איתור רבנים שונים

שלום, אני מנסה למצוא דרכי התקשרות לרבנים הנ"ל. אשמח לקבל עזרתכם! ר' דוד אבוחצירא ר' דב קוק ר' גרוסמן החלבן - ר' חיים הכהן ר' מזוז ר' ליאון לוי ר' חיים קנייבסקי ר' שטיינמן ר' בניהו ר' דוד בצרי ר' מרדכי אליהו ר' עובדיה יוסף ר' אלישיב ר' שלום פורת (פורת יוסף) ר' נבנצאל ר' שכטר ר' ארוש ר' רומפלר ר' שריקי בנו של ר' שריקי ר' פינטו הרנטגן - ר' אברג'יל הבבא ברוך

נגמר העידן של הצדיקים הגדולים

לא שאין רבנים יש כל אחד לפי כבודו אבל מנסיון של שנים במצב של היום צריך לפנות רק לה' כי קרוב ה' לכל קוראיו לכל אשר יקראהו באמת. ואשרי לאותו אדם ששופך את ליבו לאבא שבשמים יום יום בדמעות ואז הוא רואה ישועות כמטר על פני האדמה! בהצלחה.

רבנים

דניאל סע אל הרבנים שצינתה והם יקבלו אותך בשמחה

לא שאין רבנים יש כל אחד לפי כבודו אבל מנסיון של שנים במצב של היום צריך לפנות רק לה' כי קרוב ה' לכל קוראיו לכל אשר יקראהו באמת. ואשרי לאותו אדם ששופך את ליבו לאבא שבשמים יום יום בדמעות ואז הוא רואה ישועות כמטר על פני האדמה! בהצלחה.

אין ספק, אבל....

הפוליטקה הרי חוגגת. אם אני רוצה לארגן כנס של אחדות ישראל, אנשים ירצו לראות "הסכמות". זו הסיבה שאני מנסה להגיע לרבנים האלה. הייתי לפני כשבועיםם אצל ה"חלבן" והוא נתן את ברכתו ליוזמה, אבל אנשים רוצים לראות עוד שמות... אין מה לעשות, ככה זה...

רבנים

דניאל סע אל הרבנים שצינתה והם יקבלו אותך בשמחה

זו בדיוק הנקודה

אני לא יודע איך לגיע לכולם. אין לי כתובות או טלפונים....

אם אין אני לי מי לי? נגמר עידן אמונות ההבל הגדולות

מתי ואים בכלל היתה לך אמונה??????????

האם אלוהים הוא יצרן?

לאלה המאמינים שאלוהים הוא סוג של יצרן עולמות ויקומים. יש לנו ניסיון ממעשיהם של בני אדם, אנו יודעים מהניסיון שבניינים נבנים על ידי פועלי בניין, אנו יודעים מהניסיון שרהיטים מייצרים נגרים וכן הלאה. אין לנו בני האדם שום ניסיון מיצירת עולמות, אנו חיים בעולם זו המציאות היחידה המוכרת לנו, אין לנו שום ניסיון מעולמות אחרים, אין לנו שום אפשרות לדעת איך נוצרו או אולי הם קיימים מאז ומתמיד ללא התחלה. מהניסיון אנו יודעים כי לרוב בעלי החיים יש הורים שילדו אותם, לנו יש הורים ולהורינו היו הורים, העופות נולדים מביצים והביצים מעופות, שום דבר לא מרמז על התחלה ראשונית, להפך הכול מראה על מעגליות ולמעגל אין התחלה, אותו הדבר בצמחים הבאים מזרעים והזרעים מפירות אותם צמחים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר