שבעים פנים לתורה, רבותי, לכל אחד יש רב ובכמה דורשים על מעשה בראשית?

במיוחד היום שרבנים גדולים שמבינים בכך עניין לא ידוע לי האם קיימים בכלל?

להכין לך רשימה

על האונסי ילדים וילדות בחברה החרדית כדי שתוכל להסתכל בפרצופך הדוחה, או שתסדר לבד? כשאין לכם מה לענות אתם מתלהמים ועונים לא לעניין, יש לך מושג כמה אתאיסטים סוחרים בנשים? בתי הסהר בישראל מלאים במאמיני הרב עובדיה ואמנון הליצן. האם הנשים בעולם המערבי הם שפחות מין? כנראה ששכחת את המשנה הראשונה במסכת קידושין, "האישה נקנת בשלושה דרכים". מה לך כי תלין על סוחרי הנשים, הרי אלוהים בתורה מתיר לאדם למכור את בתו לאמה. נ.ב. אני לא אשתך, אז אנא דבר בנימוס.

הרוצה לשקר תרחיק עדותה, עובדת על חילונים תמימים.

עובדת על חילונים תמימים, באמצעות ציטוטים סלקטיבים לתת להם את הרושם השלילי כפי שנוח לך להציג. אבל את שגדלת להורים חרדים, יודעת הרי את האמת. תגידי עכשיו אבל ברור! האם אכן אמא שלך שפחת מין? את הרי יודעת טוב מאד את המציאות האמיתית שבחברה הדתית חרדית מכבדים את האשה כי את הרי גדלת במשפחה חרדית, ואל תעבדי פה על חילונים תמימים עם הסתות שקרים וסיפורי בלהות. תביישי לך.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

בחברה הדתית חרדית מכבדים את האשה

בחברה החרדית האשה היא אינקובטור . ומטיפוסים כמוך אינני מתביישת, רק חוששת מהאלימות שלכם.

תביישי לעד היכן התדרדרת

בחברה הדתית חרדית הבאת ילדים לעולם זהו אידיאל. זהו הקיום וההמשכיות של עם ישראל, אלמלי הדתיים והחרדים שמהוים משקל דמוגרפי כנגד הערבים, ישראל תהפוך תוך שנים ספורות לרוב ערבי, הנשים החרדיות יולדות ילדים בשמחה וברצון כדי לקיים את עם ישראל, ללכת ולכנות זאת "כאינקובטור" בושה וחפה. הנשים החרדיות הן גיבורות אמיתיות שעושות למען האידיאל של קיום והמשכיות עם ישראל, לעומת הנשים שאת מנסה לייצג, שכל מה שמעניין אותן זה רק הנהנתנות והאנוכיות.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

מבחינת בית המקדש וארץ ישראל אתה צודק.

קיימת אפילו שיטה מאוד מעניינת של רבי יהודה הלוי על כך שארץ ישראל זה המקום הראשון שבו אמורה להכנס השבת, זאת אומרת קו שינוי התאריכים לצרכי היהדות חייב לעבור בישראל, שיטה מעניינת, מאוד אהבתי אותה, אבל הלכה היום לצערי לא נוהגת כך, אם כי היום העניין לא כזה עיקרוני, רוב היהודים בעולם מרוכזים, או בארץ, או מערבה ממנה, ולכן שבת שלהם היא שבת לכל הדעות. לגבי שלטון ערב רב עלינו, זה לא מדויק, אכן מתבצע שלטון זר עלינו, אבל לא שלטון של ערב רב, אלא שלטון של הגוים ששולטים על ההנהגה החילונית שלנו, כאילו לא מובן מאין יורדות ההוראות? מה אתה חושב שארצות הברית שמסרבת לאפשר למדינות כמו רוסיה וסין להיות עצמאיות פתאום תתן עצמאות לישראל, לעם יהודי שמעולם מבחינתם לא היתה לנו עצמאות ויש לנו בדיוק אותן זכויות לתבוע אותה כמו לצוענים. הצמרת הפוליטית בישראל מבינה היטב שמבחינת ההיגיון המדיני- אם נתן גט כריתות למערב, או נתבע לעצמינו עצמאות ולדת ישראל במדינת ישראל מעמד כמו שיש לנוצרות אנגליקנית בבריטניה- המדינה הזאת לא תתקיים, אמריקאים ימכרו אותם מטוסי F 35 לא לישראל אלא למצרים וסעודיה, ורוסים כמובן ימשיכו לחמש את סוריה ואירן, מבחינה היגיונית מדינת ישראל לבדה מול מדינות ערב ענקיות הנתמכות על ידי המערב לא תשרוד. מה לא ברור כאן? לגבי המשיח, גם סבא רבא שלי ושלך חיכה למשיח והיה משוכנע כמו שצריך שעוד מעט הוא מגיע, אבל הוא עוד לא הגיע עד היום ומי אמר שאנחנו שונים מן הסבים שלנו ולא טועים? לכן כל עוד לא יופיע יהודי אחד שיבקש מראש ממשלת ישראל לפנות מקומו והוא אכן יעשה זאת ומנשיא ארצות הברית לשבת בשקט והוא יעשה זאת- זה המשיח, וכל היתר, אפילו אם יש ליהודים רפובליקת בננות משלהם שלא רואים אותה על אף מפה, זה לא מעלה ולא מוריד, כי מבחינה צבאית את הבעיה היהודית בארץ אפשר לפתור תוך מספר שעות, כמובן אם למכור מספיק נשק למצרים ולסעודיה. מנהיגי ישראל הם רק קבלני ביצוע של המערב, מה לא ברור כאן? אם תרצה יודנרט של הגטו הגדול בהיסטוריה, עם הבדל קטן, לפני שישים וחמש שנים גטאות הושמדו ללא שום קשר להתנהגותן והתועלת הכלכלית והיום הגטו הזה מתקיים כל עוד הוא מתנהג "טוב" וכל עוד יש הצדקה כלכלית כל שהיא לקיומו, ברגע כששום הצדקה כזאת לא תהיה יותר הגטו הזה יושמד ולא על ידי אמריקאיים, מי צריך להיגעל בדם שלנו? סתם, מפסיקים לספק נשק לישראל, ובמקביל מחמשים ערבים בנשק הכי טוב והם יעשו את העבודה, או לחלופין, מפסיקים לקנות שכורה ישראלית, יוצרים משבר כלכלי קשה בצורה מלאכותית, אמריקאים כבר עשו זאת לא פעם נגד רוסיה וצפון קוריאה, יעשו זאת גם נגד ישראל, במקביל נותנים לישראלים רבים בעלי יכולות מסוימות אפשרות להגר למדינות אחרות וכאלה יהיו יותר ממיליון ואחר כך מקימים כאן מדינה דו לאומית, איזה מין רפובליקה אחת מורכבת מפלשתין, ירדן וישראל שבה יהודים זה רק מיעוט. הגלות נמשכת, ומה אני אגיד לך? אני גם רוצה בעצמאות דתית של עם ישראל בארצו, אבל יודע שאם זה יקרה יהיה קשה מאוד לשכנע מדינה כל שהיא לא לנתק איתנו קשר.

שישקין, אתה בדרך הנכונה, אבל חי עדיין בעולם האמונה, ולא המציאות. אנגליה כמשל.

השפעת הכנסיה האנגליקנית על המשטר באנגליה קטנה בהרבה מהשפעת ההלכה האורתודוקסית בישראל. כך לדוגמה את חוקי האישות. באנגליה מתחתנים אזרחית, וכל אחד בוחר לאיזו כנסיה להשתייך.

תביישי לעד היכן התדרדרת

בחברה הדתית חרדית הבאת ילדים לעולם זהו אידיאל. זהו הקיום וההמשכיות של עם ישראל, אלמלי הדתיים והחרדים שמהוים משקל דמוגרפי כנגד הערבים, ישראל תהפוך תוך שנים ספורות לרוב ערבי, הנשים החרדיות יולדות ילדים בשמחה וברצון כדי לקיים את עם ישראל, ללכת ולכנות זאת "כאינקובטור" בושה וחפה. הנשים החרדיות הן גיבורות אמיתיות שעושות למען האידיאל של קיום והמשכיות עם ישראל, לעומת הנשים שאת מנסה לייצג, שכל מה שמעניין אותן זה רק הנהנתנות והאנוכיות.

להתבייש ממך, הצחקת אותי.

הם עושות ילדים מתוך לחץ חברתי וחיות בעוני מחפיר (אלוהים משום מה לא דואג להם ולא מתוך אידיאל, את השקרים שלך מכור במקום אחר. אחזור שוב על דבריי, הנשים החרדיות הם אינקובטור, ולא זב חוטם כמוך יכתיב לי מה לכתוב.

מה קשור אלוהים עכשיו מדברים על השופטים שהם עשו משפט צדק לפי ראות עיניהם ולא לפי התורה הקדושה

אלה השופטים החילונים שלך שהם נתנו חופש ל- 3 אנסים צעירים

כתוב אלהים שופט כל הארץ, מדוע הוא מסכים לשערוריות כאלה?

אתה כותב הרבה דברים מעניינים

אני יגיד לך משהו ............................ החרדים של פעם הם היו הרבה יותר פתוחים מאשר החרדים של היום , ברגע ש-החילונים הקצינו לכיוון של הגויים , אז הם היסתגרו בתוך עצמם והיום אי אפשר לדבר איתם על דברים ש-פעם זה היה מותר לדבר . בגלל " ירידת הדורות " רחמנא ליצלן .................... אם הייתה קמה כאן " מדינה דתית לאומית " אז לא היינו צריכים ש-האמריקאים יגידו לנו מה לעשות כאן אבל כניראה שיבוא המשיח אז באמת תקום כאן " מדינת הלכה חרדית " .

בנושא המשיח אני מסכים אתך. יש אתו רק צרה אחת. הוא לא בא היום. תמיד רק מחר.

אף אחד לא מכריח אותך להאמין שיש חיים אחרי המוות , אם אתה לא מאמין זה בעיה שלך

מי שהוא מאמין שיש חיים אחרי המוות , הוא גם מאמין שתהיה תחיית המתים .

אמונות הבל הן לא הכרח או בעיה אישית, הן שטיפת מוח של תינוקות.

לא תעשי לי טובה את ותלכי לקרוא מה כתוב בתוך הספרים הקדושים

חבל על הכעס...

תקרא את דברי בעל הסולם, ותבין שהתורה מדברת בשפת קודש, ושקודש משמעותו נבדל מן העולם הזה הנמוך... בהצלחה

בהצלחה גם לך

אמונות הבל הן לא הכרח או בעיה אישית, הן שטיפת מוח של תינוקות.

האדם הוא " יצור חלש " אם לא הייתה בעולם את האמונה אז לא היה לבני האדם במה לאחוז בחיים .

אפילו השבטים הכי פרימיטיביים שאין להם דת חייבים להאמין במשהו ,

בנושא המשיח אני מסכים אתך. יש אתו רק צרה אחת. הוא לא בא היום. תמיד רק מחר.

אנחנו היהודים חייבים להאמין שיש תיקווה לעולם ושבסוף נגיע למטרה ש-בשבילה ניברא העולם הזה .................

כמו שאצל " הנוצרים " ישו זה משיח , אצל " המוסלמים " זה מוחמד . אז גם אצלנו חייב להיות מישהו שהוא יתקן את העולם .

כתוב אלהים שופט כל הארץ, מדוע הוא מסכים לשערוריות כאלה?

בגלל שיש לכל בני האדם " בחירה חופשית בין היצר הטוב לבין היצר הרע " וכל מעשה ישפט ובני האדם יתנו את הדין

ולא רק בני האדם ישקלו ו-ישפטו , אלא כל העולם , בגלל ש-כל דבר בעולם הוא מגיע עם חשבון

איך אלוהים מסכים לרצח של מיליון ילדים שלא הספיקו לבחור ביצר

עבור לעמוד
, , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו ., standoff
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר