בורות צביעות גסות וביריונות. כל התגובה החרמנית-חרדית על רגל אחד.

והעיקר  מי אומר שהיהדות קפאה על שמריה - יש בה חידושים כל הזמן.

ישר כח גדול למוזאון ישראל על המהלך!!!!!!!!!!!! והלאוי וכל בית ישראל יתחברו לקדושה "קדושים תהיו" ותיהיה הפרדה בכל מקום בעם ישראל!!!!! ושניזכה לאמץ גם את שאר מצוות התורה- את כל מורשת אבותינו הקדושה! או אז ניזכה לראות כיצד חיה חברה בשלום ואהבה, בלי תאוות ניאוף שררה וכוחניות. נהיה באמת אור לגויים, ומשיח צידקנו במהרה יבוא! אמן כן יהיה רצון!!!

צר לי על חוסר ההבנה והבקע שקיים בחברה הישראלית כאדם שחי בשתי החברות (אני חבר קיבוץ ושומר מצוות)אני נוכח בזה על כל צעד ושעל. ויש לזכור כי חורבן בית שני נגרם בגלל שנאת חינם

שלום לך

קודם כל, אני לא מתהלכת בחוסר נוחות! אני מאוד גאה בעצמי, בהשגי ובגופי, אני לא מסתירה אותו ובהחלט לא מפחדת מאף אחד. ואכן, המקום הזה שנקרא מדינת ההלכה גורם לי להרגיש שלא בנוח כאשר קוראים לי פרוצה וזונה רק כי אני הולכת עם גופיה, מה לעשות! חם לי! וגם אם לא היה חם לי זה לא משנה. כפי שאתה אמרת, זהו גופי ואני אעשה בו מה שאני רוצה ולאף אחד! אין שום זכות לשפוט אותי או כל אחד אחר בזכות הלבוש שלי. כמה שטחי! להסתכל על הבגדים, טוב, כשאין שום השכלה אחרת אז אין באמת למה לצפות (קצת עומק קצת חשיבה) מתמקדים בתפל - המומחיות של העולם הדתי. האדם, ואני חוזרת על זה, נבדל מהבהמה ביכולת שלו לשלוט בעצמו. למה להסתתר? למה שאני וכל אחת אחרת תסתתר מאחורי חומות, איסורים, בגדים וכו'? תשלטו בעצמכם! הכל נובע מחינוך לקוי או למעשה מהעדר חינוך. בחברה שבה משפחה ממוצעת מולידה ילדים במספר דו ספרתי והמציאות, למרות כל ההכחשות, היא שהילדים הגדולים מגדלים את הקטנים, ההורים שחוקים, סליחה - האמהות שחוקות (אני רואה אותן כל יום) צל אנושי, לבי יוצא אליהן, אין פלא שהבורות, הטמטום, הדעות הקדומות והחשיכה התרבותית שולטת. למה לעשות הפרדה בכלל? מה רע בהמצאותם של גברים ונשים יחד באותו המתחם? שוב, רק אדם צר אופקים יחשוב שכל מפגש בין גברים לנשים הוא מיני באופיו. האמת היא שבעולם הגדול ובמציאות נאורה אין זה כך, אתה פשוט לא יודע את זה כי מעולם לא ראית משהו אחר. צר לי עליך ועל שכמותך, אתם חיים בעולם מאוד חשוך ומנוון, שונאים (מתוך פחד כמובן) כל מה ששונה מכם. אני באה מעולם של מדע ודעת, לימוד והשכלה. לא כל החילונים הם שטחיים ורדודים שבוהים בטלביזיה כל היום, אבל אתה לא יודע את זה ולעולם לא תדע, הכוח שלנו מפחיד אותך וטוב שכך כי ידע זה כוח ולפי המשוואה הזו אתה מאוד חלש. חולשה שכזו מובילה להגבלת כוחה של האישה, אכן, לאדם כמוך המיניות של האישה היא דבר מפחיד שיש לדכא משום שכך תוכל להרגיש שאתה שולט וחזק - איזו אשליה מצחיקה

מדוע הדרת נשים?

אולי זה הדרת גברים, אם יש זמנים נפרדים לגברים ולנשים לביקור בתערוכה, אז מי החליט שזה דווקא הדרת נשים, הגברים מודרים כאן בדיוק באותה מידה.

זהו? נגמרו לכם כל הבעיות? לכו ותחפשו לכם דאגות אחרות בחיים, במקום לדחוף את אפכם באורח החיים של החרדים ועוד לצווח "כפיה דתית".

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר