דעת אנשי דת בנושא תסמונת דאון

אני צריך לדעת מהם דעתם של אנשי דת בעולם על המחלה תסמונת דאון תודה

ישנם שטוענים שזהו תיקון של הנפש שבאה בגלגול שבו היא לא יכולה להזיק אלא רק לקנות זכויות

ולאהוב ללא תנאים .וכנראה שזהו הגלגול האחרון שלהם עד גמר תיקון הם יחכו עם שאר הצדיקים בשמים . למציאות הרבה יותר טובה שרק מי שיהיה זך וטהור יגיע אליה!! מומלץ מאוד לחשוף אותם לשיעורי תורה ובעיקר מפנימיות תורת ישראל ,זה מקל עליהם מאוד את ההתמודדות בחיים ומפתח אותם רוחנית ומעלה את יכולת החשיבה והתפיסה שלהם .בדוק ומנוסה.

מדובר בנשמות גבוהות במיוחד

שבאו לתקן בדרך זו (לעניות דעתי הם גם פטורים מתורה ומצוות) נסה להיכנס לאתרים כמו 'הידברות' של הרב זמיר כהן תמצא שם ודאי פירוט רב.

אין נשמות לא גבוהות ולא נמוכות

ישנם שטוענים שזהו תיקון של הנפש שבאה בגלגול שבו היא לא יכולה להזיק אלא רק לקנות זכויות

ולאהוב ללא תנאים .וכנראה שזהו הגלגול האחרון שלהם עד גמר תיקון הם יחכו עם שאר הצדיקים בשמים . למציאות הרבה יותר טובה שרק מי שיהיה זך וטהור יגיע אליה!! מומלץ מאוד לחשוף אותם לשיעורי תורה ובעיקר מפנימיות תורת ישראל ,זה מקל עליהם מאוד את ההתמודדות בחיים ומפתח אותם רוחנית ומעלה את יכולת החשיבה והתפיסה שלהם .בדוק ומנוסה.

אין שום עדות ליומה של נפש, העולם היחידי הוא העולם בו אנו חיים, אין זולתו

אין נשמות לא גבוהות ולא נמוכות

שאלו את דעת אנשי דת מה אתה מתערב

אין שום עדות ליומה של נפש, העולם היחידי הוא העולם בו אנו חיים, אין זולתו

אתה בקושי איש שלא נדבר על בר דעת

הפורום פתוח לדתיים חילונים תסתכל בכותרת

יוסף | יוסף

ברק שאל את דעת אנשי דת חבד את רצונו אם הוא היה רוצה לשמוע דעה אחרתאז ברק היה כותב דעת אנשי... תכבד את עצמך בתגובותיך ועצה טובה ידידי קצת תחכים למד חסידות ותראה אור . נבטיח לך ידידי שיתבהרו לך ענינים רבים .

כרגיל אתה מתפרץ לדלת פתוחה לא הגבתי להודעתו של ברק אלא למתבוננת

מה אכפת לך שהיא מתבוננת

בינינו יוסי אתה יודע שלא כתבתי זאת על הודעה זאת בלבד אתה יודע שאין לי ענין אלא להפיץ "את מעינות החסידות חוצה" כמענה המשיח לבעש"ט בגן עדן כמו שהבעש"ט בעצמו כתב באגרת הבעש"ט. מופיע בספר כתר שם טוב סימן א'

מה לכת המשיחית המאמינה בפגר מת ולדת היהודית

לאנשים כמוך אין שום קשר לדת היהודית, אתם חבורה מצומצמת ומטומטמת של כמה מאות איש, בורים ועמי ארצות, המאמינים בפגר מת שהוא משיחם. אינכם שונים מאנשי שבתאי צבי או המאמינים בישו.

מה אכפת לך שהיא מתבוננת

בינינו יוסי אתה יודע שלא כתבתי זאת על הודעה זאת בלבד אתה יודע שאין לי ענין אלא להפיץ "את מעינות החסידות חוצה" כמענה המשיח לבעש"ט בגן עדן כמו שהבעש"ט בעצמו כתב באגרת הבעש"ט. מופיע בספר כתר שם טוב סימן א'

אתה מפיץ את תורת ישו לא את תורת הבעש"ט

דעת אנשי דת בנושא תסמונת דאון

אני צריך לדעת מהם דעתם של אנשי דת בעולם על המחלה תסמונת דאון תודה

דעתם שהכל נהיה בדברו, שקדושת החים מעל לכל, ולכן אסור להפיל ילד מאובחן. שתי דעות.

דעה אחת טוענת מה שכתוב בכותר, ויש לה בסיס מוסרי לא מבוטל. כאשר מתחילים במניעת חים מילדי הפרחים, לא יודעים איפה נעצור. הדעה השנייה גורסת שכל ביצית וזרע הם פוטנציאל לחים, ומי שגורס שאסור להשחיטם, לכל הדעות, לא ענייני. כאשר יש אפשרות למנוע לידה של ילד לא שלם בכדי להביא לעולם ילד אחר, לא משחיטים חים, מחליפים.האמנם ? לדעתי, יש להשאיר את ההכרעה בידי המשפחה. ומי שמאמין, שיתפלל לא לבוא במקומה.

מה לכת המשיחית המאמינה בפגר מת ולדת היהודית

לאנשים כמוך אין שום קשר לדת היהודית, אתם חבורה מצומצמת ומטומטמת של כמה מאות איש, בורים ועמי ארצות, המאמינים בפגר מת שהוא משיחם. אינכם שונים מאנשי שבתאי צבי או המאמינים בישו.

ריצ'ל גבירתי המלומדה אני מתפלא עליך

אחרי שעשיתי מחקר קצר עליך דוקא את יכולה לצטט את ההסבר ל-מה ההבדל... אבל מכיון שחסר לך בעיקר ואת אומרת שאת לא מאמינה הרי כל הבעי'ה שלך היא בחוסר קבלת עול מלכות שמים "שום תשים עליך מלך" זו מצוה מהתורה אבל אנשים כמוני שמאמינים ב"השגחה פרטית" שכל פרט בבריאה "דומם" "צומח" "חי" וכל שכן "מדבר" יש לו יעוד וצורך לקיום העולם אז רק אאחל לך למצוא ולדעת את האמת. אני אישית מרחם על אנשים כמוך שנלחמים בקיר עבה מאד
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר