אכזבה לנשים או נערות שאין יותר קבוצת נשים כדור סל....

בעצמי היתי בשניה באימון כדור סל לנשים והיתי ממש מאוכזבת על עצמי באו רק 4 נשים ואני לא מאמינה שאין כוחות לנשים להציג גאווה לנשים למדינת ישראל.. גברים של אס"ח זוכה... הם ממשיכים להלחם בכל ליגות וכו'... ובעצמי היתי מתה לגאה מגברים שאנו חזקות ורוצות להציג את גאווה לישראל.. ובסוף אין יותר.. מסיבות של נשים או נערות שיש סיבות אישיות.. ובעצמי מאוד רוצה וקבלתי ממנהלת חנה אטיח שאין יותר אימון לכדור סל לנשים... והתאכזבתי.... ולידעתי שאם אתם מעונניות להצרטף את גאווה נשים לכדור סל.. אפשרות לגיל מ15 למעלה... אין גילי מגובל.. למי יש כוחות רצונות שתבוא.. אין כוחות רצונות חבל לכלונו לגאווה נשים... בעצמי היתי באימון של קבוצת נשים של חסות ראשון לציון ולפתעי שבאו 15 נשים לראשון לציון שיש כוחות רצונות לבוא..ועשינו אימונים וצחוקות והיה לנו ליגה עם שומעות אשדוד והפסדנו,, לא נורא בעיקר שנהנו מזה.. ועד כאן לא באו בכלל רק4 נשים ובעצמי אומרת יותר טוב קרוב לתל אביב יותר מגרוע ראשון לציון... באמת באמת חבל חבל לנשים...אני בעצמי מצפה לראותכם ובסוף באו רק נשים ותקיות ובאו רק 2 חדשות ו2 ותיקות.....חבל לנשים.. תקראו ותזכרו... לידעתכם אין יותר כדור סל נשים.. נקודה... אפילו אם אתם רוצות וכבר נסגר.....:-( אני מאחלת לכולם שיהיה לכם יום טוב ונעים.. מדנה'לה קדוש....
הנושא נעול

תגובה לדנה

אני מרגישה כמוך, ומבינה את הרגשתך. גם אני בחלום שלי שקבוצת נשים יכולות לשחק בכייף נגד ליגה. זה הרגשה נהדרת. לצערי הרב, ראיתי מיעוט נשים, בלתי ברירה, החלטנו לסגור את כדורסל נשים. אין טעם להמשיך כך. :-( חנה

את מי להאשים ?

את אוכלוסיית החרשים או את אס"ח ? או רק את הנשים? אני אישית לא יודע מה גורם לנו להתנתק מהספורט,אולי את האופי שלנו החירשים,ביישנים יותר מידיי. אני אישית פניתי לאס"ח יותר מפעם אחת ע"מ להקים קבוצת כדור עף לנו החירשים,אבל לא קיבלתי תשובה, כנראה אין מספיק חומר גלם לספורט בכלל ולענף זה בפרט . עצתי היא לפנות לגילאים צעירים יותר ולדאוג לשילובם בספורט מגיל צעיר,אחרת יהיה קשה מאוד לגייס אותם בגיל מבוגר יותר. מקווה שמישהו יקח יוזה ויתחיל מייד בפרוייקט זה לטווח ארוך. דבר נוסף, לא צריך להקים נבחרת אחת במקום מסויים בארץ, אפשר להקים כמה מרכזים, ולשלוח אנשים מתאימים לאימוני הנבחרת בתקופות מרוכזות בחגים או אימון אחד בחודש,כדי לאפשר לאנשים מכל הארץ לקחת חלק בזה.

לדעתי כולנו יודעים את מי להאשים

זה לא פעם ראשונה שניסו להקים קבוצה כלשהי כדי להתקדם במס ענפי ספורט להרחיב את הידע וכשרון של כל חירש וחירשת. להביא גאווה וכולי. בשנים הרבות ספורטאים/ות פנו אל אס"ח בבקשות לקבל תקציב כדי להתפתח ולצערי הרב הרוב מהם נכשלו ומי האשם כאן? זה ספורטאים/ות בד"כ ואני מדגישה בד"כ :) כי הם לא התמידו בספורט,לא הביעו רציניות בתחום מסוים. בואו נתרכז בקבוצה שלנו קבוצת נשים נבחרת ישראל לכדורסל יש כאן בישראל הרבה צעירות עד גיל 30-35 שיכולות לעשות ספורט וכולן לא רק גרות במרכז ויש רחוק ויש באילת :) אסח ראתה את הקבוצה כולה כמעט באימונים בראשון לציון הפעם והבינה שיש צ'אנס גדול אך מה שאיכזב את כולנו? זה הקבוצה שלא התמידה אחרי זה. כל הנשים אומרות שזה חלום שלהן לשחק אך לא באות לאימונים לכן יש בעיה לדעתי חמורה בקהילת חירשים במיוחד הנשים הגברים יש ביצים ואומץ ו...מוטיבציה גדולה שחבל שאי אפשר להשאיל מהם לנשים. הם נלחמו,הוכיחו,התאמצו שכך יכלו לקבל צ'אנס ותקציב מאסח הם מסתכלים על קבוצות שיש בהם טיפת רצון להמשיך ולקפוח בהם תקוות לטובת ישראל לא אתחיל כאן לפגוע באחת לשנייה,אני רק אומרת לדעתי ומנקודת מבט וגם מנסיון. לסיכום נורא נורא חבל עולם מסתכל על ישראל "כשוביניסטי" כי בקושי נשים מגיעות לתחרויות ואליפיות :) אתן תתנו לזה לקרות? אוקי איך שתרצו שיהיה נעים ללא ספורט באופן כללי

אכזבה לנשים או נערות שאין יותר קבוצת נשים כדור סל....

בעצמי היתי בשניה באימון כדור סל לנשים והיתי ממש מאוכזבת על עצמי באו רק 4 נשים ואני לא מאמינה שאין כוחות לנשים להציג גאווה לנשים למדינת ישראל.. גברים של אס"ח זוכה... הם ממשיכים להלחם בכל ליגות וכו'... ובעצמי היתי מתה לגאה מגברים שאנו חזקות ורוצות להציג את גאווה לישראל.. ובסוף אין יותר.. מסיבות של נשים או נערות שיש סיבות אישיות.. ובעצמי מאוד רוצה וקבלתי ממנהלת חנה אטיח שאין יותר אימון לכדור סל לנשים... והתאכזבתי.... ולידעתי שאם אתם מעונניות להצרטף את גאווה נשים לכדור סל.. אפשרות לגיל מ15 למעלה... אין גילי מגובל.. למי יש כוחות רצונות שתבוא.. אין כוחות רצונות חבל לכלונו לגאווה נשים... בעצמי היתי באימון של קבוצת נשים של חסות ראשון לציון ולפתעי שבאו 15 נשים לראשון לציון שיש כוחות רצונות לבוא..ועשינו אימונים וצחוקות והיה לנו ליגה עם שומעות אשדוד והפסדנו,, לא נורא בעיקר שנהנו מזה.. ועד כאן לא באו בכלל רק4 נשים ובעצמי אומרת יותר טוב קרוב לתל אביב יותר מגרוע ראשון לציון... באמת באמת חבל חבל לנשים...אני בעצמי מצפה לראותכם ובסוף באו רק נשים ותקיות ובאו רק 2 חדשות ו2 ותיקות.....חבל לנשים.. תקראו ותזכרו... לידעתכם אין יותר כדור סל נשים.. נקודה... אפילו אם אתם רוצות וכבר נסגר.....:-( אני מאחלת לכולם שיהיה לכם יום טוב ונעים.. מדנה'לה קדוש....

שלום לך דנה ....

שלום לך !! לאחר שעיינתי בפורום התאכזבתי לשמוע ולראות שהתבטל סופית האימון כדורסל שבהיותי שחקנית (ותיקה) מדופלמת בכדורסל אך לא יכלתי להיות נוכחת באימון בגלל סיבות אישיות ומשפחתיות. בנעוריי הייתי מחכה בצפייה לאימון כדורסל שהיה בזמנו אולם "בית הגפן" חיפה , כך התמידו לבוא שהיו 10 -8 בנות מלאות מוטבציה לשחק .... והתחרנו עם שחקניות ת"א !וכ"ו! ובקיצור היה כייף לא נורמלי ניצחנו או הפסדנו זה לא היה חשוב אך היה חשוב להתגבש ולהתאמן .. לאט לאט התפרקה החבורה משיגרת כדורסל בגלל דברים שקרו בחיים (נישואין,מעבר למרחק הבית ,הולדת ילדים וכ"ו) אך נשארו הזכרונות וחויות מרגשות מהאימון כדורסל .... אני מבקשת בכל בקשה לכל צעירות (דור ההמשך) אנא אל תהיו מפונקות ובואו עם רוח קרבי לאימון כדורסל ..אך התבטל האימון לצמיתות ... ממש חבל.. חבל.. חבל .. שבהיותי אם ל2 בנות הייתי מעודדת אותן מלשחק ולהתאמן בכדורסל !בקיצור להראות לכולם "שאנו על המפה " הכוונה ללקויי שמיעה !! משרית גרבויס

