דעו לכם שכ40% מהחרדים אינם כלל דתיים.. אלא..

מכוח האנרציה ומפחד משינוייים. ומפאת הילדים . אינם משנים

יש לך מקור וסטסיסטיקה ומוסמכת?

גם אם אתה סמרטוט חדל אישים, וכך אתה מתנהג, זה אינו אומר שאחרים הם כאלה, כל הפוסל במומו פוסל.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

כל עוד זה יהיה כדאי כלכלית הם ישארו קשורים בעטיני האורתודוקסיה.

כאן אין מקום להרחיב, אבל חלק גדול למדי של העדה לא חיה רק על הקצוואות. ההכנסה הממוצעת של המחצית המבוססת יותר מהעדה גבוהה מההכנסה הכללית לנפש. אתה צודק שיותר משהעגל רוצה לינוק, הפרה מעוניינת להיניק. הימין ההתנחלותי קונה את תמיכת האורתודוקסים בהתנחלות בעתנן ושוחד, על חשבוננו. כשאני אומר על חשבוננו, אני מתכוון לכולנו, דתיים, מסורתיים, וחילוניים כאחד, כולנו שמשרתים ומתפרנסים ומשלמים מיסים.

עוד מסקנה מטומטמת מבית היוצר של קלונימוט.

ממתי דת זה עניין של רווחה כלכלית? רק במוח הקודח של אנשים כמוך קיימת המשוואה הזאת. הבט בעצמך, מצד אחד אתה טוען שהחרדים הם חרדים מכיוון שהדבר מקנה להם "רווחה כלכלית" (ובוודאי על חשבון החילונים לדעתך). ומצד שני להמשיך ולטעון ולהשמיץ שאצל החרדים קיימת תופעת העוני יותר מבחברה החילונית, אם כך אז בעצם המצב הפוך, המציאות מוכיחה שדווקא להיות חילוני זה כדאי יותר כלכלית, אז הטענה המטומטמת שלך, שהחרדים הם חרדים מפני "שזה כדאי כלכלית" נפלה.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

דעו לכם שכ40% מהחרדים אינם כלל דתיים.. אלא..

מכוח האנרציה ומפחד משינוייים. ומפאת הילדים . אינם משנים

מאמינה לגמרי

קשה להגדיר דתי/חילוני ובכל זאת אני בטוחה שמעט מאוד אנשים מבינים את הדת מעבר לחוקים ולאורח חיים. בדיוק כמו שלא כל זוג נשוי אוהב כל לא כל אדם דתי-מאמין.

יהדות איננה יכולה להתקיים במנותק מאורח חיים דתי

אהבה או תיעוב\שנאה במערכת יחסים של זוג נשוי איננה דומה ואין לה שום קשר "לאהבת ה'" שהיא איננה בבחינת ביטוי יחס למשהוא מוחשי. לעניין קיומם של מי שמהדרים בחזות חיצונית ואורח חיים דתי אך אינם מאמינים-אינני יכול להכחיש שיש כאלה-אם כי לא ברור לי מדוע הם עושים שקר בנפשם

emo_63.png

http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker

http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר