המלך ארתור (לגברים בלבד..)

המלך ארתור הצעיר נקלע למארב שטמן לו שליט מדינה שכנה,ונשבה על ידו.השליט שהיה יכול להורגו,החליט לחוס על חייו אם ימצא תשובה לשאלה מסובכת מאוד בתוך שנה. השאלה היא, מה באמת הנשים רוצות? המלך ארתור לא ידע את התשובה,אך מאחר וחיפוש התשובה נראה לו יותר נחמד ממות בטוח,הוא החליט לנסות. ארתור חזר לממלכתו והחל לשאול את כל מי שיכול היה: את הנסיכה,הזונות,הכמרים,היועץ החכם ואפילו ליצן החצר.בסיכומו של דבר הוא שאל כמעט את כולם ולא הצליח לקבל תשובה מספקת. אנשים רבים יעצו לו לשאול את המכשפה הזקנה כי לה פתרונים,אך הוא ידע כי המחיר יהיה גבוה. משתמה השנה שהוקצבה לו,ביום האחרון,ומחוסר ברירה הוא פנה למכשפה.היא הסכימה לתת לו את התשובה אך בתמורה היא רצתה להתחתן עם גווין,האציל שבאבירי השולחן העגול וחברו הטוב ביותר. המלך היה מבועת.המכשפה הייתה זקנה,גיבנת,עם שן אחת בלבד והיא הריחה כמו מי ביוב. מעולם הוא לא נתקל ביצור דוחה שכזה. ארתור סרב להשיא אותם ולגרום לחברו הטוב ביותר סבל שכזה. משנודע לגווין על המחיר הוא הפציר במלך להיענות.שום מחיר לא גבוה מדי תמורת חיי המלך. גווין והמכשפה הודיעו על נישואיהם. המכשפה נתנה לארתור את התשובה:"נשים רוצות שליטה מלאה על חייהן". ארתור מסר את התשובה ואכן ניצל מעונש המוות שיועד לו. חתונתם של גווין והמכשפה הייתה מפוארת מאוד,גוון היה אצילי,מהודר ואלגנטי כתמיד. המכשפה הייתה מכוערת מתמיד,אכלה בידיים,שחררה גזים בפומבי וגרמה לאורחים לעזוב בשאת נפש. ליל הכלולות הגיע,וגווין הופתע לגלות במיטתו יפהפיה מהממת.האישה היפה ביותר שראה מימיו. כששאל לפשר הענין אמרה לו המכשפה שהחליטה להיות יפה כמו בנעוריה בחצי מהזמן ומכוערת כרגיל בחצי השני.גווין התבקש לבחור מתי הוא מעדיף שתהיה יפה (ביום-לפני כל מכריו או בלילה-לעצמו) גווין האציל השיב למכשפה שהוא משאיר לה את זכות הבחירה. כששמעה זאת הכריזה שתהיה יפה לתמיד משום שהוא נתן לה לבחור ולהיות בשליטה על חייה. מוסר ההשכל?! לא חשוב אם האישה שלצדך יפה או מכוערת,לפני הכל היא עדיין מכשפה... לנשים: תבוא תגובה...
הנושא נעול

תפסיקי עם השטויות שלך, זו בדיחה שוביניסטית דווקא!

שמיועדת לגברים בלבד, שחושבים שכל הנשים מכשפות... ואת פשוט לא מבינה את ה"בדיחה". או שטעית וכתבת את הסוף הלא נכון, כי לי נראה, שהיה צריך להיות כתוב: "לא משנה אם האישה מכוערת או יפה, לפני הכל היא אדם". יאללה, תרדי מזה.

ללן דנה,קצת הומור בחייך לא יזיק!

שום שובניסטיות אין בי באשר למה שכתבתי.. זה היה קטע שקיבלתי וחשבתי לנכון לשתף את כל משתתפי הפורום.. לגבי היותנו "בני אדם" זה מיועד לכל המין..גברים ונשים! ולגבי זה שהיה כתוב בין אם האישה יפה או מכוערת..היא גם מכשפה.. אני מציעה לך להסתכל על זה בצורה יותר הומוריסטית ולצחוק.. כי מי כמונו הנשים יודעות שלא קל לחיות איתנו..ובטוחני שכל גבר יעיד על זה לנכון! אז,תצחקי ותקחי את זה כמשהו קליל למחשבותייך.. נסי להיזכר באיזו מגרעה שלך שגבר היה מתעצבן.. אז הלא כן אנחנו מכשפות קטנות מבפנים?!? ואם את לא.. אז את פשוט בן אדם כמו כל אחד ואחת!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר