שירותי תירגום פרטיים

שלום לכולכם! חלק ממכם עוד מכיר אותי כאחת שתירגמה במספר אירועים לחירשים בעבר, כמו כן,באודישנים לבנות לקראת תחרויות בחירת מלכת היופי,בפסטיבל הסרטים ועוד.. בזמנו שהתקיים שירות התירגום,תירגמתי באופן פרטי לאלו שנזקקו לתירגום מיידי ואלו שנזקקו לתירגום בשפה הרוסית. כיום אני ממשיכה לעסוק בתחום ומציעה את השירות שלי לקהל הפתוח,לכם! לאלו שמכירים,מעוניינים וצריכים תירגום,אשמח לעזור בתשלום סמלי. אפשר לתפוס אותי דרך מייל popsi@netvision.net.il ומשם נמצא דרך יותר קלה לתקשר! שוב פעם,אל תהססו לפנות! אשמח מאוד לעזור! שיהיה שבת שלום לכולכם! אלה
הנושא נעול

בהצלחה. (אין כאן הודעה)

שאלה היפוטית..........

כידוע לי לא חסר לך אויבים... ואם אחד מאויביך או שונאייך יצטרך אותך לתירגום תסכימי?!?! וכמובן זו שאלה היפוטית... אשמח לשמוע תגובתך....

שאלה היפוטית?? אתה בכלל לא אובייקטיבי!

אז למה כתבת: "כידוע לי לא חסר לך אויבים..." או שזה גם מצב היפוטי? אלה באמת תרגמה המון בטקסים ובאירועים שונים, למרות שלא הייתה חייבת ולא קיבלה על זה תשלום. ואני מאמינה שהיא אכן מתנדבת מכל הלב לעזור לתרגום לחירשים במקרה הצורך. ומה אתה מנסה? פשוט להשמיץ אותה על בסיס שמועות ("כידוע לי..") או אפילו על בסיס משהו אישי שיש לך נגדה.. אז אם כבר שאלה היפוטית.. אם אתה אויב שלה תבקש ממנה תרגום? ולהבא תענה לפי השרשור. אורטל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר