ניסטגמוס +חוסר פיגמנט

בני בן 9 חודשים סובל מריצוד בעיניים וחוסר פיגמנט, כיום הוא מרכיב משקפיים. עם אילו קשיים או מגבלות יתמודד בעתיד? מחפשת מידע!

ניסטגמוס

שלום טלי,לא נתת מספיק פרטים על בנך .האם זה מולד? או נרכש?לניסגמוס דרגות שונות וסוגים שונים .הבעיות השכיחות הן רגישות לאור ,חדות ראיה נמוכה אחרי התיקון,כתוצאה מאי היכולת לשמור על פיקסציה קבועה .האם בנך מסיט את ראשו? וזאת מתוך מטרה להוריד את הניסטגמוס .אני מציעה לך להיות במעקב אצל רופא עיניים המתמחה בבעיות אילו .בברכה ארזה אופטומטריסית .

ניסטגמוס: פרוט המצב.

ברק מרכיב משקפיים מגיל 7 חודשים, כחודשיים, למרות שהניסטגמוס אובחן בגיל 4 חודשים. חוסר הפגמנט הוא חלקי. מרחק: ימין *180 1.75- 2+ , שמאל *180 1.75- 3.5+ . נראה כי זה מולד, האישונים מרצדים לרוחב העין, בעיקר במצב עייפות, כאילו הוא חולם או מרחף. (זה קורה אולי פעמיים ביום.) הוא אכן רגיש לאור, מרכיב משקפי שמש בחוץ. אנו ממעטים לשהות בשמש. במצב שהוא נחשף לשמש הוא מיד עוצם עיניים. מצד שני, בבית הוא נהנה מאוד לבהות באור מנורה, אפילו אם עוצמתה 200 וולט. ברק יכול למקד מבט. הוא מבחין ועוקב, ללא משקפיים, אחרי בועות סבון באמבטיה. מבחין בקילוף קטן, כ-1 מ"מ בקצה מגרה. בפועל אנו משתדלים מאוד שירכיב משקפיים, אך בממוצע כל יום מתפספסות כשעתיים (רחצה, לפני ואחרי שינה וסתם כי לא בא לו והוא מתרגז. הבחנתי בכך שהוא מטה את ראשו, כל פעם לצד אחר ומנסה להתבונן בדברים מהצד, אך זה קרה בערך לפני חודש לתקופת מה וחלף. זה נראה כשלב בהתפתחות, לא ברור לי אם קיים קשר לבעיה. האם זה יגרום לקשיי ריכוז בגן, כך שיכולת הלמידה שלו תיפגע? איך אפשר לעזור לו ולהקל עליו? תודה, טלי.

ניסטגמוס

שלום טלי, למיטב הבנתי ,לילד ניסגמוס מולד, עם כל הסימנים : צלינדר בנוני,עדשות +,ריצוד הוריזונטלי, .הילד פעיל ואני רואה שאתם מטופלים יפה .מנסיוננו הילדים מתפקדים יפה בגן ואין מקום לדאגה בענין הריכוז והלמידה .עליך להיות ערנית ובמעקב . שבת שלום ארזה אופטומטריסטית

מחפשת מידע

לא הצלחתי להבין בפני אילו מגבלות או קשיים יתמודד בעתיד, האם הרכבת משקפיים פותרת את הבעיה? עדיין מחפשת מידע!

תשובתי ..

שלום טלי, הרכבת משקפים עוזרת להתמודד עם הבעיה .לפי .הבנתי לילד אין פזילה .לא צריכות להיות לילד בעיות מיוחדות ,עליכם להיות במעקב אצל רופא עיניים , ולעקוב אחר התפתחותו .מנסיוננו ילדים מעבר לסימנים שציינתי קודם ,הם ילדים המתפקדים רגיל ביותר .באינטרנט יש לך חומר עשיר בנושא .בברכה ארזה אופטומטריסטית

ניסטגמוס + חוסר פיגמנט

טלי שלום , לעניות דעתי ולפי תיאורייך זה נקרא לבקנות של העין, אני אמא לברק בן 4.5 אלביני גם בעורו וגם מאופיין בניסטגמוס וכמובן חוסר פיגמנט ברשתית. במידה ותרצי לשאול או להחליף אינפורמציה : JULLY@.WALLA.CO.IL בתחומנו השמיים הם הגבול !!!!! יולי

טלי - טעיתי באימייל

הכתובת הנכונה : JULLY24@WALLA.CO.IL

ניסטגמוס

יולי שלום. אשמח לקבל ממך אינפורמציה לגבי הניסטגמוס והלבקנות של בנך. אם הבנתי נכון גם לבנך קוראים ברק?

טלי שלום

בוקר טוב לך, כתבתי לך את האימייל שלי , אציין אותו שוב : JULLY24@WALLA.CO.IL אכן לבני קוראים ברק , צירוף מקרים "קטלני " ?????!!!!!!!!! אני מתה עליו , ילד מדהים , חכם , מבריק לכל הדיעות , מוגדר מעל גילו , אשמח לספר לך עליו ולהוכיח לכל העולם כי השמיים הם הגבול !!!!!!!!!!!! יולי

ניסטגמוס + חוסר פיגמנט

טלי שלום , לעניות דעתי ולפי תיאורייך זה נקרא לבקנות של העין, אני אמא לברק בן 4.5 אלביני גם בעורו וגם מאופיין בניסטגמוס וכמובן חוסר פיגמנט ברשתית. במידה ותרצי לשאול או להחליף אינפורמציה : JULLY@.WALLA.CO.IL בתחומנו השמיים הם הגבול !!!!! יולי

לבקנות של ביתי

היי יולי אני אם לילדה שאובחן אצלה אלבניזם כבר מרגע הלידה -בעור בעיניים ובשיער -ילדתי המקסימה כבר בת עשרה חודשים שמה -ליאור . בתחילה חשבנו שהיא לא רואה כלום היא לא זיהתה אותי ואת שאר המשפחה אך כיום היא זוחלת אחרי חפצים מזהה את כל בני המשפחה הקרובים ומסתכלת על האור בשקיקה . לפי מכתבייך אני מבינה שברק רואה בצורה טובה יחסית ומשתלב בגן יפה . ליאור עדיין לא נמצאת במסגרת -היא מטופלת ע"י חמתי ואני קצת חוששת להכניסה בשלב זה לפעוטון . האם ברק היה במסגרת כשהיה בגילה? באיזה איכות הוא ראה בגיל זה? האם השתמשת באמצעי ראיה , הגנה, לעניים ? ליאור בכלל לא יכולה לפתוח את עיניה בשמש ולכן אני תמיד מכסה את העגלה כולה במשך היום -אני לא מוצאת משקפי שמש איכותיות לתינוקות. האם את מכירה חברה,חנות שבה אוכל למצא.... יש לי המון שאלות לגבי שלבי ההתפתחות קצב ההתפתחות בגיל זה אודה לך מאוד אם תחזירי תשובה בפורם נ.ב. יישר כח על הכוחות העצומים שלך.... ליאת. נ.ב. שלחתי לך מייל זה אך לא קיבלתי תגובה כנראה ארעה תקלה אני שולחת שוב . תודה.

תשובתי ..

שלום טלי, הרכבת משקפים עוזרת להתמודד עם הבעיה .לפי .הבנתי לילד אין פזילה .לא צריכות להיות לילד בעיות מיוחדות ,עליכם להיות במעקב אצל רופא עיניים , ולעקוב אחר התפתחותו .מנסיוננו ילדים מעבר לסימנים שציינתי קודם ,הם ילדים המתפקדים רגיל ביותר .באינטרנט יש לך חומר עשיר בנושא .בברכה ארזה אופטומטריסטית

לבקנות

אני אמא של ניר ,בחור לבקן בן 26 סטודנט מבריק כבד ראיה ברמה גבוהה ובכל זאת כל יכול, כל האמאות החרדות תפסיקו לדאוג . מוכנה לתת עצות ותמיכה לכל המעונין.

אנא עיזרי לנו

אתמול לאחר ביקור אצל רופא עיניים אובחן לבני בן החודשיים וחצי ניסטיגמוס, מאז אנו לא שקטים ונשארנו עם המון שאלות, בבקשה אם ברשותך חומר תשלחי לי למייל bitan30@walla.co.il, ותודה על החיזוק כי אנו מודאגים מאוד. לציין כי בני אינו לבקן.

ניסטגמוס

אמא יקרה גם אנחנו היינו במצב דומה אפילו הרבה יותר גרוע כי ניר שלנו הוא גם לבקן שזוהי תוספת נכבדה על הקושי. ובכל זאת אל תעצרו העיקר שיש ראיה ובאמת לא חשוב כמה אני מכירה המון ילדים עם נסתגמוס וקשיי הראיה קטנים. יש ניסתגמוס ללא קושי ראיה בכלל במיוחד אצל לא לבקנים גם אם הראיה חלשה עדין החיים יפים ומלאים הכל תלוי איך ההורים מקבלים. דוגמאות מהחיים את יכולה לטלפן אלי 0577499539

ניסטגמוס

שלום טלי, למיטב הבנתי ,לילד ניסגמוס מולד, עם כל הסימנים : צלינדר בנוני,עדשות +,ריצוד הוריזונטלי, .הילד פעיל ואני רואה שאתם מטופלים יפה .מנסיוננו הילדים מתפקדים יפה בגן ואין מקום לדאגה בענין הריכוז והלמידה .עליך להיות ערנית ובמעקב . שבת שלום ארזה אופטומטריסטית

ניסתגמוס ריצוד

מנסיוני אל לך לדאוג הבן שלי ניר לבקן כבד ראיה עם ניסתגמוס היה תלמיד מבריק וכיום סטודנט מצטיין בעל חושים מחידדים ולשון שנונה, עם זאת מאחר והבן שלי כבר בוגר בן 26 אני מכירה המון ילדים עם בעיות דומות (אני עובדת בבית ספר) ולאף אחד מהם לא היה קושי לא בגן ולא בלמידה. הדבר החשוב ביותר זה אתם ההורים חזקו את הילדים ואל תתנו להם הרגשה שהם שונים כי הם לא שונים.יש להם חושים נהדרים והם יודעים לפצות.אצלנו אומרים אם לא היה לנו את ניר היינו צריכים ליצר אותו!!! חיזקו ואימצו ורד שטרית
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה
בחר
בחר