איבוד ראיית לילה בעין שמאל

שמי יוקי, ואני בת 28 ומרכיבה עדשות מגע מזה 10 שנים. המספר שלי בעיניים נמוך (1.5 בימין ו-0.5 בשמאל עם צילינדר קטן בשתי העיניים). בתקופה האחרונה אני חשה בתופעה מאוד מוזרה בעין שמאל. בלילה, ללא משקפיים ועדשות מגע, כשהחדר חשוך, אני רואה בעין שמאל כאילו דרך בד שחור. ההרגשה היא כאילו איבדתי את ראיית הלילה שלי בעין שמאל. בנוסף, אני רואה מדי פעם נקודות קטנות שחורות בשתי העיניים, שאני מסתכלת לדוגמא על מסך לבן, אבל הבנתי שזה נפוץ ותקין. המצב מאוד הלחיץ אותי והלכתי לבדיקה עיניים שכללה הרחבת אישונים. הרופא עיניים אמר שהכל בסדר ואין מה לדאוג. הוא יותר התייחס לנקודות השחורות, ואמר שאם הם גודלות, לחזור אליו. לעומת זה את זה שאני לא רואה בלילה בעין שמאל הוא די ביטל ואמר שככה זה עם אנשים מקוצרי ראיה... זה עדיין מאוד מלחיץ אותי, כי תופעה זו היא חדשה, ויש לי המון חברים עם משקפיים שלא סובלים מזה. האם בעיה זו נשמעת לך מוכרת??? תודה מראש! (וסליחה על האורך)

איבוד ראיית לילה

שלום יוקי, האם ראייתך בלילה עם המשקפיים או עם העדשות תקינה ודומה לראיה בעין השניה? אם התשובה היא כן - אין לך מה לדאוג. אך אם יש הבדל משמעותי בין שתי העיניים ושתיהן מתוקנות היטב ע"י אופטומטטריסט - יש מקום לברור אצל רופא עיניים מומחה לרשתית. יש מחלות עיניים ומחלות גנטיות שהסימפטומים הראשונים הם פגיעה בראיית הלילה. בברכה,ניצן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה
בחר
בחר