גלעד

עוד חולה נפש משועמם

לך תאכל חזירים וצפרדעים ונחשים מצידי תאכל אותם עם הקאקא שלהם אתה דומה להם תאכל אותם היום וכשתמות הם יאכלו אותך ואולי יטרפו ואז יאכלו אותך

אדום בוטח בה' זאת לא הדרך שלנו בפורום הזה

פה בפורום אנו מכבדים כל אחד ואחד ותהייה דעתו אשר תהייה האדון שלמה יוסי ודעותיו לא צריך להרגיז אותך אלא להיפך הלוא כתוב "הוכח תוכיח את רעך" אנא ממך לדבר בשפה נקיה ולשמור על כבוד חבריך השרשור הזה הוא לכבוד גלעד שליט אנא לכבד את השבוי

אנו מכבדים את כולם רק יש מפגרים שחייבים לדבר שטויות

ואותם אני לא רואה ממטר זכותי להביע תקווה וביטחון בבורא עולם ומי הטיפשים האלה שיגידו לי תראה בעצמך איך הם תקפו סתם כמו חיות אז שילכו קיבינימט מצידי

הדיוט קופץ בראש= שלמה יוסי

משועמם ריק מתוכן. בכמה שטויות קנית את בורותך? סתום את הלוע שלך כבר אתה לא שם לב שאף אחד לא מתייחס אליך בכלל י-גוש של טיפשות ופיגור

האם התשובה שלך היא שאלוהים קופץ בראש

האם זה אלוהים המתואר בספר בראשית כמי שמתהלך בגן, שומע צעדים, מתחרט על בריאת אדם, שמטביע את החיים במבול, מעדיף קרבנות בשר טלאים על קרבן צמחוני. האם זה אלוהים של הרמב"ם שאין לו דמות הגוף. האם זה אלוהים של שפינוזה משהו כמו ביטוי אחר לטבע. ואולי זה ראש ממשלת ישראל. ואולי זה טוב ליבו של הנייה.

אנו מכבדים את כולם רק יש מפגרים שחייבים לדבר שטויות

ואותם אני לא רואה ממטר זכותי להביע תקווה וביטחון בבורא עולם ומי הטיפשים האלה שיגידו לי תראה בעצמך איך הם תקפו סתם כמו חיות אז שילכו קיבינימט מצידי

חדשות טובות באשר לגלעד

http://news.walla.co.il/?w=/1/1435343 אני ראיתי זאת כתוב בצופן התנכי הצופן אומר גלעד ישוב הביתה אל תחפשו בצופן התנכי כי רק לי יש תוכנה יחידה בעולם

עוד חולה נפש משועמם

לך תאכל חזירים וצפרדעים ונחשים מצידי תאכל אותם עם הקאקא שלהם אתה דומה להם תאכל אותם היום וכשתמות הם יאכלו אותך ואולי יטרפו ואז יאכלו אותך

חזירים זה טעים

אני אוהב במיוחד לאכול שרימפס
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר