גופים זרים בנוזל העין

אני כבן 50 בד"כ רואה טוב אך כאשר אני מסתכל כלפי נניח שמים כחולים פתאום אני מבחין בחלקיקים קטנים שאינם נמצאים במציאות מחוץ לעין אך בהזזה קלה של העין הם נעים כאילו בתוך העין נראה לי כאילו אלה שאריות מיקרוסקופיות של שיטפי דם פנימיים האם התופעה מוכרת? איך ניתן להמיס חלקיקים אלה המעכירים את הנוזל? תודה מראש למשיב!!!

לידע כללי

למעשה התמונה שמתקבלת במוח היא לא מה שאתה חושב שאתה רואה. העין מלא בוורידים וכשהאור עובר דרך העין הוא ביחד עם התמונה החיצונית מקרין למוח גם את הדפוס של הוורידים, כמו גם הצבע של התמונה שמתקבלת במוח היא בעלת גוון אדום בגלל הדם שבעין. המוח שלנו לוקח את התמונה ומנקה אותה, עושה לתמונה תיקון, מוריד את הדפוס של הוורידים והצבע האדום. ראיתי את זה בסרט בערוץ 8

למניאק2003...

שלום, אנא המנע מלתת עצות רפואיות ללא הכשרה וידע מתאים ! אתה יכול לגרום לנזק אמיתי לשואלים ! בברכה, אייל ברקו אופטומטריסט-קליני.

גופים זרים בנוזל העין

אני כבן 50 בד"כ רואה טוב אך כאשר אני מסתכל כלפי נניח שמים כחולים פתאום אני מבחין בחלקיקים קטנים שאינם נמצאים במציאות מחוץ לעין אך בהזזה קלה של העין הם נעים כאילו בתוך העין נראה לי כאילו אלה שאריות מיקרוסקופיות של שיטפי דם פנימיים האם התופעה מוכרת? איך ניתן להמיס חלקיקים אלה המעכירים את הנוזל? תודה מראש למשיב!!!

התופעה מוכרת - כנראה חלקיקי ג'ל הצפים להם בעין, יש להיבדק בכל זאת ע"י רופא עיניים לשלילה של בעיות נילוות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה
בחר
בחר