ניסטגמוס

אמא יקרה גם אנחנו היינו במצב דומה אפילו הרבה יותר גרוע כי ניר שלנו הוא גם לבקן שזוהי תוספת נכבדה על הקושי. ובכל זאת אל תעצרו העיקר שיש ראיה ובאמת לא חשוב כמה אני מכירה המון ילדים עם נסתגמוס וקשיי הראיה קטנים. יש ניסתגמוס ללא קושי ראיה בכלל במיוחד אצל לא לבקנים גם אם הראיה חלשה עדין החיים יפים ומלאים הכל תלוי איך ההורים מקבלים. דוגמאות מהחיים את יכולה לטלפן אלי 0577499539

תודה רבה על החיזוק הייתי זקוקה לכך

ניצור קשר בהקדם. תודה ושבת שלום.

אנא עיזרי לנו

אתמול לאחר ביקור אצל רופא עיניים אובחן לבני בן החודשיים וחצי ניסטיגמוס, מאז אנו לא שקטים ונשארנו עם המון שאלות, בבקשה אם ברשותך חומר תשלחי לי למייל bitan30@walla.co.il, ותודה על החיזוק כי אנו מודאגים מאוד. לציין כי בני אינו לבקן.

מיסטגמוס+רישתית ללא פיגמנט

אבקש לקבל פרטים לגבי המחלה בן אחותי בן תשע היה בביקור אצל רופא לפני 3 שנים והתגלתה בעיה של ניסטגמוס וראיה של 60% לפני יומיים היה שוב בביקורת רופא המשפחה ונמסר שיש לילד ראיה של 20% מה ניתן לעשות? והאם יש פיתרון לבעיה אשמח לקבל כל סיוע מדלן

מדלן שלום

היום בני בן 10 חודשים, אמנם עדיין קיים אצלו הניסטגמוס אך זה משתפר מאוד. אנו למדנו לחיות עם הבעיה בעיניים של בני לציין כי הילד רואה טוב ומגיב טוב לכל דבר, ברצוני לחזק אותך ולומר גם אם בן אחותך רואה אפילו במעט זה עולם ומלואו, החיים יפים ותפסיקי לדאוג. כולם גדלים עם בעיות החיים ממשיכים.

תודה

איך ניתן להבין מה רואה הילד בזמן שהרופא מדבר על 20% כרגע בזמן שלפני שנתיים ראייתו הייתה 60% האם המצב כל-כך מדרדר מהר, והאם הוא עתיד לא לראות יותר? איך מסבירים לילד שהוא יהיה עיוור?

תודה רבה על החיזוק הייתי זקוקה לכך

ניצור קשר בהקדם. תודה ושבת שלום.

אולי יכולה לעזור

שלום, אני טל ואני בת 29, נשואה ואם לילדה מדהימה. מגיל 0 יש לי ניסטגמוס והראיה שלי ירודה, מרכיבה משקפיים במספר 3 עם הרבה צילינדרים וזה עוזר מאד, בעיקר בהפחתת כאבי הראש. בדקתי ואינני לבקנית אבל אני מסתנוורת בקלות רבה מאד. רציתי רק לשתף ב- 2 דברים: 1. סיימתי תואר שני והקמתי משפחה ככה שאפשר לחיות עם זה, לכל האמהות הדואגות. חוץ מזה שאני לא יכולה לנהוג אני לא מרגישה את זה כמעט ביום יום. 2. בשנים האחרונות אני מרכיבה עדשות מגע עם צבע, מה שעוזר למקד את האישון ומחדד את הראיה במידה מסויימת. אני לא יודעת מאיזה גיל ממליצים להרכיב עדשות אבל אשמח לענות במייל לכל מי שיתעניין. והדבר הכי חשוב זה באמת לשדר לילד שאין סיבה שהוא לא יצליח, ותעשו טובה- לא לבחון אותו מה הוא רואה ומה לא כל הזמן!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה
בחר
בחר