לבנות שמעונינות להצרטף לכדור סל עם ריצינות... תחלצו ותראו...

ביום שלישי יש מפגש נושא כדור סל לנשים בתאריך המפגש 16/11 בשעה 20:00 נפגשיפ בקניון עזראילי ליד יטבתה...ומשם נלך לבית קפה קרוב.. ונדבר על עניין של כדור סל ואבל זה רק לריצינות....בלבד.... לקבל ממכם תגובות שאתם באות...באמייל שלי או בפורום...תשאלו חופשיי אני עונה לכולם תשובה....תרגישו חופשיי ואבל זה לרציניות בלבד..בלי להפנק את הציפרונים או מחזור או דברים אישיות.. יום טוב ומחכה לתשובתכם... מדנה'לה...
הנושא נעול

לדנה שלום !!

כל הכבוד לך !! על היוזמה לשוחח בנושא הקמת קבוצת בנות כדורסל ... אך יש כמה בנות שגרות בחיפה וצפון אז למה לא ניפגש באמצע ...מקסימום בנתניה או אחר העיקר באמצע?? מה דעתך .. להתשמע משרית

לשרית ובנות מצפון

אני מבינה אותך אך רינת היא גרה בקיבוץ בדרום אך היא באה לעזריאל ת"א זה אמצע. תבואו גם אתן. אם אתן רציניות אז תבואו. לא משנה מה מרחק. אני אומרת שנבחרת ישראל של גברים ואת יודעת איפה הם גרים? אחד-שניין מחיפה, אחד מבאר שבע וחלק מערד ואחד-שניים מאשקלון וכו... אך הם באים לת"א מכל רצון וכל כבוד להם. אז למה לא אתן? תבואו ברצון. תהיו "גברים" כמוהם. חנה מנהלת קבוצה נשים

לשרית ובנות צפון....

שמה אמרה חנה אטיח היא מנהלת שלנו אך להתשמע ממומלץ לבוא ...רק פעם ואחכ נחליט איזה יום נוח לנו להתאם לאימון כדור סל...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר