היהדות זה עבודה זרה ואתה עובד אלילים

אף אחד לא מכריח אותך להיות יהודי השערים אל אמריקה פתוחים ואתה יכול לעבור לשם

בניית בית המקדש זאת החטאת המטרה , לבית המקדש אין תפקיד ואין מטרה

בית המקדש זאת עבודה אלילים וכפירה בתורה

ובגלל שאין היום בית מיקדש אז התפילות שלנו זה בימקום הקורבנות שהיו בתוך בית המיקדש

והתפקיד שלו היה לחבר את כל חלקי הבריאה אל העולמות העליונים ,

ירושלים ו-עם ישראל זה מרכז העולם מעוניין לשמוע מימכם תגובות בנושא

בית המקדש עמד בדיוק במקום שבו ניברא העולם ובו ניבראו גם אדם ו-חווה . כל מה שאנחנו נעשה ולא משנה מה זה ישפיע על כל העולם , על ההיסטוריה , ועלינו במיוחד ............. כל מה שאנחנו נעשה זה ישפיע על כל העולם ועל כל העמים , ברגע ש-אנחנו ניגאל אז כל העולם יגיע אל השלווה ואל המנוחה שלו , אבל שורש הבעיה זה לא " האנשים הפשוטים מ-הרחוב " אלא " שילטון הערב רב השמאלני " שהוא שולט עלינו 60 שנה ומכניס לנו את כל העולם לתוך הבית והעיקר לא את הדת היהודית . מה שאני מנסה לומר זה ש-אם היינו ניגאלים לפני הרבה שנים אז לא היינו מגיעים למצב שהגענו אליו היום עם כל הערבים ועם כל האוייבים שלנו בחוץ ( איראן ו-המדינות השכנות ) וגם העולם כולו היה כבר ניגאל ולא מגיע להידרדרות המוסרית שהוא נימצא בה היום .

מרכז העולם הוא מקום לוהט, לא כדאי לך להתקרב לשם. ובכלל, אין למיסיון מספיק פורומים ?

העולם הוא אוליי היתקדם אבל הערכים שלו ירדו ...........................

מה שהיה כבוד לנשים בתנ"ך , היום זה הכבוד שהם ישרתו את הגבר במיטה .

העולם התקדם, בלי הוא. תגיד, אין שם אצלכם במיסיון מישהו שיכול לערוך את נרנוריך ?

מרכז העולם הוא מקום לוהט, לא כדאי לך להתקרב לשם. ובכלל, אין למיסיון מספיק פורומים ?

אבל חשבתי ש-כל האינטרנט זה שייך ל-שמאלנים כמוך ...................................

גם אתה יכול לעבור לאמריקה, אולי מוטב לאיראן, תרגיש בבית

חוץ מזה שאת מיתלהבת מעצמך את לא כזאת חכמה במיוחד

העולם אולי היתקדם נכון , אבל היום כל אישה צריכה להיות " שיפחת מין " שהיא הרבה יותר גרועה מימה שזה מופיע בתורה . תיבדקי קודם עובדות ולמה זה בדיוק ככה ואחר כך תמציאי סיפורי סבתא ותשקרי ...............

" שפחת מין "

"שחר" סליחה הצדק אתך, ראה מה כותבים החילונים על האשה. אמר רבי יוחנן: זו דברי יוחנן בן דהבאי. אבל אמרו חכמים: אין הלכה כיוחנן בן דהבאי, אלא כל מה שאדם רוצה לעשות באשתו – עושה. משל לבשר הבא מבית הטבח, רצה לאוכלו במלח – אוכלו, צלי – אוכלו, מבושל – אוכלו, שלוק – אוכלו; וכן דג הבא מבית הצייד. (נדרים כ). "נמצאו כל המלאכות שכל אשה עושה אותן לבעלה חמש מלאכות, טווה ורוחצת פניו ידיו ורגליו ומוזגת את הכוס ומצעת את המטה ועומדת לשמש בפניו, והמלאכות שמקצת הנשים עושות אותן ומקצתן אינן עושות שש מלאכות, מטחנת ואופה ומבשלת ומכבסת ומניקה ונותנת תבן לפני בהמתו". "כל אשה שתמנע מלעשות מלאכה מן המלאכות שהיא חייבת לעשותן כופין אותה ועושה אפילו בשוט". – רמב"ם הלכות אישות פרק כא'. "משמע שהאשה משועבדת להבעל לתשמיש בכל זמן שרוצה, אף שלא בזמן העונה אם היא בבריאותה; והבעל אינו מחוייב אלא בימי העונה שקבעו חכמים ובליל טבילה ובשעה שיוצא לדרך וכן כשהוא מכיר בה שהיא משדלתו ומרצה אותו ומקשטת עצמה לפניו" שו"ת אגרות משה חלק או"ח ד'.

