"הכותל המערבי אינו קדוש, הוא רמאות"

ככה אומר יו"ר הקרן למורשת הר הבית ובית המקדש, יהודה גליק.
גליק הוא יהודי מאמין והוא וחבריו טוענים שהכותל הוא חילול השם, אין בו שום דבר קדוש. סתם קיר של אבנים, והדבר האמיתי הוא בית המקדש ואותו הם רוצים לבנות מחדש, ולא ינוחו עד שתושג מטרתם.
אפשר לראות אותם כמעט בכל חג יהודי, מסתובבים בעיר העתיקה ובסביבת הכותל. הם יעשו כל שהם יכולים לשכנע אתכם, שהחלום
שלהם יכול להתממש – הקמת בית המקדש השלישי, על הר הבית, בירושלים.

חבורה של הזויים או שיש משהו בדיבריהם?
האם אנחנו כחברה בכלל מוכנים להקמה של בית מקדש שלישי??

ערב טוב

ברור שהחומה שהקיפה את בית המקדש והיא הכותל, היא פחות קדושה מבית המקדש עצמו, אבל מה לעשות שיש לנו ממשלות כושלות ומתחנפות, ואין להן את האומץ להחיל את הריבונות על ההר, ונותנים לוואקף המוסלמי להיות בעל הבית, ועוצרים יהודי שמשתטח על ההר, כמו שעצרו היום את פגלין, שהשתטח והתפלל בהר.

אנו כחברה עדיין לא מוכנים היות שהרוב חילוניים ,  אולם תוך זמן קצר הרוב יהיה דתי-חרדי ואז הכל ישתנה,

כל הסימנים מעידים שאנו קרובים לקבלת בית המקדש השלישי,

שאגב הוא ירד מהשמים ולא יבנה ע"י אדם, כך שלעולם הוא לא יחרב.

יהודה, תזכיר לי מתי ראית מבנה כלשהו יורד מהשמיים? 
לא מוזר בעייניך שמאז המצאת המצלמה נעלמו להם כל הניסים ונפלאות ונותרה רק מציאות ????
תמשיך לחכות לבית מקדש שלישי שיירד מהשמיים , רק בניתים אולי תוותר לי על הקצבאות שלך?( קצת נמאס לי לשלם) הרי גם הן כמו בית המקדש יירדו אלייך מהשמיים לא?!??!?

שלום וברכה.

קודם כל אני חייבת להתייחס לכותרת המזעזעת שכתבתם למאמר. אתם פשוט חצופים וחושבים שאתם אדון לעולם!

אין לכם מושג עם מי אתם מתעסקים! לדבר ככה לדבר כל כך קדוש לעם היהודי!

הכותל המערבי הוא השריד שנותר לנו מבית המקדש, מקום קדוש שמחזיק שנים על גבי שנים ולא נחרב! יש שם שכינה-זה פשוט שריד מבית ה'!

אתם צריכים לעשות תשובה על מילותכם!

יהי רצון שבית המקדש יבנה בימינו אמן ואמן!

ברור שהר הבית הרבה יותר קדוש.הכותל הוא רק חלק מהחומה שהקיפה את הר הבית אבל הוא המקום הקרוב ביותר לקודש הקודשים  וכרגע זה מה יש עד שנחריב את המסגד שמהלל את בן לאדן.ברור שיש לכותל קדושה מסוימת אבל אסור להתייחס אליו כאל משהוא קבוע אלא זמני רק עד שיבנה בית המקדש

לדעתי בית שלישי, הוא בית של מעשים טובים ואהבת בן אדם לחברו. אני לא מאמינה שבית שלישי יבנה מאבנים ועל הר הבית. אם אכן יבנה בית שלישי, כהגדרתו, הוא חייב יהיה להיות בשילוב המשפט וגר זאב עם כבש (מקווה שהציטוט נכון).

אמנם אני לא מומחית גדולה לרעיון של בית המקדש, אבל אני חושבת, שבית המקדש של ימינו לא יכול להיות באופיו כאותו בית מקדש מלפני יותר מאלפיים שנה.

העבודה האמיתית של אותם חולמים על הקמת בית המקדש בהר הבית, צריכה להיות עם האנשים החיים היום ולא עם ההסטוריה. כוונתי, צריכים להשקיע את כל מרצם לגשר, לחבר, להפחית את המריבה והשנאה שיש בתוכנו. כל אותם חולמים על "מבנה" בית המקדש, צריכים קודם כול לעשות שלום אצלנו, גם אצל ה"אוהבים".

חלומות זה דבר יפה ונעים, אבל כשמתעוררים רואים את האמת. האמת יכולה להיות החלום, ויש גם אמת מציאותית שהיא לא החלום. לדעתי אנחנו כל כך רחוקים מהחלום. אנחנו קודם כל צריכים לטפל ביחסים בינינו, בחינוך, בקיום הבסיסי, באהבת עצמנו.

לדעתי זו חבורה הזויה עם משהו אמיתי ונכון בדבריהם! אבל אנחנו לא חברה שמוכנה לבית שלישי ולדעתי לא תהייה מוכנה עוד שונות דור... הדבר היחידי שאני מתפללת לו, שנמשיך בדרך טובה, שלא ניפול לתהומות הזויות של חוסר מעשיות, שנחזור לערכים הטובים שהיו לנו כשהייתי ילדה תמימה, וזה היה לפני המון שנים...

שבוע טוב ומועדים לשמחה.

הרי ידוע ומוכח כי הכותל אינו שריד של בית המקדש.אלא שריד של החומה (הגדר)שהקיפה את בית המקדש ולכן אין צורך בתפילה והילולה בכותל.האם אנו מתפללים לגדרות בתי הכנסת?

ולכן הקהילה היהודית הקראית צודקת בכך שאינה מקבלת את הכותל כקדוש ומקום עליה לרגל.

קודם כל זה לא החלום של גליק בכלל

אלה חלומם של כל עם ישראל לדורותיו

הכתל המערבי אכן קדוש אך לא מצד עצמו אלא כי הוא שריד של דבר ענק

למרות שהוא רק הקיר החיצוני של החומה של הר הבית.

אך אמרו חזל שאין שכינה משה אפילו מכתל אחד.

יש גם הכותל הדרמי של ההר אך היות ושכינה היתה במערב בקודש הקודשים דווקא הכתל המערבי מסמל את הקודש.

אך ברור שהר הבית הוא הדבר האמיתי והכותל הוא רק הקטנה מהותית שלו.

חלומם של כל הדורות נשואת להר ולא רק של גליק וחבריו.

זה שממשלת ישראל לא בונה את בית המקדש הוא הבעיה.

אך כנראה שאנחנו לא מספיק מבינים ומוכנים להקריב בשביל זה כי זה דורש מאיתנו להיות אנחנו

ועדיף להתיפייף וןלהגיד שאנחנו עם תרבות מערבית מזוייפת מאשר להודות בפה מלא שאנחנו  עם ישראל השב לארצו.

ביבי יכול לבלבל את המח באום אך ברור שהוא אינו מאמין במה שהוא אומר אחרת המצב היה שונה.

אז כן עם ישראל יבנה את בית המקדש  במוקדם או במאוחר

להערכתי הצנועה עד 2031 בית המקדש בנוי

על סמך מה אני אומר זאת פשוט מאוד 1948.3+41.3+41.3והמבין יבין.

אם נברח מלהיות מי שאנחנו המציאות תזכיר לנו זאת בשאיפה לא בצורה כואבת.

כי הפעם האחונה  שהזמן דחק אותנו זה כאב כאיבים עזים.

אז לכול משיחי השקר של שלום עכשיו פרס וחבריו ההזויים החיים בנידמה לי שאפשר להקים מזרח תיכון חדש

המציאות צוחקת לכם בעיניים

כי יש סובב ומסובב. יש נביאי ישראל שחתמו את דבר השם בעולם . לא נוכל להיות משיחי שקר כפרס אלא דברי הנביאים הם אור לרגלינו לא רק חכמי ישראל לדורותם אלא דבר השם היוצא מפי נביאיו.

הקמת בית המקדש השלישי טובה לכולם כולל הערבים כולל הנוצרים והיא לא בשביל עם ישראל אלא בשביל כולם כפי שאמר החכם מכל אדם ספר מלכים א' פרק ח - תפילת שלמה.

חג שמח

ובקרוב אולי נוכל לאכול קודשים.

והעולם סוף סוף יהיה נורמאלי ולא הזוי

ולא נבאי שקר יתנבאו כפרס וחבריו ההזויים משלם עכשיו שאינם רואים את המציאות  וחיים בדימיונות.

אלא נבאי אמת יביאו את דבר האלוהים אל אוזנינו.

ומציון תצא תורה ודבר השם מירושלים.

יש גם הכותל הדרמי של ההר אך היות ושכינה היתה במערב בקודש הקודשים דווקא הכתל המערבי מסמל את הקודש.

אך כנראה שאנחנו לא מספיק מבינים ומוכנים להקריב בשביל זה כי זה דורש מאיתנו להיות אנחנו

ועדיף להתיפייף וןלהגיד שאנחנו עם תרבות מערבית מזוייפת מאשר להודות בפה מלא שאנחנו  עם ישראל השב לארצו.

ביבי יכול לבלבל את המח באום אך ברור שהוא אינו מאמין במה שהוא אומר אחרת המצב היה שונה.

אז לכול משיחי השקר של שלום עכשיו פרס וחבריו ההזויים החיים בנידמה לי שאפשר להקים מזרח תיכון חדש

כי יש סובב ומסובב. יש נביאי ישראל שחתמו את דבר השם בעולם . לא נוכל להיות משיחי שקר כפרס אלא דברי הנביאים הם אור לרגלינו לא רק חכמי ישראל לדורותם אלא דבר השם היוצא מפי נביאיו.

הקמת בית המקדש השלישי טובה לכולם כולל הערבים כולל הנוצרים והיא לא בשביל עם ישראל אלא בשביל כולם כפי שאמר החכם מכל אדם ספר מלכים א' פרק ח - תפילת שלמה.

חג שמח

ולא נבאי שקר יתנבאו כפרס וחבריו ההזויים משלם עכשיו שאינם רואים את המציאות  וחיים בדימיונות.

חג שמח

אני מחזק את דבריך הלוואי שיבנה בית המקדש סוף סוף

כשיוקם בית המקדש השלישי הוא גם ייחרב בסופו של דבר בדיוק כמו שני הקודמים. אז מספיק עם הפנטזיות!

כל מילה סלה לומדים את זה בקבלה 

חוצפה כך לכתוב שהכותל המערבי אינו קדוש מאז שנחרב בית המקדש השכינה לא שם אלא בכותל המערבי.

עצם המשפט המטומטם שכתבתם ראו כמה אתם בני אדם שאיין להם כל ידיעה אומרים שאכן כביכול שהמקום אינו קדוש.

אנו מתפללים בכל העולם לכיון הכותל שהוא שריד בית מקדשינו אם אנו בצפון אנו מתפללים לדרום אם אנו בדרום אנו מתפללים לכיון צפון.

לכלחתכת הטיפשים שבקושי חיים 70 שנה ועם בגברות 80 שנה , איך אתם מעיזים לומר שהכותל לא קדוש, תלכו 200 שנה אחורה ותקראו בספרים הקדושים של עם ישראל שזה העם הנצחי רק 200 שנה אחורה שהיה חי אור החיים הקדוש כתוב בספר שלו שאדם אחד בה אליו ובקש  שיתפלל עליו והוא בא לכותל ובבכיה אמר לשכינה היקרה שתרחם על פלוני בן פלוני ושם את הפתק שלו בין אבני הכותל ותפילתו מיד נענתה ומכאן אנחנו נוהגים לשים פתק בכותל

ואם נחזור 400 שנה אחורה בתקופת הארי הקדוש היה הרב כמדומני הרב אבואב שהיה תלמיד של הארי הקדוש והיה מתאבל כל יום על השכינה ועל חורבן הבית עם שמעיד עליו הארי הקדוש שראה את השכינה בכותל עין בעין  

צו איך אנשים שחושבים שמבינים משהו ולמעשה לא מבנים כלום אם היו בתקופת בית שני בטח שלא היו מעידים להוציא מילה על הכותל ועל ירושלים, למה עם ישראל במלחמת השחרור נלחמו על שחרור הכותל מה נלחמו לפי דבריך על אבנים מה הם היו טיפשים כדאי שתחזור בך ותתנצל למה יגיע היום שתתין את הדין ״חמוד״

צר לי על כל היהודים חסרי האמונה והתקווה לא פלא שהגויים בזים לנו אם מתוכנו ישנם יהודים שמזלזלים בתורת משה ובקדושת הכותל כאשר ציירו קריקטורה של מוחמד כל המוסלמים בכל העולם נלחמו על כבודו למה שלא תפרגנו לעם שלכם מעט אהבת חינם תכבדו את הדברים המעטים שנשארו לנו מההסטוריה המפוארת של עם ישראל רק לפני שבוע צמנו וביקשנו להכתב בספר החיים איחלנו שנה טובה אכן עם קשה עורף אני מתפללת בשביל כל הבנים הטועים שלא מאמינים לפחות לכבד ולחשוב הלוואי והייתם מפחדים מהשם יתברך חמישית ממה שאתם חוששים מבשר ודם אכן מחרבייך מתוכך יצאו תהיו יותר טובים יותר נעימים יותר נחמדים תאמינו לי זה לא עולה כסף אבל השכר שמקבלים הוא רב נפשית במיוחד ולתווך ארוך  שנה מבורכת לכל עם ישראל אמן ואמן יהודית מנהריה

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר