הצלחה רשת מוצרי בריאות לקוי לשמיעה

מאחלים הצלחה ל"רשת מוצרי בריאות" לקוי-שמיעה ארצי. מי מוענין להיות מפיצים. דוא"ל halevy 95@netvision.net.il אביחי הלוי0544347142 דוא"ל yael_17@bezeqint.net יעל סבן 0544680235 דוא"ל baruch73@bezeqint.net ברוך מור 054499184
הנושא נעול

שלום אביחי!

אולי תסביר קצת על המוצרי בריאות, ואיך הם קשורים ללקויי שמיעה?

תשובה לאורטל

לפני 3 חודשיים בעצמי לקוי שמיעה מפיץ ראשון של חברה "מוצרי בריאות". עד היום יש לי 8 מפיצים הם לקוי-שמיעה שלי. הם הצלחו מכירות 60 ללקוחות לקוי-שמיעה ויתרה 10 שומעים. ז"א הצלחה רשת חדשה לקוי שמיעה. אני מאחל להם ברכה לכל מפיצים שלי אי רוצה עוד מפיצים לתת להם עבודה.

לאביחי

אבל מה זה "מוצרי בריאות" אף פעם לא שמעתי עליהם.

תשובה

נכון לא פרסום. זה שיטת של קנדה-חברים בין חברים או משפחה לבין משפחת.

מוצרי הבריאות של הלוי אביחי!!

המוצרים שעליהם מדבר הלוי אביחי זה בסך הכל משקה מורכב מצמחים שונים וגורם לך לשלשל איזה 2-3 פעמים ביום.... יש אנשים שאוהבים ויש שלא.... אני עצמי ניסיתי ולא אהבתי כי זה רק עושה שלשול... ואני עוד צריך לשלם על זה... זה מוצר של הרבלייף! הבעלים של הרבלייף מת משימוש חומרים שלו כל מיני מיצים ועוד... זה פורסם בעיתון!! לדעתי זה משחק פרמידה במסווה של משקה בריאות!! ודעו לכם שלהיות מפיץ של משקה בריאות עליכם לשלם ולהשתמש בזה!!! שלכם, rarara

חברה של מוצרי בריאות כמו הרבלייף לא היתי ממש סומכת עליהם. גם אם יש להם מוצרי פרסום בכל מקום עדיין אותי זה לא קונה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר