו למענך אתה תבריא יותר מהר.

אם היית שייכת לעם היהודי היית יודעת כמה אנשים הבריאו מברכה של צדיק
אוכל להביא לך עשרות דוגמאות מהחודש האחרון.

זה שאתה מאמין בשטויות זה לא אומר שזה נכון תביא לי 10 אני יביא לך 20 שקיבלו ברכה ע"י ווקף מוסלמי שטוענים שנרפאו באותה צורה יש אפקט שקוראים לו פלצבו תעיין באינטרנט ותלמד מה זה.
אני זכר ולפי הדת המטופשת שלך אני יהודי הרי אמא שלי יהודית ועברתי ברית מילה אין לי ברירה בלידתי אז תבחר אתה אם אני "יהודי" לא "יהודי" לדעתך לא ממש אכפת לי.

תראה לי פרופ' לאסטרולוגיה שיגיד שכדור הארץ נוצר לפני השמש והכוכבים.

שוב חור בהשכלה כדור הארץ הוא גם כן כוכב שנוצר לפני מיליארדי שנים עם שאר הכוכבים, ורק הבריאה הנוכחית היא 6000 שנים.
כן... כן... כרגיל שמגלים שהתנ"ך טועה ממציאים שטויות שלא ניתן להוכיח כמו "בריאה נוכחית" וקישקושים כאלה שיהיה לך הוכחות תעלה טענות, עד שאין לך הוכחות תפסיק להמציא שטויות חסרות בסיס.

תראה לי מישהו אחד שהוא לא רפה שכל שיטען שגשם יורד בגלל שמתפללים לאלוהים.

לא יודע מי הבית ספר שלימד אותך, " למטר השמים תשתה מים"  יש 4 דברים שלא ניתנו לאדם ואחד מהם הוא הגשם לפני מספר שנים הרב כדורי עם מקובלים עברו במסוק מעל הכינרת ובאותו שבוע של שנה שחונה ירדו גשמים

?????         אתה טוען שהרב כדורי יכול לגרום לגשם לרדת?
אני ינסה להסביר לרמתך כמה אבסורד אתה נשמע....

תתאר לך שמוסלמי יבוא ויגיד לך שהווקף שלו יכול להוריד גשם.
ישר היית חושב עליו שהוא מטומטם ושהווקף שלו שקרן היית דורש שיוכיח שהוא מסוגל לעשות את זה אבל בגלל שאותו "כדורי" שייך לדת שלך אתה מאמין בשטויות האלה.

לסיכום אתה סתם פנאט שבכוח מנסה להאמין בכל מיני דברים על טבעיים שבעולם המודרני לא קיימים.
הסיבה היחידה שאתה מאמין בשטויות האלו הם בגלל שנולדת וגדלת במדינת ישראל וחונכת בהתאם להאמין בצורה עיוורת בשטויות....

החלק בסרטון שמדבר על הגלגל בדקה 07:00 אנא תראה מי זה רון וויט ומי הדביל שמציא את סיפור הגלגל המזויף...

הרמב"ם  ופרשנים אחרים מנסים להסביר את התורה, כל הגמרא מלאה בדיונים למה כתבה התורה, תראה פסוק אחד בתורה שנותן טעם למצוות. ולא דעת פרשנים.

אני לא הבאתי שום סיפור, ושום גלגל, ולא יודע כלום על הסרטון הזה, המחקרים האחרונים מפורסמים, תוכל למצוא אותם לבד.

זה נכון שגם מכשפים יודעים לרפאות, הרי שמשה זרק את המטה לפני פרעה , כתוב שם ויעשו כן החרטומים בלטיהם.

אבל אנו מדברים על ריפוי בקודש כמו בבא סלי זצ"ל, ואחרים ... ולא על מוסלמים, שהרי המוסלמים למדו מהיהודים.

בבקשה תביא אתה הוכחות מי ברא את העולם , מתי נברא העולם ???

כתוב בתורה: "והיה אם שמוע תשמעו אל מצוותיי אשר אנוכי מצווה אתכם היום, לאהבה את ה' אלוקיכם ולעבדו בכל לבבכם ובכל נפשכם, ונתתי מטר ארצכם בעיתו, יורה ומלקוש ואספת דגניך ותירושך ויצהרך, ונתתי עשב בשדך לבהמתך ואכלת ושבעת השמרו לכם פן יפתה לבבכם וסרתם ועבדתם אלוקים אחרים והשתחויתם להם וחרה אף ה' בכם ועצר את השמים ולא יהיה מטר..."

