אבקש תמיכה

אני בן 25, ולא נעזרתי במשקפיים עד היום. בזמן האחרון אני נאלץ לקרוא ממסך המחשב עשרות אלפי עמודים של טקסט(מקצועי). הראיה שלי כבר זמן מה אינה במיטבה, עם זה אינני מרגיש צורך במשקפיים ביום-יום. הצורך בקריאה מאומצת העלה אצלי רעיון לרכוש משקפיים כדי להעלות את העמידות הפיזית. ניגשתי לאופטיקה ורכשתי(לכאורה) משקפיים. R - 0.75 - 2.50 x 105 L - 0.75 - 0.75 X 70 הבעיה היא שבעין הימין אני עדיין לא רואה מספיק טוב! אמרתי את זה לאופטומטריסט, אבל היא סירבה אפילו לעשות בדיקה חוזרת ואמרה לחזור אחרי חודש. יצאתי וניגשתי לאופטיקה בקירבת המקום. שם ערכו לי בדיקה שכללה הצמדה אל פני המשקפיים הקיימים עדשה נוספת, שאכן שיפרה את הראיה בעין הימין מאבר לשיפור של המשקפיים הקיימים. האופטומטריסט אמר לי שבעין הימין יש לי צלינדר מעל שלוש. ז"א R - 0.75 - 3.00+ x 105, וכמובן הציעו להחליפו. ניגשתי בחזרה לאופתיקה עם הממצאים החדשים. שם נאמר לי שאפילו אם אכן אלה הדברים, לא יהיה נכון לעשות את התיקון כי זה יצור הבדל גדול בין העיניים, שבתורו יצור הרגשה של ראייה כפולה, (ולדעתי המשקפיים נבנו מראש עם השיקול הנ"ל ועם הידיעה שהמספר לא מדוייק). האם כדי לי בכול זאות להחליף את המספר, או שההבדל הוא אכן דבר ממשמעותי ? תודות מראש

איך אתה מרגיש עם המשקפיים?

על פניו הגישה של האופטומטריסטית הראשונה נראית לי נכונה, בנוסף יתכן שלשימוש מול המחשב אפשר לוותר על המספרים ולהשאיר רק את הצילינדרים, תתייעץ עם האופטומטריסטית שנתנה לך את המרשם אך קודם נסה להתרגל למשקפיים ולהרגיש עד כמה הם תורמים להרגשתך במהלך ולאחר העבודה. בברכה,ניצן.

פשוט מאוד !

אני מרגיש שיפור ניכר. אבל שוב, הראיה בעין ימין טוענת שיפור בנוסף לתיקון של המשקפיים.

שאלה לניצן +++++++++++++++

היום הלכתי לרופה ממומחה, ואחרי יותר מחצי שעה של בדיקות קיבלת את המרשם הבא R +0.50 -3.25 X 105 L -00 -1.00 X 70 כמו שניתן לראות המשקפיים שרכשתי לא תואמים לי והשאלה, מה האופציות שלי ? האם אני ראשי לדרוש היחזירו לי את הכסף או לדרוש שיחליפו את המשקפיים לנכונים ? וכמובן אם ישנם הבטים מיוחדים במקרה שאני יגיש תביעה משפטית אם ולא יקבל את מה שברצוני ?

רופא הוא רופא

שלום מניאק!! רופא עיניים הוא מומחה למחלות עיניים והטיפול בהן. המומחיות להתאמת משקפיים נכונים ונוחים היא עפ"י רוב שמורה לאופטומטריסט שלומד במשך לפחות 4 שנים רק איך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. אם נבדקת ע"י אופטומטריסט/ית מקצועי ומדופלם קרוב לודאי שקיבלת את משקפיים נכונים להתחלה, יתכן שבעתיד לאחר תקופת הסתגלות תוכל לקבל מרשם שיתן לך ראיה חדה יותר. בברכה,ניצן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה
בחר
בחר