מואכזבות?את שרית תקימי קבוצה עם חנה סבן שיתוף פעולה מה יש

את מדברת יפה כמו בנות כתבו בפורום תתחילו לעבוד ותעודדו את בנות יאללךלללה שיתוף פעולה אם לא יש לבנות פה גדול\ מפנוקות צריכות ביצים כמו גברים אצל בנות תמיד יש תירוצים תירוצים הכל שטיות נישואיים ילדים עבודה לימודים הכל שטיות רק להתפנות שעה- שעתים אימון משחק כדורסל הכל בשביל להתגאות אין לכם את זה הכל תירוצים תתחילו לעבוד שיתוף פעולה עם חנה סבן שרית תעוררי תעזרי לדנה קדוש נופר סבן חנה סבן שתכתבו מלב קשה להן תעזרו אחד לשני נקוווה שתצליחו לטוב אסתר

תגובה לדנה

אני מרגישה כמוך, ומבינה את הרגשתך. גם אני בחלום שלי שקבוצת נשים יכולות לשחק בכייף נגד ליגה. זה הרגשה נהדרת. לצערי הרב, ראיתי מיעוט נשים, בלתי ברירה, החלטנו לסגור את כדורסל נשים. אין טעם להמשיך כך. :-( חנה

עצוב לי מאד

לכל הנשים היקרות אתמול קיבלתי את הבשורה רעה מאד שהתבטל ונסגר אימון נשים בכדורסל אני חדשה והתחלתי לפני שבוע ומאד הלהיב אותי ורציתי מאד להמשיך לשחק ולהתקדם בחיים ומאד התאכזבתי וחבל מאד אני באה מדרום בקיבוץ ועשיתי את זה מכל הלב ובכייף חנה אל תרימי ידיים כל כך מהר תלחמי את יכולה להצליח להשיג נשים אם את רוצה אני סומכת עלייך יש המון נשים ליקוי שמיעה בכל הארץ צריך פשוט לחפש אותן אם את מאד רוצה להקים קבוצה נשים בכדורסל אל תוותרי על חלומך!!! אוהבת אותך מאד אני איתך עד הסוף אחד למען כולם וכולם למען אחד יאלללה לעבודה!! שלך באהבה רינת

מואכזבות?את שרית תקימי קבוצה עם חנה סבן שיתוף פעולה מה יש

את מדברת יפה כמו בנות כתבו בפורום תתחילו לעבוד ותעודדו את בנות יאללךלללה שיתוף פעולה אם לא יש לבנות פה גדול\ מפנוקות צריכות ביצים כמו גברים אצל בנות תמיד יש תירוצים תירוצים הכל שטיות נישואיים ילדים עבודה לימודים הכל שטיות רק להתפנות שעה- שעתים אימון משחק כדורסל הכל בשביל להתגאות אין לכם את זה הכל תירוצים תתחילו לעבוד שיתוף פעולה עם חנה סבן שרית תעוררי תעזרי לדנה קדוש נופר סבן חנה סבן שתכתבו מלב קשה להן תעזרו אחד לשני נקוווה שתצליחו לטוב אסתר

האמת נראה לי שאין לנשים כמו ביצים של גברים..

נראה לי שאתן מפונקות ומפחדות שישברו ציפרונים שלכן... או מכה בפנים או בגוף מן כדור סל..או נפילה או מכות... אני בסה"כ הכל מבינה שאתם לא יכולות לעמוד מאמץ לגאוות דגל ישראל לנשים..... הכל זאת טוב לכם בדיסקו או פאב או כלשהו...לדבר עם רכילות... עדיף לבוא רק פעם שבוע לשעה וחצי בשבילי מצחיק.... לדבר על הענינות של כדור סל וליגות וכו' וכל חבר'ה יבוא ותגיד לנו בראבו שנשים חזקות ויכולות לנצח את דגל ישראל בגאווה.....ויכולים לבוא לעודד לנו בצעק נשים חזקות... במקום לתולנן ש"אנס אותי" או "מחזור חודשי" אוף... שוטיות במיץ.. אני אומרת לכן שגברים יכולים לעשות הכל ונשים מתפנקות.... אז צא'ו שיהיה לכן יום טוב לכולם.... ושבת שלום (מחר)... מדנה'לה

דנהל'ה, את נתת תשובה בתוך ההודעה שלך

לנשם אין ביצים כמו לגברים. זה נכון, באמת אין ביצים, אם לא שמת לב. ובכלל, אין הרבה קבוצות נשים בארץ, וכמות השחקניות השומעות מעטה בהרבה מכמות השחקנים השומעים. אז יש להסתכל על זה בהשוואה לסטטיסטיקה.

תגובה לtalila office

אני אומרת לך את טועה לגמרי. נשים שומעות לפחות שיחקו בכדורסל ויש הרבה נשים משחקות ויש להן ליגה משלהן. זה נהדרת. לפחות יש להן נבחרת ישראל. נשים חירשות אין משחק בכלל. מעט נשים. לא חבל. לנו אין נבחרת ישראל. פשוט אני רואה שאת לא מעודדת לנשים חירשות ללכת לספורט. גם אף אחד לא אכפת. אני תומכת לדנה קדוש. חנה

עצוב לי מאד

לכל הנשים היקרות אתמול קיבלתי את הבשורה רעה מאד שהתבטל ונסגר אימון נשים בכדורסל אני חדשה והתחלתי לפני שבוע ומאד הלהיב אותי ורציתי מאד להמשיך לשחק ולהתקדם בחיים ומאד התאכזבתי וחבל מאד אני באה מדרום בקיבוץ ועשיתי את זה מכל הלב ובכייף חנה אל תרימי ידיים כל כך מהר תלחמי את יכולה להצליח להשיג נשים אם את רוצה אני סומכת עלייך יש המון נשים ליקוי שמיעה בכל הארץ צריך פשוט לחפש אותן אם את מאד רוצה להקים קבוצה נשים בכדורסל אל תוותרי על חלומך!!! אוהבת אותך מאד אני איתך עד הסוף אחד למען כולם וכולם למען אחד יאלללה לעבודה!! שלך באהבה רינת

תגובה לרינת

אני מבינה את הרגשתך, אני מנסה לא להרים ידיים למרות שכבר פירסמתי בפורום ואף אחד לא אכפת. לא קל לשכנע לנשים ואני צריכה לכבד אותן.אני מכירה את נשים חירשות שבאמת לא אוהבות לשחק בכדורסל. אין מה לעשות. זה כאב ועצוב ולקבל את הבשורה רעה. חנה

תגובה לtalila office

אני אומרת לך את טועה לגמרי. נשים שומעות לפחות שיחקו בכדורסל ויש הרבה נשים משחקות ויש להן ליגה משלהן. זה נהדרת. לפחות יש להן נבחרת ישראל. נשים חירשות אין משחק בכלל. מעט נשים. לא חבל. לנו אין נבחרת ישראל. פשוט אני רואה שאת לא מעודדת לנשים חירשות ללכת לספורט. גם אף אחד לא אכפת. אני תומכת לדנה קדוש. חנה

חנה יקרה

נראה כי לא הבנת אותי נכונה. אני בעד שתקום קבוצת נשים, למרות שאני אישית לא אשתתף בה. לא אוהבת כדורסל. אך רק רציתי להבהיר לדנה, שזה לא קשור אם לנשים יש ביצים או שאין, פשוט צריך לחפש נשים שכן אוהבות כדורסל וספורט. זה לא חכם לקחת כמה נשים להכריח אותן להתחיל לאהוב כדורסל, מי שאוהבת תשחק ומי שלא אוהבת לא תשחק או שתשחק בשביל ה"כושר" וה"דיאטה" ותעזוב כשתהיה סיבה ראשונה : חתונה, ילד, כאבי מחזור וכולי. צריך לקחת נשים שכן אוהבות כדורסל ולא יעזבו סתם כך. ובגלל שהאוכלוסיה החירשת היא קטנה, יש מעט יותר נשים חירשות שכן אוהבות ורוצות להשקיע, יחסית לקבוצה השומעת. בקיצור, לברר אצל כל אחד ואחת, אם שמע/ה על "משוגעות" לספורט, כמו דנה קדוש, חנה סבן ועוד... ולנסות לגייס. ולא להכריח אף אחד ש"כדאי" לה ללכת לכדורסל בגלל הכושר והדיאטה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר