לאחר ניתוח קטרקט.

שלום וברכה. חברתי עברה ניתוח הסרת קטרקט לפני 10 ימים. מאז ראייתה מטושטשת מאוד, ולא חל שיפור כעבור מספר ימים, כמצופה. מהתייעצות טלפונית עם הרופאה נאמר לה כי כנראה שנותרה בועת אויר מתחת לעדשה במהלך הניתוח, והיא זומנה לפרוצדורה נוספת במהלך השבוע הבא. שאלותי: 1. האם זוהי תופעה שכיחה? 2. האם בשל הבועה עשוי להווצר נזק בלתי הפיך /לתווך ארוך? (כמה זמן לאחר הפעולה הנוספת היא צפויה לחוות שיפור בראייה?) 3.מאחר שנאמר לה לא לבצע פעולות הכרוכות במאמץ אחרי הניתוח, האם ומתי תוכל לשוב לפעילות רגילה (למרות הקושי בראיה, בלי לסכן את העין, ובהתחשב בסיטואציה הנוכחית. אודה לכם ואעריך מאוד אם תוכלו להשיב בהקדם. בברכה.

אבחנה טלפונית

מוזרה לי האבחנה הטלפונית שהרופאה עשתה. ניתוח קטרקט הוא ניתוח קל יחסית וסיבוך מהסוג שתארת אינו שכיח. אני במקום חברתך הייתי פונה דחוף לרופאה שתראה במו עיניה/מכשיריה את מצב העין ואם אכן מדובר בבועה. בברכה,ניצן.

ראייה מטושטשת לאחר ניתוח קטרקט היא תופעה שכיחה והיא יכולה לנוע בין כמה שבועות לאפילו כמה חודשים. כדאי לדעת שיש היום טיפולי ראיה מטושטשת אחרי ניתוח קטרקט בהם משפרים את יכולת עיבוד הראייה במוח (לא עבודה על השרירים אלא ממש אימון מוחי) דרך סדרת תרגילים במחשב. זו שיטה מאוד מומלצת כי אין כאן התערבות כירורגית, רק אימון של המוח שמביא לראייה חדה יותר. 

אגב, הטיפול הזה מתאים גם לבעיות של ניסטגמוס, עין עצלה, שיפור ראייה אחרי ניתוח לייזר ועוד.

דרושים עובדים לעבודת כתיבה מהבית, מדובר על עבודה קלה בכתיבה ובהעתק הדבק הזנת נתונים, לפניות שלחו לי וואצפ 054-6223974 גלית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה
בחר
בחר