הענק ה"מופלא"

הענק ה"מופלא"

לכל מי שראה אי פעם תמונות, טריילרים או סתם קרא כתבה על הענק הירוק והתלהב נורא - אז בסדר זה טבעי זה קרה אפילו לי, ואז החלטתי שאני חייב להשיג את הסרט לכן טרחתי רבות והשגתי אותו (אני לא הולך לגלות איך) ובעודי מלא התלהבות ללא היסוס אני מתחיל לצפות בסרט עוברים 20 דקות ועוד 20 דקות ואני מתחיל לחשוב לעצמי - האם זה יכול להיות האם התבלבלתי בסרט, מה קורה פה אין אקשן וגם התוכן ריק (ותאמינו לי התוכן נמשך קצת יותר מחצי סרט - מדדתי) ואז פתאום משום מקום אם קצת קמצוץ של עצבנות הופיע שינוי דרמתי (האומנם) השחקן הפך לענק ה"מופלא" ואני החלטתי לתת לסרט הזדמנות שניה והמשכתי לצפות, מה שראית אחר כך לא מצא חן בעיני, הגזמות מגעילות, ללא תוכן ובסיס להגיון קולנועי (לרוב בסרטים אין הגיון זה מה שעושה אותם טובים אבל לא בסרט הזה) אחרי ארבעים דקות אחרי אותו שינוי דרמתי נגמר הסרט, אבל כמובן שזה לא היה סתם סיום, זה היה סיום מאוד מאוד מאוד לא מובן (איך לא הרי זה סרט "מאוד" "מאוד" "מאוד" יפה... חחחחחחחחחח) לסיכום!!! אני לא מנסה להסיט או משהו, מי שנפל למלכודת של הפרסום המוגזם ורוצה לראות את הסרט שילך ויראה אותו, אני רק רוצה לתת לכם עצה ידידותית לפי דעתי הסרט לא שווה את ה-30 שקל שמוציאים עליו.

הענק הלא מופלא!

סרט חסר הומור לחלוטין, מטופש, מבולבל, חסר רגש, ברוטלי וקשה מאוד לצפייה! אנג לי, הבימאי, הוא אדם מוכשר מאוד ואת זה ראינו ב'נמר דרקון', שימשיך לביים סרטי קונג-פו. אם היו נותנים סרט שכזה לסטיבן שפילברג, למשל, (פארק היורה), היה יוצא משהו הרבה יותר מדהים, מצחיק, שנון. ועוד טוענים שהשקיעו בסרט הזה קרוב למאה ועשרים מיליון דולר. נו באמת. יש ברעיון הזה פוטנציאל אדיר, לקחת יצור ענק ולשחק איתו ברחבי ניו-יורק. אבל כאן זו החמצה אדירה. לא פלא שהסרט נכשל בקופות וחטף את כל הביקורות הכי קוטלות. חבר'ה, חבל על הכסף והזמן. אם כבר, אז לראות את זה בווידיאו או די-וי-די, או להוריד מאנשהו...

אין מה לעשות אבל מי שמעריץ חייב לראות את זה...

כן זה ידוע שהסרט לא המצליח בארה"ב ולא הצליח לכסות את כל ההוצעות השבועות הראשונים היו דיי כושלים...אבל זה היה צפוי גם בלי לראות את הסרט,ראית מי מביים את זה..אנג לי הסיני המפגר זה...אין מה לעשות! סתם יש לו סרטים בסדר,אבל ציפיתי שמישהו יעשה מזה משהו יותר נורמלי וחזק שיזכר בקולנוע! לא ראיתי את הסרט,אבל אני עדיין מתכוון לראות אותו,כי אני מתתתת על הענק הירוק,אין מה לעשות ככה זה...ומי שמצא כובע של הענק מלפני ככה 8-9 שנים שיחזיר לי אותו הוא שלי והוא אבד לי!!!!!! דבר אחרון,לפחות מלחין המוזיקה של הסרט ממש טוב! וד"א כרטיס קולנוע עולה 25 ברב חן...אז זה לא כזה נורא..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קולנוע
בחר
בחר