ואכן כאשר אנו מתרחקים ממצוות התורה אנו רואים איך המדינה יבשה ומדברים על קו אדום וקו שחור בכנרת.

תגידו יא דפוקים פרימיטיבים חסרי שכל: אתם באמת חושבים שבורא עולם זה שברא את כל היקום שאנו מכירים רק חלקיק ממנו זה שייצר אותנו ונותן לנו את השמש מדי יום במשך מליארדי שנים ומסובב אותנו סביבה וסביב עצמינו במשך מליארדי שנים זה שאתם חושבים שתצליחו לעבוד עליו ביום כיפור כשתגידו לו אתה מלך מלכי המלכים ומייד למחרת להמשיך בחייכם הרגילים כי סלחו לכם. אתם באמ חושבים שהוא זקוק שתבנו לו בית אבנים בירושלים ותשחטו לו כבש? אתם באמת חושבים אם זה הייה בית האלוהים יכול הייה האדם להרוס ולשרוף? 

ברגע שבנ"י חטאו זה באמת לא היה בית האלוקים

והקטע של איסור אכילת חיות טמאות הוא כזה:האוכל שאדם אוכל נכנס לו לגוף ונטמא באברים  לפי התורה האוכל שאדם אוכל משפיע לו על הנפש זאת אומרת שאם תאכל חזיר אתה גם תקבל קצת את האופי שלו זו גם הסיבה שחיות טורפות אסורות באכילה  אז תשאל למה גויים אוכלים את זה וחלק גדול מהם יותר תרבותי מרבים מהיהודים? זה בגלל שהנפש של הגוי היא אחרת לגמרי הוא לא היצטווה באיסור אכילת חיות טמאות אלא רק ב7 מצוות בני נוח אז אכילת חיות טמאות לא משפיעה על הנפש שלו

אנחנו צריכים מנהיג מטורף שיסחוף אותנו אחריו, הוא ורק הוא יוביל אותנו אל הר הבית שיטוהר מעובדי האלילים המוסלמים המטונפים והחוטאים, בית שלישי? זה עיניין אחר, בואו נטהר את שאריות הבית ואת עצמנו ורק אז נחשוב על בית שלישי ובעזרת השם הוא יבנה.

הגיע הזמן שהיהודים יכירו ביהדותם ובמורשתם, דעו מאין באנו !

זוהי ארץ אבותינו, הר המוריה , אברהם ויצחק היו על ההר הזה, דם אבותינו ספוג באדמה הזו, כל האדמה הזו היא שלנו ושל ילדינו, זוהי הבטחה אלוהית, אין דרך חזרה, אם לא היום מחר, אם לא מחר בשנה הבאה, ארץ ישראל תחזור להיות שלנו בשלמותה.

בשום מקום בתורה אין טעם למצוות זה פרשנים שניסו למצוא הסבר, למה מותר, ולמה אסור.

והגויים שאוכלים שקצים וטרפות יש להם לב אכזר.

איזו אמירה סתמית "למה הגויים שאוכלים לא כשר יותר תרבותיים מהיהודים"

אותם גויים לפני 60 שנה בצורה מתורבתת הרגו 6 מליון יהודים.

אותם גויים מתורבתים חיסלו את היהודים בספרד  באיקויזיציה.

אותם גויים מתורבתים מגלים אנטישמיות עד היום בכל מדינות העולם.

האם היהודים הלא מתורבתים עשו פשע אחד מכל הפשעים האלו לעם אחר????  תראה איך הערבים חיים בישראל,

התורה כתובה בלי פסיקים בלי נקודות בלי סוף פסוק כך שכל אחד יכול ללמוד לפרש ולחדש, לא כל שכן שהתורה לא נתנה טעם למצוות.

רק שתי מצוות כתוב מה השכר עליהם. מצוות שילוח הקן, וכיבוד אב ואם, על שניהם נאמר "למען יאריכון ימיך" לומר לך היה זהיר במצוה קלה כבחמורה,

אני לא אמרתי על זה שכל הגויים יותר תרבותיים מאיתנו ברור שחלק גדול מהם הם פראי אדם אבל בכל זאת יש בהם כאלה שיותר מתורבתים מלא מעט  יהודים  הבאת לדוגמא את הערבים ואני באמת מסכים איתך בנוגע להם הם באמת בעיתיים במילים עדינות

*תיקון:אני לא אמרתי שכל הגויים יותר תרבותיים מאיתנו

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר