אנחנו המתורגמניות

היי לכולם בעבר כתבתי כאן ושאלתי.. איך החרשים מסתדרים בלי מתורגמנים היום.. אני מתורגמנית לחרשים וכואב לי מאד שהחרשים היום צריכים לשלם מכספם כדי לקבל תירגום לשפת הסימנים למה החרשים לא עושים משהו כדי שהתירגום יחזור אליהם..למה צריך לשלם שאפשר לקבל את זה דרך הממשלה? למה אתם לא נילחמים על מה שמגיע לכם? אני לא פונה אליכם כדי להציע את עצמי אלא.. באמת מדאגה אני בת להורים חרשים.. ולכן אני מאמינה שיש עוד ילדים להורים חרשים שבטוח עוזרים להורים שלהם.. אבל מה עושים הילדים שהם חרשים למשפחה שומעת? שבאמת זקוקים לתירגום? אם תרצו.. עזרה כדי לפנות לגורם בממשלה.. או.. מישהו שכן יכול לעזור לכם כדי שיהיה לכם תירגום אני מוכנה לבוא ולתרגם לכם אני מוכנה לעשות את הכל כדי שיחזירו לכם את מה שמגיע לכם.... בכל אופן שיהיה לכם בהצלחה
הנושא נעול

תגובה לחייקה לאה

חן חן על הסימפטיה ואהדתך לחרשים... אך לצערי זו התרבות של החרשים שאחרים יעשו עבורם את העבודה... אך מעצמם לא ייתנו... ואני מודה בזה ובוש בזה שאיני תורם דבר למאבק החזרת זכויות... אך איני מנהל ארגון כלשהו... אין ביכולתי הכלכלית לצאת למאבק... והנני אובד עצות בקשר לזה... אנא ממך הציעי לי דרכים להיאבק... אשמח לשמוע תגובות...

אנו מצדיקים את לאה חייקה וברצוננו להוסיף...

שיש פתגם חכם אך כואב והינו : קבלת נהנית.לא קבלת.שתקת... חבל מאד שנוצר מצב שאין התעוררות ויוזמה בקרב קהילת חרשים וכבדי שמיעה ליצור מאבק "קולני ושואג" כלפי הגורם החיצוני כמו ממשלה החרשת שעדין אטמה את אוזניה בענין להחזרת זכויות לתרגום לחרשים ולכל כבדי שמיעה אנו חיים כעת בעולם ספרטני ונוקשה שבו כל אחד דואג לקיומו וכדי לקדם משהו מסוים צריך להילחם ולנגוס בשיניים כדי להשיג את מטרת רצונו.ולצערינו אננינו ראויים לכך לכן אנו פונים אליכם בפנים אל פנים ובידיים אל ידיים.נקום ונצא כולנו יחד למאבק ונראה לכולם כמה נחוץ הצורך בתרגום עד כדי כך שזה הפך להיות החלק החיוני בחיי הקיום אצל החרשים !! אנו כמו שעון חול.אם לא נהפוך את עצמנו יישמטו מאיתנו כל הזכויות והרצון לצאת למאבק אך אם נהפוך את שעון חול כל פעם ופעם.זה יותיר בנו ערים.עירניים ולוחמים ותמיד נהיה בתמונת המאבק עד שנשיג מה שנרצה עד למימוש הזכות האחרונה!!! זכרו זאת וזה לטובתנו ולכל הקהילה שלנו סניף ת"א

לאגודת החרשים

היי לכם, אני שמחה מאוד על התגובה אך לכתוב את זה פה על דפי פורום זה לא יועיל ולא יעזור כאן לאף אחד אני חושבת שכמו שיצאו להפגנה כדי לקבל את שעות התרגום שלהם,ולקבל סל תקשורת הגיעו החרשים לממשלה יש הרבה גורמים שאפשר לפנות אליהם כמו:טלויזיה,עיתונות,וכדומה... לכן,כל מי שקורא הודעה זו אשמח מאוד שיחזיר לי תשובה שהוא מעוניין ורוצה לקבל חזרה את שעות התרגום שלו ( ולהחזיר לו את כבודו ולא להזדקק לבני משפחה ) בואו נקים רעש וצלצולים שיזעזעו את עולם השומעים בכדי שתקבלו את המגיע לכם מקווה שהחרשים/כבדי שמיעה ירתמו לנושא ואם תרצו תוכלו להשאיר לי הודעה לאימייל או לכאן ואשמח לעזור ולכם אגודת החרשים תעשו אתם משהו למענם כל עזרה אשר תבקשו ממני ארתם לנושא אך הכדור נמצא בידיים שלכם תתחילו לזרוק ושאר החרשים יהיו מוכנים לתפוס. בתודה מראש לאה.

המשך...

האימייל שלי הוא: leacohen@walla.co.il

אנחנו המתורגמניות

היי לכולם בעבר כתבתי כאן ושאלתי.. איך החרשים מסתדרים בלי מתורגמנים היום.. אני מתורגמנית לחרשים וכואב לי מאד שהחרשים היום צריכים לשלם מכספם כדי לקבל תירגום לשפת הסימנים למה החרשים לא עושים משהו כדי שהתירגום יחזור אליהם..למה צריך לשלם שאפשר לקבל את זה דרך הממשלה? למה אתם לא נילחמים על מה שמגיע לכם? אני לא פונה אליכם כדי להציע את עצמי אלא.. באמת מדאגה אני בת להורים חרשים.. ולכן אני מאמינה שיש עוד ילדים להורים חרשים שבטוח עוזרים להורים שלהם.. אבל מה עושים הילדים שהם חרשים למשפחה שומעת? שבאמת זקוקים לתירגום? אם תרצו.. עזרה כדי לפנות לגורם בממשלה.. או.. מישהו שכן יכול לעזור לכם כדי שיהיה לכם תירגום אני מוכנה לבוא ולתרגם לכם אני מוכנה לעשות את הכל כדי שיחזירו לכם את מה שמגיע לכם.... בכל אופן שיהיה לכם בהצלחה

מחסור בתירגום

הנני בת להורים חרשים שמתרגמת להם רוב מזמני ולעוד רבים אחרים. רציתי לספר שאתמול ביום שלישי בתאריך 5.10 נכחתי בצילומים לטלוויזיה לערוץ "ישראל + " למי שאינו יודע,זהו ערוץ רוסי לקהילת רוסית בארץ. ישבתי שם בין עוד מספר אנשים חירשים דוברי רוסית שזעמו על קושי התיקשור שלהם לבין עולם החיצוני.. לא רק שאינם שומעים,גם אינם דוברי שפה העברית.. ומחסור במתורגמניות מקשה עליהם ליצור קשר לבין העולם החיצוני,וקושי הכלכלי גם אינו מאפשר הזמנת מתורגמנית בתשלום.. הם אמרו את דבריהם לעיני המצלמה ומראיינת וכעת רק נקווה שמשם יקישבו האנשים וידעו מטוב ליבם להזעיק קול לתמיכה! למי שמעוניין,עדיין אין תאריך לשידור... אך מי שירצה לראות.. אשאיר עדכון התאריך! אנשים יקרים,הרימו את קולכם למען הזכויות שלכם! אלה

היי אלה

פשוט כואב מה שקורה כאן לא הוגן שלוקחים להם את הדבר היחידי שנשאר להם ה כ ב ו ד להראות לעולם החיציון לעולם השומעים שהם יכולים להסתדר.... בלי להזדקק לבן משפחה שיתרגם להם או לבקש טובות כשאני הייתי מתרגמת לחרש הייתי מרגישה את האור בעניים שלו.. את זה שהוא יושב בעולם של שומעים והוא פשוט אחד מהם.. לי זה מציק וכואב ולאף אחד מהחרשים זה לא מפריע....משלמים כסף פרטי... לא מנסים.. לפתור את הבעיה שלהם מעדיפים לשלם ולא להלחם......... היי עולם של חרשדים וכבדיי שמיעה קומו ותילחמו על הזכויות שלכם.. אל תשבו בבית שלכם ותגידו לעצמכם.. שטיות ... שהאגודה תלחם... זה לא נכון ולא צודק... הם צריכים את הכוח שלכם חרש ועוד חרש ועוד חרש... יתן לכם כוח... זה לא בסדר.. תילחמו...בכל אופן בהצלחה

המשך...

האימייל שלי הוא: leacohen@walla.co.il

היי כולם, בדקתי ואני מבין שכרגע המשרד העבודה והרווחה מנהל מו"מ עם שמע להפעלת מרכז תמיכה לחרשים, רק תתאזרו בסבלנות. יהיה טוב

היי אהרון

אני שמחה על השמועה... האם היא נכונה? מי יפעיל אותה? מתי תתחיל לפעול..?

היי אורטל, כמו שכתבתי בהתחלה שהמשרד העבודה והרווחה מנהל מו"מ עם ארגון שמע.

אני מבין שהמו"מ יכול להתארך או להתקצר,מובן שזה תלוי ברצונם טוב בין הצדדים. רק תתאזרו בסבלנות. הם (שמע ומשרד העבודה והרווחה) מודעים היטב על סבלנו מאי תרגום ותמיכה של מרכז. בקצור לענין,אומרים "יהיה טוב!" אהרון33
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר