ספיידר מן 3 חובה ללכת!! כנסוו!...

ראיתי את הסרט הזה.. אחד היפים שראיתי.. עם המון פעלולים.. למי שאוהב ספיידר מן וגם למי שלא.. חובה ללכת!

אין מצב

איך ראית?!

יו

מה קרה שהספיידר מן השחור לקח את ספיידר מן (פיטר פרקאר)?

איך ראית תסרט עוד לא הגעיה לקולנוע..

??

מתי יוצא לבתי הקולנוע??

ואני שמעתי שהלהיט הגדול הוא NEXT

לא ראיתי עדיין לא את זה ולא את זה. אבל כבר קיבלתי תגובות נלהבות על NEXT. אומרים שזה אחד מהסרטים הטובים יותר של ניקולס קייג'.

???

איפה ואיך את זה?! פליז תחזיר/י לי תשובה תודה

ואני שמעתי שהלהיט הגדול הוא NEXT

לא ראיתי עדיין לא את זה ולא את זה. אבל כבר קיבלתי תגובות נלהבות על NEXT. אומרים שזה אחד מהסרטים הטובים יותר של ניקולס קייג'.

על מה הסרט? הוא עלה כבר?

אין מצב

איך ראית?!

חח כנסו ותבינו הכול

הסרט יוצא בעוד יומיים (יום חמישי) אז אני לא יודע איך הוא ראה תסרט אולי סתם חירטוט.בקשר לחליפה השחורה זה יצור שחור כזה שהגיע מהחלל והתפשט אצל פיטר פרקר כמו וירוס וככה החליפה ניהייתה שחורה אבל לא לכול הסרט הוא ינסה להפטר מימנה אבל מה שקורה שהחומר הזה מגיע אל החבר שלו ששכחתי את שמו שחקן חדש,ושאותו חומר נדבק אליו הוא הופך למפלצת שרוצה להתנקם בפיטר פרקר לא יודע בידיוק למה ולאותה מפלצת קוראים ונום!!!! אבל חברה זה עוד כלום מהסרטט זה רק קמצוץ לא יכול לחכות כבר חח...מקווה שעניתי על חלק מהשאלות!...סבלנות לא עוד הרבה זמן!

על מה הסרט? הוא עלה כבר?

הסרט כבר בבתי הקולנוע

ויש מלא ביקורות מגניבות עליו. אמרו לי שהוא מדע בדיוני מותח ומצחיק. משחקים בו ניקולס קייג' וג'וליאן מור. בקיצור - נראה מגניב לגמרי.

חח כנסו ותבינו הכול

הסרט יוצא בעוד יומיים (יום חמישי) אז אני לא יודע איך הוא ראה תסרט אולי סתם חירטוט.בקשר לחליפה השחורה זה יצור שחור כזה שהגיע מהחלל והתפשט אצל פיטר פרקר כמו וירוס וככה החליפה ניהייתה שחורה אבל לא לכול הסרט הוא ינסה להפטר מימנה אבל מה שקורה שהחומר הזה מגיע אל החבר שלו ששכחתי את שמו שחקן חדש,ושאותו חומר נדבק אליו הוא הופך למפלצת שרוצה להתנקם בפיטר פרקר לא יודע בידיוק למה ולאותה מפלצת קוראים ונום!!!! אבל חברה זה עוד כלום מהסרטט זה רק קמצוץ לא יכול לחכות כבר חח...מקווה שעניתי על חלק מהשאלות!...סבלנות לא עוד הרבה זמן!

מחר זה קורהההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!

מי מחכה לסרט (ספיידרמן 3) בקוצר רוח? אני אישת כבר לא יכול להתאפק!!!!!!!!!!! חח.........

תלכו לראות תסרט ספיידרמן 3

היום זה יוצא ומי שלא הולך לראות פרייר בגדול ומפסיד סרט של החיים!!

ליך תזדין

על מה הסרט? הוא עלה כבר?

אתה יכול לראות מידע עליו כאן

http://www.movix.co.il/movie.php?id=100148 תהנה

ספיידרמן 3

על ספיידרמן בכלל ועל הסרט ספיידרמן 3 בפרט - בקישור המצורף
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קולנוע