ובגלל שאין היום בית מיקדש אז התפילות שלנו זה בימקום הקורבנות שהיו בתוך בית המיקדש

והתפקיד שלו היה לחבר את כל חלקי הבריאה אל העולמות העליונים ,

אתה חייב לעשות איזה חטא קטן אין לך ברירה

כי מצות אתה לא יודע מזה וסביר להניח שגם לא תדע עוד הרבה זמן כולך חטאים

בוא תלמד אותי להיות יהודי , נעשה עסקה

תגיד לי מצוה אחת לעשות בכדי להיות קצת יהודי תגיד לי רק מצוה אחת לא ביקשתי הרבה רק מצוה אחת לעשות בכל יום על מנת להרגיש יהודי טוב

" שפחת מין "

"שחר" סליחה הצדק אתך, ראה מה כותבים החילונים על האשה. אמר רבי יוחנן: זו דברי יוחנן בן דהבאי. אבל אמרו חכמים: אין הלכה כיוחנן בן דהבאי, אלא כל מה שאדם רוצה לעשות באשתו – עושה. משל לבשר הבא מבית הטבח, רצה לאוכלו במלח – אוכלו, צלי – אוכלו, מבושל – אוכלו, שלוק – אוכלו; וכן דג הבא מבית הצייד. (נדרים כ). "נמצאו כל המלאכות שכל אשה עושה אותן לבעלה חמש מלאכות, טווה ורוחצת פניו ידיו ורגליו ומוזגת את הכוס ומצעת את המטה ועומדת לשמש בפניו, והמלאכות שמקצת הנשים עושות אותן ומקצתן אינן עושות שש מלאכות, מטחנת ואופה ומבשלת ומכבסת ומניקה ונותנת תבן לפני בהמתו". "כל אשה שתמנע מלעשות מלאכה מן המלאכות שהיא חייבת לעשותן כופין אותה ועושה אפילו בשוט". – רמב"ם הלכות אישות פרק כא'. "משמע שהאשה משועבדת להבעל לתשמיש בכל זמן שרוצה, אף שלא בזמן העונה אם היא בבריאותה; והבעל אינו מחוייב אלא בימי העונה שקבעו חכמים ובליל טבילה ובשעה שיוצא לדרך וכן כשהוא מכיר בה שהיא משדלתו ומרצה אותו ומקשטת עצמה לפניו" שו"ת אגרות משה חלק או"ח ד'.

ובינתיים סחר בנשים ושפחות מין היא תופעה נפוצה בחברה החילונית שלך

עם כל הציטוטים והפרשנויות השליליות שאת מנסה לתת למקורות עם ישראל, בינתיים במציאות למעשה היום במאה ה-21 תופעות של שפחות מין וסחר בנשים זו תופעה נפוצה ביותר בחברה החילונית המסואבת שלך. קחי ראי ותסתכלי בפרצופך המכוער, זה קורה כאן ועכשיו ישראל החילונית זכתה למרבה הבושה להכלל ברשימה השחורה של משרד החוץ האמריקאי כאחת המדינות בהן משגשגת תופעת הסחר בנשים http://www.macom.org.il/topic_trafficking.asp סטטיסטיקה אלפי נשים נסחרות מידי שנה בישראל, רובן בנות 18 עד 35 גם הגיעו לידי המשטרה נתונים על סחר בקטינות מתחת לגיל 18 "המחיר" לאשה נע בין 4,000 ל 10,000 דולר http://www.macom.org.il/stats-trafficking.asp סחר בנשים בישראל וזנות בכפיה http://learn.snunit.k12.il/databases/seder/upload/trafficking/trafficking_prostitution.html איש משטרה בכיר על סחר בנשים: "העסק הזה מגלגל מיליארדים. נערת ליווי יכולה לעשות בלילה בערך 1500 שקל, נכפיל את זה בשלושים יום בחודש ונכפיל את זה ב 3000 נשים ... http://www.meshanim.com/z.doc סיפור מזעזע של סחר בנשים נחשף היום בבית המשפט המחוזי בתל-אביב, כשכתב אישום הוגש נגד אולג רושקה, בן 39, שמואשם בהברחת נשים לישראל ואילוצן לעסוק בזנות. כתב האישום מתייחס רק למקרה אחד, אולם ההערכה היא שלא מדובר במקרה בודד. http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/059/421.html YNET המדינה מתעשרת על גב קורבנות סחר בנשים http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3249038,00.html סחר בנשים; העונש: מגוחך הנשים נבדקות כמו בהמות, זהו סחר בעבדים", קובעים שופטים לגבי נאשמים; וגזר הדין בהתאם: היום הוטל העונש החמור ביותר - 4.5 שנות מאסר, רבע מהמותר בחוק http://news.walla.co.il/?w=/22/170018 אוסף עדויות מפי קורבנות סחר בנשים "ניסיתי להתנגד, ביקשתי שיעזבו אותי, והם אמרו לי המילה 'לא' לא קיימת בשבילך. את עכשיו גופה מהלכת, את כמו עבד שלנו - אם תתנגדי, את תמותי בגיל צעיר מאוד, הביתה לא תחזרי. תביני, אם את רוצה לחיות תצטרכי לעבוד בשבילנו". וכך מספר סוחר נשים: "מעמידים אותה ערומה באמצע החדר... נוגעים לה בחזה, באחוריים, לראות אם יש מה לתפוס. בודקים לה את הלשון, את השיניים, לראות אם היא בריאה. נוגעים לה באיברים האינטימיים... אומרים לה 'תלכי קדימה, אחורה, תעשי פוזות של דוגמנית, תנענעי מותק, תתכופפי. יותר נמוך. שנראה מה את שווה. ותרקדי. כמו רקדנית בטן'." http://www.tfht.org/index.php?section=article&album_id=28&id=65 הייתי יכול למלא עוד מאות קישורים כאלה

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

אז מה אלוהים עושה בעניין? למה אלוהים מסכים לעוולות כאלה?

ירושלים ו-עם ישראל זה מרכז העולם מעוניין לשמוע מימכם תגובות בנושא

בית המקדש עמד בדיוק במקום שבו ניברא העולם ובו ניבראו גם אדם ו-חווה . כל מה שאנחנו נעשה ולא משנה מה זה ישפיע על כל העולם , על ההיסטוריה , ועלינו במיוחד ............. כל מה שאנחנו נעשה זה ישפיע על כל העולם ועל כל העמים , ברגע ש-אנחנו ניגאל אז כל העולם יגיע אל השלווה ואל המנוחה שלו , אבל שורש הבעיה זה לא " האנשים הפשוטים מ-הרחוב " אלא " שילטון הערב רב השמאלני " שהוא שולט עלינו 60 שנה ומכניס לנו את כל העולם לתוך הבית והעיקר לא את הדת היהודית . מה שאני מנסה לומר זה ש-אם היינו ניגאלים לפני הרבה שנים אז לא היינו מגיעים למצב שהגענו אליו היום עם כל הערבים ועם כל האוייבים שלנו בחוץ ( איראן ו-המדינות השכנות ) וגם העולם כולו היה כבר ניגאל ולא מגיע להידרדרות המוסרית שהוא נימצא בה היום .

מבחינת בית המקדש וארץ ישראל אתה צודק.

קיימת אפילו שיטה מאוד מעניינת של רבי יהודה הלוי על כך שארץ ישראל זה המקום הראשון שבו אמורה להכנס השבת, זאת אומרת קו שינוי התאריכים לצרכי היהדות חייב לעבור בישראל, שיטה מעניינת, מאוד אהבתי אותה, אבל הלכה היום לצערי לא נוהגת כך, אם כי היום העניין לא כזה עיקרוני, רוב היהודים בעולם מרוכזים, או בארץ, או מערבה ממנה, ולכן שבת שלהם היא שבת לכל הדעות. לגבי שלטון ערב רב עלינו, זה לא מדויק, אכן מתבצע שלטון זר עלינו, אבל לא שלטון של ערב רב, אלא שלטון של הגוים ששולטים על ההנהגה החילונית שלנו, כאילו לא מובן מאין יורדות ההוראות? מה אתה חושב שארצות הברית שמסרבת לאפשר למדינות כמו רוסיה וסין להיות עצמאיות פתאום תתן עצמאות לישראל, לעם יהודי שמעולם מבחינתם לא היתה לנו עצמאות ויש לנו בדיוק אותן זכויות לתבוע אותה כמו לצוענים. הצמרת הפוליטית בישראל מבינה היטב שמבחינת ההיגיון המדיני- אם נתן גט כריתות למערב, או נתבע לעצמינו עצמאות ולדת ישראל במדינת ישראל מעמד כמו שיש לנוצרות אנגליקנית בבריטניה- המדינה הזאת לא תתקיים, אמריקאים ימכרו אותם מטוסי F 35 לא לישראל אלא למצרים וסעודיה, ורוסים כמובן ימשיכו לחמש את סוריה ואירן, מבחינה היגיונית מדינת ישראל לבדה מול מדינות ערב ענקיות הנתמכות על ידי המערב לא תשרוד. מה לא ברור כאן? לגבי המשיח, גם סבא רבא שלי ושלך חיכה למשיח והיה משוכנע כמו שצריך שעוד מעט הוא מגיע, אבל הוא עוד לא הגיע עד היום ומי אמר שאנחנו שונים מן הסבים שלנו ולא טועים? לכן כל עוד לא יופיע יהודי אחד שיבקש מראש ממשלת ישראל לפנות מקומו והוא אכן יעשה זאת ומנשיא ארצות הברית לשבת בשקט והוא יעשה זאת- זה המשיח, וכל היתר, אפילו אם יש ליהודים רפובליקת בננות משלהם שלא רואים אותה על אף מפה, זה לא מעלה ולא מוריד, כי מבחינה צבאית את הבעיה היהודית בארץ אפשר לפתור תוך מספר שעות, כמובן אם למכור מספיק נשק למצרים ולסעודיה. מנהיגי ישראל הם רק קבלני ביצוע של המערב, מה לא ברור כאן? אם תרצה יודנרט של הגטו הגדול בהיסטוריה, עם הבדל קטן, לפני שישים וחמש שנים גטאות הושמדו ללא שום קשר להתנהגותן והתועלת הכלכלית והיום הגטו הזה מתקיים כל עוד הוא מתנהג "טוב" וכל עוד יש הצדקה כלכלית כל שהיא לקיומו, ברגע כששום הצדקה כזאת לא תהיה יותר הגטו הזה יושמד ולא על ידי אמריקאיים, מי צריך להיגעל בדם שלנו? סתם, מפסיקים לספק נשק לישראל, ובמקביל מחמשים ערבים בנשק הכי טוב והם יעשו את העבודה, או לחלופין, מפסיקים לקנות שכורה ישראלית, יוצרים משבר כלכלי קשה בצורה מלאכותית, אמריקאים כבר עשו זאת לא פעם נגד רוסיה וצפון קוריאה, יעשו זאת גם נגד ישראל, במקביל נותנים לישראלים רבים בעלי יכולות מסוימות אפשרות להגר למדינות אחרות וכאלה יהיו יותר ממיליון ואחר כך מקימים כאן מדינה דו לאומית, איזה מין רפובליקה אחת מורכבת מפלשתין, ירדן וישראל שבה יהודים זה רק מיעוט. הגלות נמשכת, ומה אני אגיד לך? אני גם רוצה בעצמאות דתית של עם ישראל בארצו, אבל יודע שאם זה יקרה יהיה קשה מאוד לשכנע מדינה כל שהיא לא לנתק איתנו קשר.

אתה כותב הרבה דברים מעניינים

אני יגיד לך משהו ............................ החרדים של פעם הם היו הרבה יותר פתוחים מאשר החרדים של היום , ברגע ש-החילונים הקצינו לכיוון של הגויים , אז הם היסתגרו בתוך עצמם והיום אי אפשר לדבר איתם על דברים ש-פעם זה היה מותר לדבר . בגלל " ירידת הדורות " רחמנא ליצלן .................... אם הייתה קמה כאן " מדינה דתית לאומית " אז לא היינו צריכים ש-האמריקאים יגידו לנו מה לעשות כאן אבל כניראה שיבוא המשיח אז באמת תקום כאן " מדינת הלכה חרדית " .

אה , ועוד משהו " הדתיים הספרדים " אף פעם לא היו קיצוניים כמו " הדתיים האשכנזים "

האשכנזים הגיעו מיתוך ארופה ו-התרבות המערבית ולכן הם תמיד הולכים אל " הקיצוניות " ברגע שהם חילונים אז הם הופכים להיות " חילונים קיצוניים " וברגע שהם חרדים אז הם הופכים להיות " דתיים קיצוניים "

בוא תלמד אותי להיות יהודי , נעשה עסקה

תגיד לי מצוה אחת לעשות בכדי להיות קצת יהודי תגיד לי רק מצוה אחת לא ביקשתי הרבה רק מצוה אחת לעשות בכל יום על מנת להרגיש יהודי טוב

אני יגיד לך דבר 1 וכבר תבין ........... " אתם הספרדים אף פעם בהיסטוריה לא הייתם קיצוניים כמו האשכנזים "

אז ככה ש-אצלכם הספרדים תמיד יש " דלת פתוחה " אם מישהו הפך להיות חרדי . אבל אם היית אשכנזי אז הדלת הייתה ניטרקת שמה חס וחלילה אתה תקלקל או תהרוס מישהו אחר ..........
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אליהו פ
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר