ירושלים ו-עם ישראל זה מרכז העולם מעוניין לשמוע מימכם תגובות בנושא

בית המקדש עמד בדיוק במקום שבו ניברא העולם ובו ניבראו גם אדם ו-חווה . כל מה שאנחנו נעשה ולא משנה מה זה ישפיע על כל העולם , על ההיסטוריה , ועלינו במיוחד ............. כל מה שאנחנו נעשה זה ישפיע על כל העולם ועל כל העמים , ברגע ש-אנחנו ניגאל אז כל העולם יגיע אל השלווה ואל המנוחה שלו , אבל שורש הבעיה זה לא " האנשים הפשוטים מ-הרחוב " אלא " שילטון הערב רב השמאלני " שהוא שולט עלינו 60 שנה ומכניס לנו את כל העולם לתוך הבית והעיקר לא את הדת היהודית . מה שאני מנסה לומר זה ש-אם היינו ניגאלים לפני הרבה שנים אז לא היינו מגיעים למצב שהגענו אליו היום עם כל הערבים ועם כל האוייבים שלנו בחוץ ( איראן ו-המדינות השכנות ) וגם העולם כולו היה כבר ניגאל ולא מגיע להידרדרות המוסרית שהוא נימצא בה היום .

בית המקדש זאת עבודה זרה , אסור לבנות בית מקדש זה הכל

משום מה...,

לימדו אותי שהאדם הראשון ובת זוגו נבראו בגן עדן, לא ידעתי שבית היולדות עבר בינתיים, מילא. לגבי "הצנטרום של הפיילה", לפני קופרניקוס היה ודאי שכדוה"א במרכז היקום, אבל מאז השתנו הרבה דברים. כעת גש לאטלס, בדוק את קו הרוחב עליו נמצאת ירושלים, ולמיטב זכרוני זה משהו בסביבות 32 מעלות. מסקנה... . מכל מקום, לנו היהודים, ירושלים היא מרכז לכל דבר.

ניראה לי ש-את קוי הרוחב ו-האורך המציאו הנוצרים אז ברור ש-יהדות זה בשבילך עבודה זרה

ארץ ישראל יושבכת באזור מרכזי על מפת העולם

בית המקדש זאת עבודה זרה , אסור לבנות בית מקדש זה הכל

איך קבעת ? ......................

התפקיד של בית המקדש היה להעלות את הרוחניות של עם ישראל ולהבדיל אותו מן הגויים .

ניראה לי ש-את קוי הרוחב ו-האורך המציאו הנוצרים אז ברור ש-יהדות זה בשבילך עבודה זרה

היהדות זה עבודה זרה ואתה עובד אלילים

רק ש-ייפול שילטון הערב רב השמאלני נוכל להביא " אהבת חינם " בתוך עם ישראל

השמאל הקיצוני מעדיף לחיות עם ערבים לובשי כפייה ולא עם יהודים שומרי תורה ו-מיצוות , אז עד ש-הקליפה הזאת לא תישבר אנחנו לא נוכל להביא " אהבת חינם " בתוך עם ישראל .

איך קבעת ? ......................

התפקיד של בית המקדש היה להעלות את הרוחניות של עם ישראל ולהבדיל אותו מן הגויים .

בניית בית המקדש זאת החטאת המטרה , לבית המקדש אין תפקיד ואין מטרה

בית המקדש זאת עבודה אלילים וכפירה בתורה

אם זה היה עבודה זרה אז רוב העם לא היה מאמין שזה צריך להיבנות

הקדוש ברוך הוא גם לא רצה שיהיה גם מלך ו-העם כן רצה

גם את הכתב פיתחו...

עכו"ם ואנחנו אימצנו. גם את המספרים וגם את ה - 0, ועוד קודם לכן את האש והגלגל, את הרפואה הפיזיקה והמתמטיקה. קוי אורך יוצאים מהקודקוד ומגיעים לקודקוד הנגדי ברווחים שוים, כך גם קווי הרוחב, אז איך שלא תסתכל על זה ירושלים אינה על קו המשווה (המחלק את כדוה"א, לחלק צפוני ולחךק דרומי. מה שהעברים כן "המציאו" זה חוקים סוציאליים - כמו העבד והשבתון. ואגב, ברית המילה כמו גם מנהגים אחרים, קדמו ליהדות. נ.ב. - כעת לשאלה שאני שואל את כל הפאנאטים - באיזה שפה וכתב נכתבו 10 הדיברות?.

ירושלים ו-עם ישראל זה מרכז העולם מעוניין לשמוע מימכם תגובות בנושא

בית המקדש עמד בדיוק במקום שבו ניברא העולם ובו ניבראו גם אדם ו-חווה . כל מה שאנחנו נעשה ולא משנה מה זה ישפיע על כל העולם , על ההיסטוריה , ועלינו במיוחד ............. כל מה שאנחנו נעשה זה ישפיע על כל העולם ועל כל העמים , ברגע ש-אנחנו ניגאל אז כל העולם יגיע אל השלווה ואל המנוחה שלו , אבל שורש הבעיה זה לא " האנשים הפשוטים מ-הרחוב " אלא " שילטון הערב רב השמאלני " שהוא שולט עלינו 60 שנה ומכניס לנו את כל העולם לתוך הבית והעיקר לא את הדת היהודית . מה שאני מנסה לומר זה ש-אם היינו ניגאלים לפני הרבה שנים אז לא היינו מגיעים למצב שהגענו אליו היום עם כל הערבים ועם כל האוייבים שלנו בחוץ ( איראן ו-המדינות השכנות ) וגם העולם כולו היה כבר ניגאל ולא מגיע להידרדרות המוסרית שהוא נימצא בה היום .

בכל דור

ממציאים תרוץ חדש מדוע הגאולה לא מגיעה. העולם היום הרבה יותר מוסרי מאבות אבותינו שעבדו אלילים וחיסלו אחד את השני. הגאולה היא המצאה של בני אדם, משיח לא בא ולא יבוא.

את לא חייבת להאמין , וחוץ מיזה גם מי שלא מאמין בתחיית המתים זאת בעיה שלו שהוא לא יקום אחר כך מ-הקבר .

העולם הוא אוליי היתקדם אבל הערכים שלו ירדו ...........................

מה שהיה כבוד לנשים בתנ"ך , היום זה הכבוד שהם ישרתו את הגבר במיטה .

כבוד לנשים בתנ"ך?

על איזה כבוד אתה מדבר? על יהודה ותמר או דוד ובת שבע, או אולי אתה מתכוון לזה? יג כי-ייקח איש, אישה; ובא אליה, ושנאה. יד ושם לה עלילות דברים, והוציא עליה שם רע; ואמר, את-האישה הזאת לקחתי, ואקרב אליה, ולא-מצאתי לה בתולים. טו ולקח אבי הנערה, ואימה; והוציאו את-בתולי הנערה, אל-זקני העיר--השערה. טז ואמר אבי הנערה, אל-הזקנים: את-בתי, נתתי לאיש הזה לאישה--וישנאהא. יז והנה-הוא שם עלילות דברים לאמור, לא-מצאתי לבתך בתולים, ואלה, בתולי בתי; ופרשו, השמלה, לפני, זקני העיר. יח ולקחו זקני העיר-ההיא, את-האיש; וייסרו, אותו. יט וענשו אותו מאה כסף, ונתנו לאבי הנערה--כי הוציא שם רע, על בתולת ישראל; ולו-תהיה לאישה, לא-יוכל לשלחה כל-ימיו. {ס} כ ואם-אמת היה, הדבר הזה: לא-נמצאו בתולים, לנערה. כא והוציאו את-הנערה אל-פתח בית-אביה, וסקלוה אנשי עירה באבנים ומתה--כי-עשתה נבלה בישראל, לזנות בית אביה; וביערת הרע, מקרבך.

חוץ מזה שאת מיתלהבת מעצמך את לא כזאת חכמה במיוחד

העולם אולי היתקדם נכון , אבל היום כל אישה צריכה להיות " שיפחת מין " שהיא הרבה יותר גרועה מימה שזה מופיע בתורה . תיבדקי קודם עובדות ולמה זה בדיוק ככה ואחר כך תמציאי סיפורי סבתא ותשקרי ...............
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר