מזל טוב! יום הולדת שנה לניהול הפורום שלי

הנושא נעול

נאום קצר...

בכנות.. לא ציפיתי שאשרוד כאן שנה... :-) במשך הזמן שניהלתי את הפורום, ניסיתי להכניס חידושים ורעיונות לפורום. ניסיתי להכניס אירוח לפורום, של אורית זולברג, לצערי הרב היא שינתה במפתיע את האירוח, וחבל. אני אשתדל מאד להביא אירוח והפעם מישהו אחר. יש לכם רעיונות? במשך השנה שכאן חגגנו הרבה ימי הולדת, חתונות והצטערנו גם בצערם של חברי הקהילה. השתדלתי מאד לשמור על הסדר של הפורום ומקווה שזה יישמר גם בעתיד. לעיתים הכנסתי קישורים ומאמרים חדשים, שאת חלקם כתבתי. שמחתי לעזור לכל הגולשים שביקשו עזרה בנושא מכשירי שמיעה, סל תקשורת, חברים, חו"ל ועוד. אני מקווה שנהניתם מהפורום במשך השנה שאני כאן. אני מאחלת לכולם חג חנוכה שמח ושיהיו אורות רבים ובשורות שמחות לכולנו! אורטל מאיר

מזל טוב גברתי המנהלת כבודה :)))

עשית שירות אחלה לפורום אם תוכלי להביא עוד הטבה נעימה לכולנו שינוי מרענן לעיצוב פורום :) חח אם ניתן לעצב,סבבה בהצלחה בהמשך ותמשיכי להיות כך נופר

אורטל החמודה !!איחוליי להולדת הפורום בן שנה !! חג חנוכה מדליק ושמח!!

מזל טוב! יום הולדת שנה לניהול הפורום שלי

מזל טוב ! :-)

אורטל, באמת כל הכבוד על ניהול פורום מוצלח ! אני אישית חושבת שאת יודעת לאזן בצורה מאוד טובה בין "לתת לפורום להתנהל לפי הקצב שלו" לבין בכל זאת להראות יוזמה, לתכנן, וליזום רעיונות חדשים שירעננו את הפורום מידי פעם. אז באמת בהזדמנות זו רציתי לברך אותך ולהודות לך על העשייה הנפלאה ! :-) וחג שמח לכולם.

מה?! כבר עברה שנה מאז התחלת לנהל את הפורום?! כמה מהר הזמן עובר! מזל טוב, אורטל!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר