במילים אחרות " בני האדם נולדו לא מושלמים בתוך עולם לא מושלם " כדי שהם ילמדו לתקן אותו

וכל אחד נולד שונה כי הוא משלים מישהו אחר , ככה גם גבר ו-אישה הם משלימים אחד את השני בזוגיות שלהם

הכל משתנה ולכן אינו יכול להיות מושלם

לא אתה טועה טעות חמורה אלוהים ברא כל דבר בעולם שהוא חלק אחד מיתוך מערכת שלמה

לא שאלו אותך, הגחת מרחם אמך, קיבלת כרטיס בכיוון אחד ואין לפני מי לתת את הדין

עכשיו אני מבין למה אתה חושב ש-החיים זה " סתם " וכל העולם הזה הוא " סתם עולם "

החיים הם לא סתם, החיים הם מה שאתה עושה איתם

לא אתה טועה טעות חמורה אלוהים ברא כל דבר בעולם שהוא חלק אחד מיתוך מערכת שלמה

שום דבר לא נברא ואין שום דוגמה לבריאה, לכולם יש הורים

נכון ויש כאלה שהם נולדים בלי הורים לבד ברחוב והם מיתפללים אל מי שנימצא בשמיים שהוא יעזור להם

נתחיל מהסיפא

אין טייפים לקניות . אבל אם יש לך , זירקי עצם . למה אני רוצה שיאמינו בי ? כיום לא איכפת לי . פעם רציתי . היום התיאשתי . למה המצוות התפלות (כתחתוני הכהן הגדול) כתובות בפרטי פרטים , ואילו המצוות החשובות אינם זוכות לחשיפה משמעותית ? יש לך הנחה שגויה . כאילו שמה שכתוב בתורה אני כתבתי או הכתבתי . ממש לא . לדוגמה : את הפסור "לא תבשל גדי בחלב אימו" אמרתי 52 פעמים . 52 פעמים חזרתי והסברתי שחלב אם אינו חומר דלק . אי אפשר להזין אש מחלב אם . אז מה עשו החכמי ישראל לדורותים ? העלימו 49 מופעים של המלצותי וגם עיוותו אותם לאיסור של אי אכילת מזון טעים . תשמעי רחל , אני אינני אשם במה שאנשי עסקים תאבי כסף וכח אומרים בשמי . אבל מצד שני אני לא מתערב שלא יוציאו נגדי דין רודף . השוכן המרומים .

בלי אחריות

קנה SIRI לכמה ימים ו PPHM לכמה חודשים. רק בקשה אחת אלוהים, ההיסטוריה מוכיחה שאתה תמיד מכה באלה שמלקקים ומאמינים בך, אז אנא שנה ממנהגך ועזוב אותי במנוחה.

בכל דור

ממציאים תרוץ חדש מדוע הגאולה לא מגיעה. העולם היום הרבה יותר מוסרי מאבות אבותינו שעבדו אלילים וחיסלו אחד את השני. הגאולה היא המצאה של בני אדם, משיח לא בא ולא יבוא.

משיח זה המציאות

עצם זה שהמציאות הולכת ונהיית יותר מוסרית זה אומר שהעולם הולך ונהיה יותר ויותר מוכן לימי המשיח שהם ימים שהעולם יחיה בשלמות עליונה התפקיד שלנו הוא להגביר את המוסריות בעולם ולהציא לאור את היכולות הגבוהות שנמצאות בנו וזאת ע"י הדבקות בתורה דווקא פשיטת הרגל התרבותית שמתרחשת כיום מקרבת את עמ"י לעבר הגאולה ע"י התחזקות בתורה ומצוות והבנה כי אין תרבות אחרת לעמ"י

משיח זו אמונת הבל, לאמונות הבל אין קשר עם המציאות, לכן הן אמונות הבל

נכון ויש כאלה שהם נולדים בלי הורים לבד ברחוב והם מיתפללים אל מי שנימצא בשמיים שהוא יעזור להם

לכל בעלי החיים יש הורים שהביאו אותם לעולם, בשמיים אין אף אחד.

שלמה המלך אומר בספר קוהלת ש-רק " בני האדם " הולכים אל העולם הבא

בסופו של דבר כולם " מתים לבד " ואחרי זה עומדים לפני " בית דין של מעלה "

לא שלמה, מה אתה יודע על בית דין של מעלה?

" אין אדם מושלם " , " אין עולם מושלם " " רק אלוהים מושלם " ו-העולם הבא מושלם "

שחר, חבל לך להתווכח אתו, זה עוד מטורלל אחד עם תסבוכות נפשיות

מנסיון העבר, עם האדם הזה לא תוכל לנהל שיחה הגיונית.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

נו זה ברור עם כל השמאלנים אי אפשר להיתווכח כי האף שלהם הוא גבוהה מעל כולם

אני רוצה ש-אנשים ידעו עם איזה רשעים יש להם עסק , לכן אני מבליט את עצמי כאן בפורום ......................

לא שלמה, מה אתה יודע על בית דין של מעלה?

מה החילונים יודעים על " העולם הבא " ועל " הנשמה " שלהם בכלל אף אחד לא ביקר שם עדיין

עבור לעמוד
... , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: the.one.who.knows
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר