תחיית המתים

למי שמאמין בתחיית המתים אני מציג קושיה: נגיד שכל המתים יקומו, איפה הם יגורו? מדובר במיליונים בכל העולם. עוד קושיה: אם לאישה אחת הבעל שלה נפתר והיא נישאה לבעל אחר. וכאשר תהיה תחיית המתים איפה ילך הבעל שנפתר? הוא לא אמור לחיות אם האישה שהיתה לו לפני שהוא נפתר? או שמה יהיו לאישה שני בעלים?

וכמה אוטובוסים צריך בשביל להסיע את ההמונים ולאן?

מי ששואל הרבה שאלות מעלים אותו ושם מסבירים לו

שאלה עניינית שאלתי

אתה רוצה שלא נשאל כלום ונסתמך על דברי רבנים בלבד?

שאלות

חלילה זכותך לשאול אבל לא נראה לי שאתה קורא תורה ונכון יש מי שמוסמך לענות לך.

תהיה רציני

לא היית רוצה שאכן תהיה תחיית המתים? האחרון שהייתי מצפה לפתרון הניידות זה ממך יש נעלה מעל כולם ולו ואך ורק לו הפתרונים הקדוש ברוך הוא הנשגב מכולם כולל אותך.

תחיית המתים

למי שמאמין בתחיית המתים אני מציג קושיה: נגיד שכל המתים יקומו, איפה הם יגורו? מדובר במיליונים בכל העולם. עוד קושיה: אם לאישה אחת הבעל שלה נפתר והיא נישאה לבעל אחר. וכאשר תהיה תחיית המתים איפה ילך הבעל שנפתר? הוא לא אמור לחיות אם האישה שהיתה לו לפני שהוא נפתר? או שמה יהיו לאישה שני בעלים?

שאל בני שאל,

בנושא המגורים לאלה שיקומו בתחיית המתים,אל תדאגגגג,יהיה מקום לכוווולם,אבל,אולי לא למדת טוב,מי יקום אז,לא כולם יקומו,כן,כולם יפתחו את העניים,אבל רק הראוים לקום יקומו, ורק יראיי השם יקומו ויחזרו לחיים,השאר יפקחו את עינהם יראו את הקמים ויחזרו לעולם האמת,אז בעניין הדיור אל תדאג, יהיה אז שר שיכון,{כמו אריק שרון ויבנה להם הרבה בתים וקרוואנים,האם נרגעת בתשובה זו לשאלתך,בנושא שיכונים,, בנושא השני,האם לאישה יהיו שני בעלים?ישנה אימרה שאומרת, הפסדת את הרכבת,תחכה לרכבת השניה,,, אז הכי הרבה הבעל הראשון יקח אישה אחרת,הלא יש על כל גבר כ-10 נשים, ועכשיו ברצינות אענה לך,מי אמר,שהאישה או הגבר שאיתה יקומו ויחזרו לחיים,תשמע,לפי מה שלמדנו,האישה איננה חייבת להנשא שוב לאחר מות בעלה הראשון,לאישה אין תרי"ג מצוות,הגבר חייב וחייב מאד,לאחר כחודש ממות אישתו לא חשוב הראשונה או השניה להנשא שוב,,,האם סיפקו אותך תשובות אלה,?אם לא,אז המשל לשאול ואענה לך,

מה אתה דואג???

סיעת קדימה תביא אוטובוסים חופשי חופשי,אתה לא חושב כך? יש לנו ממשלה נהדרת,תעודד את העלייה,

תהיה רציני

לא היית רוצה שאכן תהיה תחיית המתים? האחרון שהייתי מצפה לפתרון הניידות זה ממך יש נעלה מעל כולם ולו ואך ורק לו הפתרונים הקדוש ברוך הוא הנשגב מכולם כולל אותך.

מה אתה מתרגש אדון לוי,,

אתה רואה איך שאני עונה להם,בדיוק לפי הראש שלהם,מי שמפקפק ביכולתיו של הקדוש ברוך הוא,הוא אדם שינו יכול להאמין באף אחד,כל שכן בקב"ה,,

להתרגש ?

אני לא מתרגש מהם כלל מוצא חן בעיני איך שאתה עונה להם ולכן ממך אני מתרגש התרגשות חיובית.

תחיית המתים

תחית המתים אינה ענין גשמי כלל וכלל מדובר על תחיה רוחנית בלבד . אין לזה כל קשר לעולם הגשמי.

אתה מסוגל לפרט למה כוונתך בתחיה רוחנית?

מה אתה דואג???

סיעת קדימה תביא אוטובוסים חופשי חופשי,אתה לא חושב כך? יש לנו ממשלה נהדרת,תעודד את העלייה,

מי דואג? זו בעיה של המאמינים בהבלים

מה אתה מתרגש אדון לוי,,

אתה רואה איך שאני עונה להם,בדיוק לפי הראש שלהם,מי שמפקפק ביכולתיו של הקדוש ברוך הוא,הוא אדם שינו יכול להאמין באף אחד,כל שכן בקב"ה,,

סלח לי! באיזה בית ספר למדת לבנות משפטים ? אני שואל כי, מעניין איפה מבזבזים תקציב.

תחיית המתים

תחיית המתים מבחינה הלכתית

בס"ד שאלת שאלה ענינית. תראה, מבחינה הלכתית כאשר הבעל נפטר אין קידושיו תופסים עוד באשה. האשה נעשית מותרת לכל אדם ברגע הפטירה. כך שמתי שיקום לתחייה אין הוא נשוי לה ובשביל שיחיו ביחד עליהם להינשא שוב. מבחינת ההלכה בלבד. לעומת זאת מבחינה אנושית ואתית ראוי להם לחיות ביחד ולחזור אחד לשני. בקשר לשאלה הראשונה איך יהא מקום לכולם. אנחנו הרי מאמינים בבורא עולם הכל יכול שיעשה לנו נסים כמו שכבר עשה לנו מימי יציאת מצרים ועד עתה. כולל ובמיוחד הנס הגדול בבית המקדש שהיו עומדים צפופים ומשתחוים רווחים... גם בירושלים היה נס שלא אמר אדם צר לי המקום שאלין בירושלים. (ראה פרקי אבות). ק"ו לגבי הגאולה העתידה ותחיית המתים שהנסים שהיו לישראל במצרים יהיו כמו "טבע" לגבי הנסים שיהיו לעתיד...ב"ה.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר